Písnička pro lepší den:
Marek Ztracený - Léto 95


Nové:

Dramione:

Nové • • > > Navzdory všemu < < • • NovéUPOZORNĚNÍ!!
NEZAPISUJU SE DO TŘÍDĚNÍ SB ;-)

Tento prostor je pozorován... :D


Narozeniny blogu: 31.8.07

Leden 2008
naše fotečkyyyyyy

29. ledna 2008 v 17:36 | el |  něco o mě + fotky
předem se omlouvám že je to rozmazané ale je to z mobilu
nojo Ája
Verča blond vlasy Seda hnědé vlasy
Seda s lízátkem
Seda s jejím kámošem Jackem (Jack je ta lebka)
Seda
Seda a Denisa
ha Verča Seda a Deniska
má očíčka
Já verča a seda s parohama
já s mím účesem ale není vidět culík na křivo v zádu
Ja denisa verca a seda
já a verča
já a Seda
já a holky za mnou nějak nepostřehli že se fotíme xĐ
já v pokoji
Natka, Týna a Bára (natka je ta s blond vlasama týna uprostřed a bára má vypláznutý jazyk)
a zase andrea
tohle je ta nej fotka i když neni nijak kvalitní tak sme na ní já Denisa Verča Seda a paní učitelka Novotná byli jsme se třídou u svaté barboryfota

26. ledna 2008 v 8:37 | el |  Ashlay Tisdele
Super ne????????? :-)


proč se tento svátek slaví?

24. ledna 2008 v 16:08 | el |  Svatý Valentýn

historie

Svátek sv. Valentýna je rozšířený po celém světě a v posledních letech se stále více slaví i u nás. A není divu. Vždyť kdo z nás by nechtěl oslavovat jednu z nejkrásnějších věcí v životě - lásku? Ale víte, proč zrovna 14. února? Proč ne třeba v květnu? Máj je lásky čas.
Sv. Valentýn není výmysl dnešní doby, je skutečnou historickou osobností. Kdo sv.Valentýn vlastně byl? Moc o něm nevíme, jen lze z dokumentů vyčíst, že zemřel v roce 269 a byl prohlášen svatým. Vykonával v Římě kněžský úřad v době panování císaře Claudia II. Gothica (268-270) a vypráví se o něm spousta legend.
Začneme legendou ze starého Říma, která vypodobňuje Valentýna jako velmi ctnostného, počestného a moudrého člověka. O jeho moudrosti se doslechl dokonce i císař a povolal si Valentýna k sobě. Nešetřil chválou a neskrýval obdiv k Valentýnovi, posteskl si také nad okolnostmi, proč se Valentýn nemůže stát přítelem císařovým. Protože Valentýn, ač tak moudrý a vzdělaný, věří těm pověrám (měl na mysli křesťanství). Jenže Valentýn namítl, že císař je tím, kdo věří pověrám.
Císař nakázal městskému prefektu Astoriovi, aby na sebevědomého Valentýna dohlížel. A aby byl Valentýn pod důslednou kontrolou, vzal si Astorius Valentýna do domu. Tam se setkal s velmi krásnou, ale nevidomou dcerou prefekta. Astorius požádal Valentýna, aby se modlil za dceřin zrak. Valentýn tak rád učinil, protože v sílu modliteb věřil a dívku si zamiloval.
Zázrak se opravdu stal a dívka opět spatřila světlo světa. O zázračném uzdravení si povídal celý Řím. Pohané odmítli věřit v ten zázrak a vtrhli do domu prefekta, Valentýna odvedli a za městem mu oddělili mečem hlavu od těla. Navzdory trpkému osudu se stal sv.Valentýn patronem věrných a čisté, oddané lásky.
Také křesťané přejali tento starobylý zvyk a spojili jej se svým světcem Valentýnem, mučedníkem za vlády císaře Claudia II. Duševně nemocný císař se prý rozhodl zrušit manželství, neboť ženatí muži podle něj nebyli dobrými válečníky. Kněz Valentýn však přes císařův zákaz tajně dál oddával milence, za což byl uvržen do vězení a popraven. Poslední vzkaz, který Valentýn poslal dceři vězeňského dozorce před svou smrtí zakončil slovy: "Od Tvého Valentýna". A tak od té doby si v den svátku Sv. Valentýna posílají a dávají zamilovaní lidé tyto "Valentýnky" s vyznáním lásky.

Valentýnské sms

24. ledna 2008 v 16:06 | el |  Svatý Valentýn

♥♥♥Valentýnské sms♥♥♥

♥ Přeji krásné probuzení, k tomu polibek a pohlazení. Protože je únor, zima, chlad, má dnes svátek kdo má rád. Miluji tě čím dál víc, tak to je a neřeknu už víc!
♥ Posílám ti, dědo milý, přání z lásky v tuto chvíli. Že bez tebe žít nesvedu, jako ty bez mých obědů! Babička:)
♥ Jsi má láska, jsi můj sen, Tobě patří dnešní den. Jenom s Tebou chci se smát a věrně Tě milovat. Zažeň z tváře každý stín, vždyť je svatý Valentýn!!
♥ Ke svatému Valentýnu Ti z lásky verše posílám, jen co budem spolu, sladkou pusu ti dám! Srdce mé Ti z lásky daruju, protože Tě tolik miluju!!
♥ Na svatého Valentýna srdíčko své otvírám, že jsi moje velká láska, stále na Tě vzpomínám a polibky do dáli za tebou já posílám..
♥ Dnes, když Valentýna máme, dnes, když se tak dlouho známe, chci Ti říct lásko má, že jsi ta jediná, co v mém srdci místo má. Milion hubiček posílá tvůj mazlíček;)
♥ Tímto Ti chci krásného Valentýna přát, abys věděl, že je tu někdo, kdo Tě má rád. Popsat, co cítím se tak lehko nedá- chci, abys věděl, že Tě mám moc ráda!
♥ Ach, jak krásný Valentýn, lásko má, i když jsi ode mě na míle vzdálená..
♥ Co vlastně znamená svatý Valentýn? Je to den jako každý jiný? NE!! Je to náš den- den zamilovaných!!
♥ K svátku svatého Valentýna Ti přeji: Za prvé, aby se Ti splnila ta nejtajnější přání. A za druhé, abych byla přímou součástí bodu jedna.. :))
♥ K Valentýnu zprávičku, odpoledne kytičku, po večeři spoustu pus a v postýlce orgasmus! :)
♥ Miláčku, na toho našeho Valentýna.. Budu rukou objíždět Tvé rysy obličeje, zavřená víčka Ti pohladím, a když se Tvůj ret pousměje, něžně Ti ho políbím. Nebezpečně sjedu svými prsty níž, Tvému bříšku polibky daruju, pak i dál.. Kam?! To víš. A to všechno proto, protože Tě miluju!
♥ Na svatého Valentýna jenom JÁ a žádná jiná!!
♥ Valentýnku, moje lásko, dneska Tobě posílám. Ať víš, že neustále pro Tebe místo v srdci mám!
♥Miláčku, proč slavit svatého Valentýna právě 14. února? Každý den, když jsme spolu, je přece dnem zamilovaných!!

proč?

24. ledna 2008 v 16:05 | el |  Svatý Valentýn
Proč zrovna tvar srdce?To je sporné.Tvar,který u valentýnek obvykle vidíme,se podobá skutečnému srdci se dvěma síňovými chlopněmi-podobá se mu,ale ne příliš dokonale.Nějaký umělec si s tím opravdovým srdcem zcela určitě značně pohrál,pravděpodobně v 15.století,kdy se poprvé objevilo jako jedna z barev na balíčku hracích karet.Podle slavného antropologa Desmonda Morrise připomíná upravenou lidskou zadnici,která zřejmě navozuje romantické asociace.Někteří lidé se domnívají,že horní část srdce vypadá jako ženské poprsí a že spodní úzká část by mohla představovat útlý pas.
Červená barva valentýnky pravděpodobně souvisí s barvou krve proudicí srdcem.Avšak podle vyznavačů teorie ženského poprsí musí mít nějakou spojitost s barvou ženských rtů.
Za symbol lásky se srdce považuje přinejmenším od 12.století.Den svatého Valentýna jako svátek lásky má původ v antickém Římě.Tehdy se vždy v onen den mladí lidé shromáždili a každý mladík si vylosoval jedno dívčí jméno.Mladík s dívkou se tak stali ,,valentýny"roku a na důkaz lásky si vyměnili dárečky.Z tohoto zvyku nakonec vzešly milostné vzkazy a přání,jejichž předáváním lidé slaví 14.únor.Taková přání a psaníčka samozřejmě zdobí kreslená srdíčka.
Valentýnská přání byla na prodej už roku 1800.

Valentýnky

24. ledna 2008 v 16:03 | el |  Svatý Valentýn
Jeden z nejsladších lidí v celém vesmíru... PRÁVĚ OTEVÍRÁ TOHLE PŘÁNÍ!
♥ Pro mého Valentýna! Máš zkrátka všechno, co si jen můžeš přát: půvab, jiskřivou inteligenci, sexappeal...A HLAVNĚ MĚ!
♥ CÍŠ, KDO TĚ MILUJE? Udělej šest dřepů, otoč se celým tělem pětkrát doprava, čtyřikrát doleva, vyslov třikrát slovo LÁSKA, dvakrát se zhluboka nadechni, jednou přijď včas na hodinu angličtiny a ...OTOČ SE K DRUHÉ LAVICI U OKNA!
♥ KDY UŽ MĚ KONEČNĚ OBJEVÍŠ? Jasně! Jsem ta, která při softbalu tak nadšeně sleduje tvůj...ODPAL!
♥ Můj Valentýne, nevím, co jsem na tobě kdy tak úžasného viděla, ale každopádně...MÁŠ TO POŘÁD A JÁ TO STRAŠNĚ MILUJU!
♥ Tak nevím, Péťo...Miluju víc tvé žhavé polibky, nebo tvá něžná objetí? TAK MĚ RYCHLE OBEJMI A DEJ MI PUSU, AŤ SE KONEČNĚ ROZHODNU!
♥ Miláčku, nemůžu si pomoct, ale musí to být láska...NA SNĚDENÍ NĚČEHO ZKAŽENÉHO UŽ TO TRVÁ MOC DLOUHO!
♥ K Valentýnu ti posílám tisíc pusinek, sto kilo lásky a ...ZBYTEK DODÁM OSOBNĚ!
♥ Chtěl bys dostat valentýnku od někoho vyjímečného, oslńujícího, kdo tě na světě nejvíc miluje? ZROVNA JSI JI OTEVŘEL!
♥ Pořád hledáš tu PRAVOU? A co takhle porušit zaběhnutá klišé? Čtrnáctého se nechám vyvolat z matiky...Tak sleduj, JAK JSOU I LEVAČKY (a nejen u tabule) ŠIKOVNÉ! (valentýnka pro leváky:-)
♥ K Valentýnu ti posílám jednu pusinku na čelo, jednu na rty, jednu mezi bradavky, jednu na pupík a jednu...NA DOBROU NOC:-)!
♥ Okouzlil jsi všechny mé smysly! Už se těším, až tě uvidím, až tě uslyším, usítím, ochutnám a nahmatám...PŘEJI KRÁSNÉHO VALENTÝNA!

zamilované básničky

23. ledna 2008 v 18:14 | el |  básničky o lásce a smrti přátelství atd....
Smutek za pravdu
Kdo nezná smutek,
ten lásku nepozná.
Kdo neudělá dobrí skutek,
ten nikdy si to nepřizná.
Nesmíš
Lásku nesmíš jenom brát,
Musíš jí také dát.
Nesmíš se toho bát,
nepomůže když budeš nečině stát.
Milovat
Milovat není od slova mít rád,
milovat znamená lásku dát.
Milovat není jen brát a nedat nic,
milovat znamená mít proč žít.
Jistota
Já chci mít jistotu,
né jen lásky slepotu.
Já chci lásku brát,
né ti jí jen dát.
Chtěla bych
Když dívám se ti do očí,
hlava se mi zatočí.
Chce se mi brečet i smát,
chtěla bych lásku ti dát.
Valentýn
Svátek svatý valentýn znamená mít někoho rád,
znamená to taky lásku druhým přát.
strach ti nesmí lásku zakázat,
musíš jí tomu druhému ukázat.
PLS můžete si to zkopčit ale jen vás prosím moc moc moc dejte tam zdroj to sem výmýšlela sama díky předem!!!!!!!!!

Videaaaaaaa

22. ledna 2008 v 17:10 | el |  Skupina RBD (Rebelde)
úvodní znělka ale neni celá
celé úvodní znělka ale s jinou písničkou
celá písnička RBD

Marcos a Maritza Video

22. ledna 2008 v 16:48 | el |  La mujer en el Espejo (ta žena v zrcadle)
přiznání první část
přiznání druhá část Juliana a Marcos kiss