Písnička pro lepší den:
Marek Ztracený - Léto 95


Nové:

Dramione:

Nové • • > > Navzdory všemu < < • • NovéUPOZORNĚNÍ!!
NEZAPISUJU SE DO TŘÍDĚNÍ SB ;-)

Tento prostor je pozorován... :D


Narozeniny blogu: 31.8.07

Květen 2008


fotešky xDD

31. května 2008 v 23:01 | el |  Juanin zázrak

daaalšííí díílyy xĐĐ

31. května 2008 v 22:46 | el |  Juanin zázrak
22 dubna (16 díl)
Juana a Mauricio stráví noc v kanceláři redakce a povídají si o svých problémech. Zatím Mauriciova manželka Carlota spřádá plán, aby si znovu přitáhla manžela k sobě. Rodina Juany je šílená strachy, protože o ní nemají žádné zprávy a všude jí hledají.
23 dubna (17 díl)
Juana přichází ráno do školy, kde už na ni čeká máma a strejda Manolito. Setkání vrcholí velkou hádkou mezi ní a Anou Marií. Ve škole se k ní, kromě kamarádky Lili, nikdo nechová hezky a posměšky spolužáků nakonec vyvrcholí rvačkou Juany s Mickym. Ředitel požádá Anu Marii, aby vzala Juanu ze školy.
24 dubna (18 díl)
Carlota si na dobročinné akci v kostele vybere chlapečka Rafaela, kterého chce adoptovat. Mauricio s Armandem zaskočili na skleničku do baru a doufají, že se Mauriciovi podaří zapomenout na problémy. Juana jde za Brandy, vyzvednout si kufr, kde se potkává s Davidem, která jí vyčítá, že se mu neozvala a že strávila noc s Mauriciem
25 dubna (19 díl)
Juana si vyzvedne kufr a po hádce s Davidem rozzlobená odchází. David jisleduje, nabízí ji bydlení u sebe, ale když Juana odmítne, pomůže jí najít bydlenív penziónu. Mezitím se už v redakci rozneslo, že Juana tam byla přes nocs Mauriciem. Dozvídá se to i Brandy a řekne to Manolitovi. Carlotas Mauriciem řeší své rodinné problémy, až nakonec Mauricio souhlasí s adopcí.
28 dubna (20 díl)
Carlota najde Juaninu náušnici a podezírá Mauricia, že má jinou ženu. AnaMaría zajde na policii, kde potkává velitele Salvadora, který jí přislíbí právnípomoc, aby zabránili vyloučení Juany ze školy. Manolito vypátrá Juanuv penziónu a spolu dedukcí přicházejí k závěru, že Juana mohla otěhotnět jediněna klinice.
29 dubna (21 díl)
Manolito doprovodí Juanu na kliniku, kde mluví s doktorem Pesatem adoktorem Monsalvem. Hledají Juaninu zdravotní kartu, ale nenajdou ji. Potépřichází doktor Michelena a ke všemu se přizná. Carlota oznamuje adopci dítěte,ale její rodina kromě bratra Humberta s tím nesouhlasí. Otec José navštívíAzucenu a nabídne zprostředkování adopce Juanina dítěte do bohaté rodiny.
30. dubna (22 díl)

Juana se odmítá vrátit domů a zůstává v penziónu. Otec José navštíví Azucenu anavrhuje adopci dítěte po narození. Salvador přinese Aně Marií zákon, kterýstanovuje, že Juanu nemohou vyhodit ze školy. Manolito vypráví Aně Marií, jakdošlo omylem na klinice k oplodnění Juany.


2. května (23 díl)

Desireé neztrácí ani chvilku, aby se nepokoušela získat si Mauricia. Do redakce přichází doktor Monsalve, aby řekl Mauriciovi o oplodněném děvčeti, ale nepotkávají se, protože Mauricio je doma na obědě s Carlotinou rodinou a s Desireé. Ředitel požádá Juanu, aby odešla ze školy, a řekne ji, že nedostane stipendium. Ana Maria udělá na skandál na klinice a neuklidní ji ani rozhovor s doktorem Pesatem.
5. května (24 díl)

Ředitel a Sdružení rodičů požadují, aby byla Juana vyloučena ze školy, ale ještě víc ji mrzí, že jí odebrali stipendium. Ana María mluví s Juanou o možnosti přerušení těhotenství. Carlota přivede domů Rafaela, což se Mauriciovi nelíbí, pohádají se.

6. května (25 díl)

Carlota s pomocí Tanie zabydluje Rafaela. Ana María navrhuje Juaně potrat a zjišťuje vše potřebné, zatím doma panuje špatná nálada a napětí. Mauricio se potkává s doktorem Monsalvem, který mu řekne o případě omylem oplodněného děvčete jeho spermatem.
7. května (26 díl)

Mauricio nechce připustit, že by oplodněné děvče mohlo jít na potrat a žádá Ricarda, aby mu zařídil schůzku s doktorem Michelenou. Násilné pokusy Carloty vychovávat Rafaela jsou neúspěšné. Náušnice, kterou našla, vyvolává žárlivost a odcizení Mauricia. Juana se rozhodne donosit dítě. Veze Brandy do práce a potkává se s Mauriciem.

9. května (27 díl)

Desireé se stále snaží vzbudit žárlivost u Carloty. V redakci dojde k hádce mezi Enriquetou a Armandem. Rogelio žádá Mauricia, aby zaměstnal Desireé a přichází doktor Michelena. Letáky, které vylepovala Ana María, vyvolají šílenství kolem Juany a lidi začínají věřit, že dělá zázraky.
12. května (28 díl)

David navštíví Juanu a na radu Brandy jí nabízí přátelství. Zatím ve čtvrti dochází k šílenství zfanatizovaných sousedů, kteří věří, že kopie potvrzení o panenství dělá zázraky, obklíčí Juanin dům a modlí se k ní. Carlota jde do redakce za Mauriciem, aby si promluvili, ale rozhovor končí hádkou.

13. května (29 díl)

Neshody mezi Carlotou a Mauriciem se prohlubují, také díky intrikám Desireé. Situace v rodině Perezových se naopak pomalu uklidňuje. Doktor Michelena zjišťuje u Carmencity jméno oplodněné dívky a spolu s Monsalvem navštíví Mauricia a oznámí mu, že dívka se jmenuje
Juana Perezová.
14. května (30 díl)

Carlota po hádce s Mauriciem přespí v domě svých rodičů. Mauricio navštíví inspektora se žádostí, aby pátral po Juaně Perezové. Juana se vrací do školy, ale Torresová na ni připravila podraz a Micky ji vkládá do batohu písemný test a označí ji za zlodějku. Juana pozná, že to měli připravené a sama odchází zeškoly s tím, že se tam už nikdy nevrátí.
15. května (31 díl)

Za Mauriciem přichází do redakce matka Franciska, paní Rojasová. Podezírá Mauricia, že něco udělal jejímu synovi, protože mu dlužil peníze. Manolito s Kiarou jdou na první schůzku do muzea a Kiara pozve Manolita na večeři. AnaMaría vynadá ve škole profesorce Torresové a řediteli. Juana jde po odchodu zeškoly do redakce za Brandy a tam se setkává s Davidem a povídají si.


16. května (32 díl)

Carlota jde za doktorem Michelenou zjistit co se děje, ale zasáhne doktor Monsalve, takže se nedozví pravdu. Mauricio jde do kanceláře za Rogeliem a po návratu domů oznamuje Desireé, že ji zaměstná v redakci. K Perezovým přišel na návštěvu Salvador a seznámil se s Juanou. Rafael nechce do nové školy a ani rozhádaní Carlota a Mauricio se neumějí shodnout na přístupu k němu.
19. května (33 díl)

Doma u Juany řeší existenční problémy, Manolito se vrací pozdě domů po noci strávené u Kiary a Juana jde navštívit Rafaela. Mauricio přivede do práce Desireé k velké radosti Armanda, ale ženská část redakce ji nepřijímá s nadšením. Přichází Rogelio a snaží se Desireé svádět.

20. května (34 díl)

Rogelio říká Desireé o velkých investicích, které má Francisco v časopise a které mohou být její, když se manžel neobjeví včas. Detektiv Medina s pomocí Carmencity dokončil portrét Juany a přináší ho Mauriciovi. Ten pozval do redakce astroložku Adrianu Azzi, která ho ujistila, že jeho syn bude žít. Salvador navštívil ředitele gymnázia Suaréze, aby se informoval o případu Juany.
21. května (35 díl)

Juana hledá práci a požádá o ni Mauricia. Mauriciovi nešlo nastartovat auto, tak ho Juana veze na pozorování hvězd, jež mu doporučila astroložka Adriana. Salvador zahájil vyšetřování ve škole a tím hodně vyplašil ředitele a Torresovou. Desireé intrikuje jak v práci, tak doma a snaží se Carlotu ještě víc rozčílit. Juana přiveze Mauricia domů a Carlota je ze dveří pozoruje, právě když Mauricio Juaně slíbí práci a ona ho za to obejme.

další díly

31. května 2008 v 22:45 | el |  Juanin zázrak
8. dubna (6 díl)
Mauricio si povídá s Juanou dlouhou dobu o dítěti a pak odchází zavolat radostnou zprávu Carlotě. Juana je z Mauricia zmatená, nechápe, s kým vlastně Mauricio dítě čeká. Brandy je nervózní z toho, jak dopadly Juaniny fotky. Mauricio se svěřuje se svým štěstím kolegům. Nakonec si udělá čas i na fotky. Zprvu nevěří, že fotky dělala Juana, přijdou mu velmi dobré a je nadšen z fotky své ženy. Chvíli se ještě baví o focení a poté Brandy předává Juaně šek za odvedenou práci. David zve Juanu na kávu a přiznává se jí, že se mu líbí. Ani Juana nepopírá, že jí je David sympatický, odmítne ho však s tím, že ani on, ani nikdo jiný teď nezapadá do jejích plánů. Carlota se schází s Desirée, nechce se jí s manželem oslavovat, že budou mít dítě. Na setkání přichází později a vidí Mauricia neuvěřitelně šťastného. Juana s Manolitem jedou k Mauriciovi pro rozbitou motorku a Juana tam zanechává šek, který dostala s tím, že je to náhrada za to, co rozbila. Mauricio míří k Ricardovi, aby se podíval na ultrazvuku na své dítě, Carlota ho odmítá doprovázet, protože do jejího obchodu dorazila nová kolekce. Začíná totiž na dítě žárlit. Naštvaná si pak stěžuje u Desirée, že je manžel dítětem doslova posedlý a ona že to dítě nechce. Juana září na fotbalovém zápase, kam se za ní přišli podívat i babička a Manolito.
9. dubna (7 díl)
Juana je nadšena z přijetí na univerzitu a po fotbale chce jít s celou rodinou na zmrzlinu. Mauricio líčí Carlotě svůj zážitek z ultrazvuku - viděl srdce svého dítěte. Carlota si opět stěžuje u Desirée. Rogelio s Alfredem řeší prodej akcií. Alfredo si navíc všiml enormního zájmu, jaký Rogelio prokazuje Desirée. Ana si domlouvá s Juanou schůzku v obchodním centru, kam rovněž zamíří Mauricio s Davidem a řeší spolu další možnosti časopisu. Mauricio kupuje fotbalový míč pro svého budoucího potomka a opět se setkává s Juanou. Zajímá se o to, jestli je Juana právě tak dobrá fotbalistka jako fotografka, a udělá jí radost tím, že se zmíní, jak ve své kanceláři našel její řetízek s přívěskem sluníčka, který Juana nosila pro štěstí. Chce rovněž Juaně vrátit šek, ta ho odmítá. Carlota chce po Mauriciovi, aby s ní šel na koncert, ten na to nemá náladu a vše končí hádkou. Juana jde na odběr krve kvůli přijetí na univerzitu, od sestry se poprvé dozvídá, že je těhotná.
10. dubna (8 díl)
Juana se začne zprávě o tom, že je těhotná, hrozně smát. Lili, která je tam s ní, její reakci vůbec nechápe. Poté jí Juana začne vysvětlovat, že není možné, aby byla těhotná, když je panna. Lili jí tak úplně nevěří, ale Juana si nechá zavolat doktorku a chce vysvětlení, nakonec se domlouvají, že se testy provedou znovu. Mauricio po hádce s Carlotou zamíří za svým bratrem. Během návštěvy zjistí, že Armandomá poměr s Enriquetou a nechtěně způsobí krizi v jejich vztahu. Rosa Andrade mezitím přišla o dítě a doktor Monsalve se chystá tuto nepříjemnou zprávu sdělit Mauriciovi. Telefon však zvedne Carlota, která si vše vyslechne a slíbí, že Mauricio Ricardovi zavolá. Carlotu zachvátí vlna štěstí, její problém se vyřešil a nezbývá jí nic jiného než sehrát před Mauriciem ohromný smutek nad ztrátou dítěte. Juana jde společně s Manolitem na faru, kde je pověřena úkolem zkontaktovat se v zájmu opuštěných dětí s Mauriciovou manželkou, reprezentantkou charitativní organizace. Do tohoto úkolu se Juaně skutečně nechce. Mauricio musí myslet na Juanu stále víc, uvědomuje si, že mají na život stejné názory, shání na ni kontakt a chce jí vrátit řetízek. Náhodou ji zahlédne, jak sihraje před kostelem s kluky fotbal.
11. dubna (9 díl)
Mauricio přináší Juaně řetízek, ta má z něho ohromnou radost a přemluví Mauricia, aby si s ní a dětmi zahrál fotbal. Po fotbalu si dají ještě venku zmrzlinu a Mauricio si uvědomuje, že je ohromně šťastný. S Juanou si velmi dobře rozumí a diskutují o tom, že materiální zabezpečení není špatné, ale všechno se za peníze koupit nedá. Mauricio se nabízí, že Juanu sveze domů, když vtom se u nich zastaví starší dáma a má podivné narážky na Juaninu rodinu. Juana jde domů. Ricardo sdělí Mauriciovi, že Rosa přišla o dítě. Mauricio je ze zprávy v těžké depresi. Ředitel hotelu řeší s Rogeliem ubytování Desirée. Doktorka Juaně znovu potvrdí, že je skutečně těhotná.
14. dubna (10 díl)
Juana po telefonátu s doktorkou sedá na motorku a ujíždí na kliniku. Chce, aby někdo potvrdil její slova, že je stále panna. Jedna z lékařek ji skutečně prohlédne a její slova potvrdí. Když chce Juana odjet, venku silně prší, motorka nejde nastartovat a zničená Juana skončí v kostele. Tam ji objeví Brandy, jež se právě vrací od Juaniny matky Any. Nabízí Juaně, že u ní může přespat a volá i Aně, aby neměla zbytečný strach. Juana se poté Brandy přiznává, že je těhotná. Ta je ze zprávy v šoku. Ana zase svůj příběh vypráví Manolitovi. Toho Alfonsovo jednání natolik rozčílí, že zamíří k němu domů a chce si s ním vše vyříkat. Alfonso se však zbaběle drží stranou, před Manolitem ho zuřivě brání jeho žena a obě dcery.
15. dubna (11 díl)
Brandy se ptá Juany, kdo je otec jejího dítěte. Ta na to reaguje, že nikdo, že je stále panna. Ráno Brandy posílá Juanu do školy a sama připravuje dárek na oslavu Mauriciova dítěte. Na Juanu před školou čeká Ana, která se jí omlouvá za své jednání. Juana se jí chce svěřit, ale Ana ji nepustí ke slovu a stále opakuje, že Juana bude jiná, než je ona a bude mít jiný život. Juana se ve škole necítí dobře a když za ní přijde ředitel s Anou a chtějí od ní výsledky z rozboru krve, uteče před nimi. Carlota si s Mauriciem domlouvá společný oběd na usmíření a Mauriciovi kolegové připravují výzdobu kanceláří na oslavu Mauriciova dítěte. Jejich přípravy přeruší příchod Davida, který jim vysvětlí, že není co slavit a výzdoba se urychleně likviduje. Mauricio přichází do kanceláře společně s astroložkou, kterou si pozval kvůli svému článku David. Ta slyší Mauricia, jak se kolegům přiznává k neštěstí, které ho potkalo, a oponuje mu tvrzením, že jeho dítě stále žije. Mauricio však tomu nepřikládá žádnou velkou váhu. Mauricio se necítí na to, aby zůstal v kanceláři a odchází pryč. V hale narazí na uplakanou Juanu. Domluví se, že se půjdou projít a navzájem si řeknou o svých trápeních. Juana nabízí Mauriciovi jízdu na motorce a vyrážejí do parku.
16. dubna (12 díl)
Mauricio nechápe, proč nemohl před Juanou mluvit o dětech. Poté se jí svěřuje, že on sám o své dítě přišel. Brandy mezi kolegyněmi šíří historku o těhotné kamarádce, která je stále panna. David stále shání Juanu, nyní o ní navíc musí napsat článek. Juana však doma není, a tak mluví pouze s jejím strýcem Manolitem.Ten pak o záměru Davida napsat článek o Juaně mluví s Anou a ta je nadšena. David si stěžuje Brandy, že zatímco Mauricio potkává Juanu pořád, on na ni nemá štěstí. A snaží se na Brandy vyzvědět, jaké má Juana starosti, jestli by jí nemohl nějak pomoct. Ta mu na to stroze odvětí, že jí nejvíce pomůže, když si jí přestane všímat. Juana se po své rozmluvě s Mauriciem rozhodla doma říct pravdu. Své rozhodnutí zavolá i Brandy. Doma jí však nikdo nevěří, Juana naráží na naprosté nepochopení ze strany nejbližších a všichni po ní chtějí pouze vědět, kdo je otec.
17. dubna (13 díl)
Juana doma nevydrží nadávky, výčitky a nepochopení a utíká pryč. Ve dveřích narazí na Brandy, přepadne jí naprostý záchvat zuřivosti a Brandy má co dělat, aby Juanu trochu uklidnila. Zdá se, že se historie opakuje a Juaně bylo souzeno stejně jako její babičce a matce otěhotnět v sedmnácti letech. Juana se vydává s Brandy za doktorkou, zda by jí nějak v této situaci nepomohla. Manolito Aně vytýká, že je egoista, a čeká na Juanu, aby si s ní promluvil. Matka s Juanou mluvit odmítá. Mauriciovi volá Ricardo, že s ním chce mluvit o dalším pokusu umělého oplodnění. Mauricio na to reaguje s tím, že si musí vše rozmyslet a vypráví Ricardovi o tom, co mu řekla astroložka. Mauricio se snaží z Brandy vyzvědět, co se vlastně Juaně stalo, ta to však zamluví. Na klinice umělého oplodnění dochází k úniku dusíku.
18 dubna (14 díl)
Na klinice vládne zděšení. Únik dusíku, který měl udržovat podmínky pro život spermatu, zabije uchovávané vzorky, mezi kterými byly i ty Mauriciovy. Mauricio má s časopisem nové plány a shání Davida. Ten stále bezhlavě hledá Juanu, zajde až k ní domů, kde ho nic netušícího obviní babička Azucena ze zodpovědnosti na Juanině neštěstí. David nechápe, o čem ta žena mluví. Juana si uvědomila, že Mauricio je jediný člověk, který měl pro ni pochopení. Rozhodne se sbalit si své věci a utéct z domu. Doma nechává dopis a lékařskou zprávu o tom, že je panna. Manolito se od Any dozvídá, co provedla ve škole a že Juana ze školy utekla. Ana i Azucena řeší, jak se na to budou dívat lidé, místo aby je zajímaly pocity Juany. Teprve po nějaké době všichni zjistí, že Juana utekla z domu. Ta neví, kam má jít a v zoufalství zamíří k Mauriciovi. Mauricio není doma, ale hospodyně Juanu pozná a zve ji dovnitř, aby na Mauricia počkala tam.
21 dubna (15 díl)
Carmencita se baví s doktorem Michelenem o nehodě. Ten jí zakáže s kýmkoliv o Juaně mluvit. Manolito shání Juanu, zajde za její přítelkyní Lili, obvolává Brandy a všechny Juaniny známé a spolužáky a netuší, že je u něj v domě a čeká na něj. Oba se však minou. Juana neví, kam jít a končí v kostele. Ve chvíli největšího zoufalství k ní vítr zanese titulní stránku časopisu s fotkou Mauricia de la Vegy a Juana to bere jako znamení. Zamíří k Mauriciovi do kanceláře, kde se rozhodne vyčkat na jeho příchod. Mezitím po Juaně pátrá i Brandy, kterou zase sleduje David. Mauricio zamíří rovněž do kanceláře, kde ho z přemýšlení vyruší divné zvuky. Domnívá se, že je v kanceláři zloděj a tak s překvapením odhalí schovanou Juanu.

díly

31. května 2008 v 22:44 | el |  Juanin zázrak
1. dubna (1 díl)
Sedmnáctiletá Juana bydlí společně se svou matkou Anou Marií, jejím bratrem Manolitem, babičkou Azucenou a malým Nicolasem. Dnes na ni čeká dost náročný den - zkouška z literatury, fotbalový zápas a úplně první vyšetření u gynekologa. Navíc špatný technický stav motorky, na které Juana všude jezdí, zapříčiní to, že přijede pozdě do školy. Nečekaně se však z běžného dne stane den mimořádný, když se Juana od ředitele školy dozví, že byla přijata na americkou univerzitu v Los Angeles, obor fotografování. Juana je z této zprávy nadšena, zatímco její matka Ana nese dost těžko fakt, že dcera bude od ní žít tak daleko. Přes všechen strach a obavy se Juana nakonec odhodlá i k prohlídce na gynekologii. Tam ale dojde k záměně karet pacientek a Juana, která nemá zkušenosti s tím, jak běžná gynekologická prohlídka vypadá, je omylem uměle oplodněna. Vůbec to však netuší. Otcem je Mauricio. Ten zatím žije celkem spokojený život. Šéfuje ekonomickému časopisu, který právě slaví výročí, se zaměstnanci vychází dobře, je finančně zajištěný a šťastně ženatý s Carlotou. Po podělané chemoterapii je však sterilní. Naštěstí si ještě před tím dal zmrazit sperma....
2. dubna (2 díl)
Sestra Carmencita si uvědomí, že na klinice došlo k chybě a Juana byla omylem oplodněna. Doktor Michelena, který zákrok prováděl, však nemůže riskovat svou kariéru a rozhodne se veškerou dokumentaci týkající se Juany zničit a se sestrou se domluví na tom, že ji nikdy neviděli. Juana přijela za svou nejlepší kamarádkou Brandy, která pracuje pro Mauriciův časopis a chlubí se jí, že byla přijata na univerzitu. David, jeden z Brandiných kolegů, je z Juany úplně mimo, nazve ji ženou svého srdce a chce se s ní sejít. Do redakce přijíždí Francisko, jeden z akcionářů, na jednání s Mauriciem o prodeji svých akcií. Manolito připravuje pro Juanu oslavu přijetí na univerzitu a zve domů její přátele. Juana je překvapená, ale zároveň nešťastná, že nevidí na oslavě svou matku Anu. Ta se totiž opět zdržela na schůzce se ženatým Alfonsem.
3. dubna (3 díl)
Mauricio už zařizuje pokoj pro dítě a domlouvá své ženě Carlotě, že i ona si musí zvykat a že musí nějakým způsobem přijmout i ženu, která jim dítě porodí. Mezi Franciskem a Desirée to vypadá na rozchod. David se vyptává Brandy na Juanu a chce, aby mu zajistila setkání s ní. Juana mimo jiné i z tohoto důvodu dostává příležitost fotit na výročním večírku Mauriciova časopisu. Sestře Carmencitě z kliniky pro umělé oplodnění se nelíbí, že o záležitosti s Juanou nebyl informován dr. Monsalve, Mauriciův přítel, a ponechává si číslo na Juanu. Ana telefonuje Alfonsovi a doprošuje se jeho lásky. Mauricio se připravuje na večírek a doufá, že tam dorazí společně se svou manželkou také Francisco, aby si promluvili o budoucnosti časopisu. Mezi posledními na večírek na své motorce doslova vletí Juana, navíc při svém příjezdu poničí vchod do domu a přistane přímo před Mauriciem.
4. dubna (4 díl)
Hostitelé i hosté na večírku jsou z Juany zmatení. Všichni mají pochybnosti o tom, jestli takové "dítě" fotky pro časopis vůbec zvládne. Řeší se, proč tam Juana vlastně je a kdo to domluvil. Mauricio nakonec dává Juaně jasné příkazy, co po ní přesně chce a Juana si ho zařadí do kategorie velmi nepříjemných lidí. Na večírku se necítí s přítomnými lidmi nejlépe a nejraději by utekla. Všimne si jí však David a přemluví ji, aby si s ním zatancovala, tomu však vzápětí zabrání příchod Mauricia. Mezi posledními dorazí na večírek Francisco s Desirée. Desirée dělá zprvu společnost Carlotě, poté se jí dvoří Rogelio. Ten pak vyhrožuje Franciskovi, dochází k hádce a ve chvíli, kdy je spuštěn ohňostroj, se ozve i střelba. Výstřely však slyší pouze Juana a když se jde podívat na místo výstřelu, nachází krev. Vyděšená utíká zpátky a narazí přímo na Mauricia.
7. dubna (5 díl)
Juana přemlouvá Mauricia, aby se s ní šel na místo zločinu podívat. Ten má obavy, že je opilá, ale následuje ji. Rogelio mezitím nechal vše uklidit, tedy ve chvíli, kdy Mauricio dorazí, není na onom místě po ničem ani památky. Mauricio Juaně nevěří, řekne jí, ať udělá fotky a jede domů. Desirée se přizná Carlotě, že se s ní chce nechat Francisco rozvést. Carlota jí nabídne, aby přespala u nich. Desirée však dává přednost hotelu. Mauricio se vydává do hotelu, Carlotě přiznává, že ve hře je časopis. Juana se svěří Manolitovi, čeho byla na večírku svědkem. Ten ji uklidňuje s tím, že kdyby k něčemu skutečně došlo, byly by toho už plné noviny. Mauricio najde v hotelu pouze Desirée právě ve chvíli, kdy otevírá vzkaz, že ji Francisco opouští a vrací se do Evropy. Celou situaci pak Mauricio řeší s Armandem a Davidem a zároveň si ověřuje, že u žádných aerolinek Francisco zaregistrován nebyl. Mauriciovi volá doktor Monsalve a sděluje mu, že bude otcem.

postavy

31. května 2008 v 22:43 | el |  Juanin zázrak
Juana
Sedmnáctiletá dívka, která vyrostla v chudší čtvrti. Přesto se jí podařilo získat stipendium na škole v Los Angeles. Vše se jí dařilo až do chvíle, kdy z krevních testů zjistila, že je těhotná. Juana si to neumí vysvětlit, protože za celý život neměla žádný intimní styk. Ani matka, ani babička, ani strýc Manolito pro ni nemají pochopení, a tak Juana utíká z domu.
Maurício
Úspěšný muž, majitel prosperujícího časopisu. Má manželku Carlotu a touží už jen po jediné věci: po dítěti. Mauricio kdysi prodělal vážnou nemoc, a tak se spoléhá jen na umělé oplodnění spermiemi, které si uložil před léčbou. S Carlotou se mu dítě nedaří počít, tak hledá jinou ženu. Aniž by to tušil, lékaři na klinice omylem oplodnili Juanu.
Carlota Mauriciova manželka, která těžce snáší fakt, že se Mauricio rozhodl mít dítě s jinou ženou, když ona není schopna otěhotnět. Carlota vyrostla v bohaté rodině, proto je takříkajíc rozmazlená a zvyklá mít všechno. Dokonale se umí přetvařovat. Aby se nenudila, má vlastní butik.¨Ana MaríaJuanina matka, učitelka ve škole, kam Juana chodí. Juanu porodila v sedmnácti letech a od té doby musí neustále poslouchat výtky své matky Azuceny. Ana María nemá stálého partnera a naivně věří, že její současný přítel, Alfonso, ji skutečně miluje.Manolito
Bratr Any Maríi a strýc Juany. V rodině je jediným mužem. Nemá stálou přítelkyni, a tak má čas věnovat se Juaně, pro kterou je největší oporou. Živí se opravami různých přístrojů do domácnosti.
Deesire
Nejlepší kamarádka Carloty. Právě ji opustil manžel Francisco a záhadně zmizel. Desirée je bez peněz a nastěhuje se do Carlotina domu, kde ji uchvátí Mauricio. Později začne pracovat v Mauriciově časopisu.
Brandy
Nejlepší kamarádka Juany, která pracuje v Mauriciově časopisu. Jako první sdílí s Juanou její úzkost z nečekaného těhotenství a snaží se jí pomoci. Líbí se jí David.
Rogelio Otec Carloty a jejích dvou bratrů. Když má jasný cíl, dokáže jít i přes mrtvoly. I když je ženatý, bezostyšně se snaží zaujmout Desirée. Chce připravit svého zetě Mauricia o jeho časopis.David
Zpravodaj Mauriciova časopisu, pohledný mladý muž. Když poznává Juanu, nabízí jí přátelství a doufá v to, že se do něj zamiluje.
ArmandoMauriciův přítel a kolega z redakce. Je to klasický představitel mužského pokolení, který by viděl ženu nejraději v kuchyni a prádelně. Má tajný poměr se svou kolegyní Enriquetou, která ale nechce být jen jeho hospodyňkou.EnriquetaTaké pracuje v Mauriciově časopisu, je to nadřízená Brandy. Má tajný poměr kolegou Armandem. Enriqueta je trochu přísná, ale není zlá. FranciscoManžel Desirée. Intrikoval s Rogeliem, ale nakonec couvnul, když nechtěl svého přítele Mauricia zradit. A draze za to zaplatil.AzucenaMatka Any Maríi a Manolita, babička Juany. Pracuje v domácnosti a připravuje empanady pro celou čtvrť. Má velmi přísné měřítko pro všechno, co dělá její dcera, potažmo vnučka. Nejdůležitější pro ni je, co tomu řeknou lidi. AmparitoRogeliova manželka. Je nespolehlivá, přehnaně náročná, nedůvěřivá a zahořklá ve svém nefungujícím manželství.AlfredoVypočítavý starší syn Rogelia a Amparo Vivasových, přesná kopie svého otce a také jeho pravá ruka. Otec ho využívá v boji o převzetí časopisu Pozitivo. AlfonsoPřítel Any Maríi, který jí sliboval hory doly, ale vůbec neměl v úmyslu opustit svou rodinuLeandroMalý chlapec, který vyrůstá v sousedství Juaniny rodiny. Pomáhá doně Azuceně při prodeji jejích empanád.
Juan
Sedmnáctiletá dívka, která vyrostla v chudší čtvrti. Přesto se jí podařilo získat stipendium na škole v Los Angeles. Vše se jí dařilo až do chvíle, kdy z krevních testů zjistila, že je těhotná. Juana si to neumí vysvětlit, protože za celý život neměla žádný intimní styk. Ani matka, ani babička, ani strýc Manolito pro ni nemají pochopení, a tak Juana utíká z domu.
Mauricio
Úspěšný muž, majitel prosperujícího časopisu. Má manželku Carlotu a touží už jen po jediné věci: po dítěti. Mauricio kdysi prodělal vážnou nemoc, a tak se spoléhá jen na umělé oplodnění spermiemi, které si uložil před léčbou. S Carlotou se mu dítě nedaří počít, tak hledá jinou ženu. Aniž by to tušil, lékaři na klinice omylem oplodnili Juanu.
Carlota
Mauriciova manželka, která těžce snáší fakt, že se Mauricio rozhodl mít dítě s jinou ženou, když ona není schopna otěhotnět. Carlota vyrostla v bohaté rodině, proto je takříkajíc rozmazlená a zvyklá mít všechno. Dokonale se umí přetvařovat. Aby se nenudila, má vlastní butik.
Ana María
Juanina matka, učitelka ve škole, kam Juana chodí. Juanu porodila v sedmnácti letech a od té doby musí neustále poslouchat výtky své matky Azuceny. Ana María nemá stálého partnera a naivně věří, že její současný přítel, Alfonso, ji skutečně miluje.
Manolito
Bratr Any Maríi a strýc Juany. V rodině je jediným mužem. Nemá stálou přítelkyni, a tak má čas věnovat se Juaně, pro kterou je největší oporou. Živí se opravami různých přístrojů do domácnosti.
Desiree
Nejlepší kamarádka Carloty. Právě ji opustil manžel Francisco a záhadně zmizel. Desirée je bez peněz a nastěhuje se do Carlotina domu, kde ji uchvátí Mauricio. Později začne pracovat v Mauriciově časopisu.
Brandy
Nejlepší kamarádka Juany, která pracuje v Mauriciově časopisu. Jako první sdílí s Juanou její úzkost z nečekaného těhotenství a snaží se jí pomoci. Líbí se jí David.
Rogelio
Otec Carloty a jejích dvou bratrů. Když má jasný cíl, dokáže jít i přes mrtvoly. I když je ženatý, bezostyšně se snaží zaujmout Desirée. Chce připravit svého zetě Mauricia o jeho časopis.
David
Zpravodaj Mauriciova časopisu, pohledný mladý muž. Když poznává Juanu, nabízí jí přátelství a doufá v to, že se do něj zamiluje.
Armando
Mauriciův přítel a kolega z redakce. Je to klasický představitel mužského pokolení, který by viděl ženu nejraději v kuchyni a prádelně. Má tajný poměr se svou kolegyní Enriquetou, která ale nechce být jen jeho hospodyňkou.
Enriqueta
Také pracuje v Mauriciově časopisu, je to nadřízená Brandy. Má tajný poměr kolegou Armandem. Enriqueta je trochu přísná, ale není zlá.
Francisco
Manžel Desirée. Intrikoval s Rogeliem, ale nakonec couvnul, když nechtěl svého přítele Mauricia zradit. A draze za to zaplatil.
Azucena
Matka Any Maríi a Manolita, babička Juany. Pracuje v domácnosti a připravuje empanady pro celou čtvrť. Má velmi přísné měřítko pro všechno, co dělá její dcera, potažmo vnučka. Nejdůležitější pro ni je, co tomu řeknou lidi.
Amparito
Rogeliova manželka. Je nespolehlivá, přehnaně náročná, nedůvěřivá a zahořklá ve svém nefungujícím manželství.
Alfredo
Vypočítavý starší syn Rogelia a Amparo Vivasových, přesná kopie svého otce a také jeho pravá ruka. Otec ho využívá v boji o převzetí časopisu Pozitivo.
Alfonso
Přítel Any Maríi, který jí sliboval hory doly, ale vůbec neměl v úmyslu opustit svou rodinu.
Leandro
Malý chlapec, který vyrůstá v sousedství Juaniny rodiny. Pomáhá doně Azuceně při prodeji jejích empanád.

příběh

31. května 2008 v 22:28 | el |  Juanin zázrak
Sedmnáctiletá Juana Peréz má velké plány do budoucnosti, stejně jako každá jiná dávka v jejím věku. Je výbornou studentkou a dostala stipendium na univerzitu v Los Angeles. Mauricia De la Vegu, bohatého majitele časopisu, který se svou ženou nemůže mít děti (rozhodli se uměle oplodnit jinou ženu), zatím nezná, ale brzy se jejich osudy spojí. A to v den, kdy jde Juana na běžnou gynekologickou prohlídku. Zdravotní sestra totiž nechtěně zamění karty a doktor Juanu omylem oplodní. Tak v Juanině těle vzniká nový život, život Mauriciova a jejího dítěte. Juana se tak stává dříve matkou než ženou. Navíc je spojena s mužem, kterého nezná. Když se Mauricio o omylu dozví, chce Juanu najít. Juana navíc začne pracovat pro Mauriciův magazín. Brzy se jeden do druhého zamilují. Ale čeká je mnoho překážet, které musí překonat. Carlota nenechá totiž Mauricia jen tak nějaké ženě. O Juanu se zase zajímá David. Carlota zuří když zjistí, že Mauricio a Juana jsou teď někde spolu na útěku. Carlota a Desiré se zase trochu pohádají, Carlota řekne Desiré, že je jí úplně jasné, že má od začátku zájem jen o Mauricia a pak se jí vysměje, že je frigidní. Mauricio a Juana jsou na místě. Zastaví u nějakého starého domu, vypadá to tak, že je ten dům prázdný. Mauricio se jde podívat dovnitř, Juana čeká venku, ale začne se tam sama bát a tak jde za Mauriciem dovnitř. V domě opravdu nikdo nebydlí, ale za to je tam strašný nepořádek, prach a spousta krámů. Není tam elektřina, ani voda, ani WC a tak se tam Juaně nelíbí. Pérezovi jsou nervózní, protože neví vůbec nic o Juaně. A aby toho nebylo málo, Mauricio se stane hlavním podezřelým z vraždy…


děj

31. května 2008 v 22:06 | el |  přes noc třicítkou
Jenna touží vypadat jako dívky z obálek módních časopisů. To ale jde těžko, když je vám teprve třináct a máte plochý hrudník. Tak by alespoň chtěla patřit do Velké šestky, party stejně starých holek, které nemají prsa o nic větší, zato sebevědomí ano. Ani tady nemá moc šancí, nafintěné a marnivé holky o ni nestojí. Naštěstí má opravdového kamaráda ve spolužáku Mattovi, který ji má rád takovou, jaká je. Jenomže Jenna chce být jiná - dospělá, úspěšná a sexy.Když se jí to pomocí Mattova kouzelného prášku v den narozenin splní, není to tak báječné, jak si představovala. Dělá sice šéfredaktorku svého nejoblíbenějšího módního časopisu, šatů i bot má na rozdávání, ale zjistí, že se z ní stala sobecká potvora, kterou nikdo nemá rád - dokonce ani Matt. Nakonec je ráda, že dostane šanci všechno vrátit zpět a napravit..

něco o filmu =DD

31. května 2008 v 22:05 | el

Přes noc třicítkou - 13 Going On 30

Přes noc třicítkou je velmi povedenou variací na dnes již klasickou komedii Velký s Tomem Hanksem. Spojuje je nejen hlavní zápletka, která spočívá v tom, že se přes noc z čerstvého puberťáka stane dospělý jedinec (alespoň, co se týče fyzické stránky), který se musí vypořádat s nástrahami všedního života v naprosto odlišném světě, na který nebyl dosud zvyklý, ale také vynikající herecké výkony představitelů ústředních postav.
Zatímco ve Velkém byl hrdina mužského pohlaví v Přes noc třicítkou je to dívka jménem Jenna (Christa B. Allen). Ta je, jako téměř každá, třináctiletá holka nespokojená se svým životem. Jejím přáním je stát se úspěšnou třicítkou. A díky kouzelnému prášku od svého nejlepšího kamaráda Matta (Sean Marquette) se den po svých narozeninách probudí jako dospělá Jenna (skvělá Jennifer Garner), redaktorka svého oblíbeného časopisu Poise, která má ve sprše nahého muže. I když být dospělou byl její sen, je trošku problém, že duší je ještě malou holkou, ale v těle dospělé. Ihned vyhledá Matta (Mark Ruffalo). Jenže zatímco Jenna se stala ženou za jednu noc, pro všechny ostatní uběhlo 17 let…
S tím je spojen druhý podstatný rozdíl mezi Velkým a Přes noc třicítkou (prvním je pohlaví hlavních hrdinů), a to zatímco Josh z prvního jmenovaného filmu se stal dospělým, aniž by se ocitl v jiném časovém období, Jenna "prospala" 17 let. To znamená, že Josh může začít naprosto nový život, ale Jenna se ocitá přímo ve víru dění a nezbývá jí než se přizpůsobit.
To jistě vyžadovalo velký talent na představitelce hlavní role, ale stejně jako Tom Hanks ve Velkém, i Jennifer Garner rozehrává herecký koncert. Přestože se zatím představila jako akční postava (seriál Alias, Daredevil), komediální poloha jí sedí skvěle. Své postavě propůjčila dětinskou roztomilost a rozvernost, ale i v dramatických okamžicích se neztrácí. Nedokáži si představit nikoho, kdo si jí v Přes noc třicítkou ihned nezamiluje.
To ostatně platí o celém titulu, který si musí každý vyznavač humoru oblíbit. Povedené, řemeslně precizně odvedené gagy musí vyloudit úsměv na tváři i toho největšího pesimisty, a pokud ne, tak nespoutané dovádění Jennifer Garner určitě. Stejně příjemná je i vizuální stylizace, která díky své pestrobarevnosti připomene dětský svět. A hudba pro změnu evokuje osmdesátá léta, která byla ve znamení Michaela Jacksona a Madonny.
Chybou by bylo nezmínit se i o dalších zástupcích hereckého ansáblu jako je Judy Greer (Svatby podle Mary, Vesnice) nebo Andy Serkis, který propůjčil svou mimiku a pohyby Glumovi z Pána prstenů.
Neměl bych zapomenout, že ani tentokráte nebudete ochuzeni o určité morální poučení a romantickou rovinu. Ono poučení je sympaticky naivní - ne všechny sny jsou, i když nám to tak může z počátku připadat, ve skutečnosti tak oslnivé. A co se týče romantiky, tak Jenny se zamiluje, určitě to není těžké uhodnout, do Matta.
Chvála a chvála, nic jiného mě v souvislosti s Přes noc třicítkou nenapadá. Rozverná komedie, která nabídne všechny správné ingredience, který žánr vyžaduje a navíc v hlavní roli oslní Jennifer Garner. Jestliže jste si oblíbili titul Velký, budete z Přes noc třicítkou vysloveně nadšeni. Nese se ve stejném duchu a nabízí stejně neodolatelné kouzlo, jakým disponuje snímek z roku 1988.
Proč byste měli film vidět?
  • Jennifer Garner je doslova okouzlují.
  • Je velmi podobný klasice jménem Velký.
  • Určitě vás rozesměje.
Co se nemusí každému líbit?
  • To, že asi nikdy nepoznáme nikoho tak okouzlujícího jako je Jennifer Garner.
  • To, že je film velmi podobný klasice jménem Velký.
  • To, že neexistuje více titulů, které určitě rozesmějí.
Já osobně mám knížku a film sem viděla též můžu doporučit je faakt supeer =DD a knížka se menuje podobně>> 13 dnes, zítra 30

jako titanic

30. května 2008 v 21:02 | el |  Smutné
Proč?? proč to udělal?? vždyť se milovaly! proč?? proč to udělal?? Jaký důvod měl?? proč se s ní rozešel?? Nechtěl to ona ví...přesto se s ní rozešel...a srdce zlomil jí...slzy dopadají na zem...jako smuteční marš zní....že by ten čas nadešel?? proč by měla ještě žít?? Srdce už nemá jen ten co z něho zbylo...malé kousíčky nic víc....tak teď poraď dobrá vílo...jak mám ještě žít?? bez srdce?? bez lásky?? bez citů?? to mám žít v úkrytu?? jako mrtvá bych byla....kam zmizela ta dobrá víla?? žiletka leží opodál...žeby ukončila ten svůj žal?? i ty kousky co jí zbyly už se v slzách rozpustily.....vztane...je slabá nohy jí neunesou a ona spadne...je jí jako kdyby se dotkla dna...právě na něj spadla...opět jí zavalí smutek....svírá se jí hrdlo...Začne si zpívat písničku z titanicu...jaká to ironie dopadla stejně jako on zlomil jí ledovec....a teď padá do hlubin..jenže narozdíl od titanicu se ona utápí v žalu....Vztane najednou na to sílu má..už je rozhodnutá...On měl být ten princ na bílém koni...najednou ale zmizel kdesi v dáli...Kráčí na balkón...13 patro nešťastné to číslo 13....Kouká se do dáli....Přeleze zábradlí do smrti už jí nic nebrání....už už chce skočit...zazvoní však telefon...ještě ho uslyší..do záznamníku zní slova..odpusť mi milujutě chci tě zpět...znamenáš pro mě celí svět....chci tě vídat, na tvé rtíky tě líbat...chci čas vrátit zpátky na začátek naší krásné lásky....čekám dole pře vchodem vašeho domu...přiď a všechno řeknu ti znovu....Dívce se rozzářili oči....zase cítila své srdce...chtěla se co nejrychleji dostat za ním...přelézala zábradlí když v tom........................se jí to smeklo.................padala dolů z 13 patra..teď jako titanic si připadala....přímo před něj......Než umřela vyslovila dvě slova....Miluji tě.....Poté už ani slzy, zoufalství a volání milujícího člověka nepomohlo....byl konec.........

comment 2005

29. května 2008 v 18:46 | el |  Tokio Hotel

Osgart 2006

29. května 2008 v 18:46 | el |  Tokio HotelFotoo

29. května 2008 v 18:42 | el |  Tokio Hotel

TH na dovče

29. května 2008 v 18:41 | el |  Tokio Hotel

Stín

28. května 2008 v 15:28 | el |  Smutné
"Kde je Alex Černá??" Zeptá se kluk dívky která stojí nachodbě. "Támhle," dívka ukáže prstem na osobu která je asi o 3 metry dál, "je to ta s červenáými vlasy." Chlapec přikývne a jde za dívkou která k němu stojí zády. "Ahoj Alex!" Osloví jí. Dívka se prudce otočí...Vypadá to že nemá ani zdání kdo je ten chlapec který za ní přišel. "Známe se??" Otáže se a dívá se mu do očí...Zřejmě je jí povědomí, určitě ho zná, ale opravdu si nemůže vzpomenout..."To sem já...Dan, Dan Pršala z Prahy..." Dívka na něj nevěřícně kouká...Myslela jsi že se spolu nebaví...a on se tu zjeví...přijede až z Prahy a jako by nic ji osloví...Nejde mi to dohlavy.."Dane?? c-co ty tady děláš??" Sundá si brýle a najednou je v jeho očích víc poznání než před tím..."Já...potřebuji pomoct," Ještě jednou si mě změří pohledem, "Změnila jsi se...opravdu si se změnila!" Usměji se. "To ale není důvod proč si sem přijel...mluv..co tě přivedlo až k nám do Jihlavy??" Dan se rozhlédne a naznačí mi že tady není vhodné o tom mluvit..."Pojď!" Chytnu ho za ruku a vedu jej ven z budovi.
Sedne me si v opuštěném parku na jedinou, nerozbitou lavičku. "Tak co se proboha stalo??" Dan je dlouhou dobu ticho a dívá se dozemě, než začne mluvit. "Všechno začalo jednoho dne..." Napjatě si jeho příběh vyslechnu do konce, a ani jednou ho nepřeruším..."A odtý doby mě sledujou a chtějí mě zabít...!" Zoufale na mě pohládne a já ho chytím za ruku...co teď záleží na tom že jsme se před necelím měsícem ošklivě pohádali tohle je důležitější!! "Ale jak ti já mohu pomoci??" Zeptám se nechápavě. On však pokrčí rameny "Nevím..udělej cokoliv..hlavně mě neopouštěj jako ostatní...i psychická pomoc dobrá!!" Pohlédnu mu do očí a usměji se.."pojď sem ty!!" Obejmu ho. "Já tě neopustím, neboj, možná bych ti mohla sehnat byt...nebo spíš místnost kde bys přežíval.." Přitisknu ho k sobě ještě pevněji a on mě též.. "Cokoliv jen když to nebude vězeňská cela!!" Začneme se oba smát.."Neboj!!"
Ubytování sem našla. Byla to spíše menší místnost ale i tak se v tom dalo přespat. Každý den jsem se s ním výdala a utěšovalaho...Není divu že mezi námi vznikl vztah. Né přátelský ale, zase sem se zamilovala...a on také. Zrovna pršelo a já jako milovnice deště sem kličkovala mezi kapkami a čekala na Dana...Byla mi zima, není divu bylo pět stupňů a já byla mokrá až nakost...Přišel ke mě a když viděl jak se klepu, věnoval mi svou mikinu a ochotně mi do ní pomohl, najednou se naše oči setkali, obrátil si mě k sobě a bylo ticho..Nevím jestli to ticho trvalo vteřinu, minutu či hodinu. Nevnímala sem čas a o to míň když se setkali naše rty...
Náš poslední den, co navždy rozdělil nás. Byl nevšední, myslím..byl lednoví mráz...Stál u mě a ruce mi zahříval. On už neměl strach že by mohl zemřít. Všude kolem byli lidi a jak já s ním tak on semnou se cítil v bezpečí. Pořád mi děkoval za to že jsem mu pomohla, a já mu pořád opakovala že jsem nic neudělala. Najednou se v dáli oběvil stín. Nevěnovala jsem tomu pozornost, ale asi sem měla. Najednou se ozvala rána, všichni se vrhly k zemi a bylo ticho jen ta rána se ozívala a byla slyšet. Nechápala sem co se děje, najednou sem ale spatřila něco co mi zlomilo srdce. V mé náruči ležel Marek byl celí od krve a měl průstřel v místě kde se nachází srdce. "Neeeeeeeeeeeeeeeeeee! Dane neeeeee! neumírej prosím." Všechno je teď vedlejší, moje myšlenky byli jen tam aby nezemřel, aby vydržel než přijede záchranka.. "Zavolejte záchranku, tak už jí někdo zavolejte!" Křičela sem zoufale. Ovšem bylo pozdě.....
Ten večer sem se šla projít. Po tváři mi stékali slzy a jejich dopad byl tak hlasitý, a přesto to nikdo neslyšel. Chtěla sem křičet, vykřičet si hlasivky ale hlas mě zradil. Nikdy nezapomenu na jeho poslední slova. "Miluji tě...a...Sem tvím dlužníkem za tvou pomoc...škoda že ti to nebudu moc...oplatit.." Říkala sem ať tak nemluví že to přežije. Ovšem náhle zavřel oči a bylo po všem ani moje naříkání, urputné volání, zoufalství a ani slzy nepomohli. Zemřel, zemřel mi v náručí. Pořád si ten okamžik přemítám v hlavě, najednou mi dojde že se musím pomstít nebo aspoń najít toho co to způsobil...A věřte mi, dříve nebo později ho najdu...!
pohled do očí...-1-(Setkání po měsíci)<<pohled z Lukášovi strany>>

25. května 2008 v 19:56 | el
Když sem usínal byla tu....cítil sem její vůni její teplo...chtěl sem aby to nikdy neskončilo a přesto probuzení bylo jiné.....Probudil mě průvan který se oběvil v mém pokoji, když sem se probudil a šel zavřít okna viděl sem jak se vznáší nějakej papírek a letí pryč....nevěnoval sem mu pozornost.....Vrátil sem se do postele a spozoroval že tam někdo chybí....Vanessa...byla fuč...a ani vzkaz nenechala...Citím že mě bodlo u srdce.....Copak to pro ní byl jen úlet??
Po tejdnu trápení....(bez mobilu protože mi ho moje sestra totálně rozflákala) sem šel na comp že se mrknu na mail ale on nešel otevřít no supeer....Začnu přemejšlet o Vanesse rozhodnu se že se jí budu vyhíbat a že už jí nikdy neuvidim chtěla to sama....Zvednu se a du ven....Rychlím krokem zahnu za roh a v tom do někoho narazím..."auuuuuuuuuu" ozve se zpodemně."Co děláš blbečku, neumíš dávat pozor?? tady taky choděj lidi víš!" Vyjede na něj...." Já sem holka, a promiň ale nemůžu za to že se vynoříš ze zatáčky jako by nic, tak jak tě mám vidět??" Si ze mě ještě bude dělat srandu pohlédnu mu do očí někoho mi připomíná...."Ty a holka jo? haha vtipný já holky znám víš a ty holka nejsi."na to jí teda neskočím.... "Hele někoho mi připomínáš kluku já už tě někde viděl!?" zeptám se ho a podívám se mu do očí.... "Ne....to asi ne já tě neznám.." vykoktá ze sebe odstrčí mě. "A sem holka!!" Pohlédnu jí do očí....na to jí neskočím..."Jo jasně a já sem čínskej bůch srandy!" Vypadá pobaveně...nechápu to. "Vždyť ses narodil v číně ne?" začne se smát to nechápu...jak to ví?? .."Co...hej počkat jak to víš?? ty mě snad sleduješ??!"Zeptám se. "Nevěř si tak!!" to mě naštve..... Chytne mě za ruku a sevře jí"Seš drzej spratek!" "A co má bejt!" řekne pohrdavě "Rodiče by tě měli spráskat!!" Vymrští se mi. "To asi těžko...já nemám rodiče...! ale tebe by měl někdo naučit odepisovat na dopisi a volat mobilem" vrazí mi jednu a běží pryč........
Je to jen úvod do příběhu proto je to tak krátký....POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ

pohled do očí...-1-(Setkání po měsíci)<<pohled Vanessy>>

25. května 2008 v 18:50 | el
Je necelá minuta po půlnoci. Poulční lampy osvětlují ulici, opuštěnou ulici a jenom mojí ulici. Je podzim a všechno, ač je večer, vypadá tak krásně a barevně. Má to svoje kouzlo....Je podzimní chlad a mě je přesto teplo u srdce......Hlavou mi běží vzpomínky na to jak sme se objímali a líbali bylo to tak krásný....Miluje mě miluje...sem o tom přesvědčená.....!
Dnes večer sem zažila to co ještě nikdy, pocítila sem lásku tu pravou a nefalšovanou lásku. Ležela jsem vedle něho a cítila jeho vůni, jeho teplo. Nechtěla sem utéct ale musela sem....zítra je škola....Kdybych nemusela, zůstala bych v té pohádce....ale musela sem se vrátit do reality. Nechala jsem mu napsaný vzkaz....Těším se až ho zase uvidím......Jenže čas utíká je to měsíc a ještě sme se nepotkali napsala sem mu ale on se neozval....ani nezavolal pomalu začínám mít pocit že to nebyla ta pravá a nefalšovaná láska....copak sem byla jen holka na jednu noc??
Přemýšlím....slzy mi začnou téct ani nevím jak...musím jít ven....nevydržím tu zavřená mezi těmito čtyřmi stěnami....vezme mikunu nasadím si kšiltovku schovám vlasy...podívám se do zrcadla ani mě neudivuje že vypadám jako kluk...a běžím ven...běžím musím běhat kdybych šla napadaly by mě smutné myšlenky a já chci zapomenout...."auuuuuuuuuu" zaječím když do někoho narazím no super teď na mě někdo leží a já se nemohu pohnout. "Co děláš blbečku, neumíš dávat pozor?? tady taky choděj lidi víš!" Vyjede na mě...."Já sem holka, a promiň ale nemůžu za to že se vynoříš ze zatáčky jako by nic, tak jak tě mám vidět??" Pohlédnu mu do očí...můj bože to je Lukáš...."Ty a holka jo? haha vtipný já holky znám víš a ty holka nejsi." on mě neoznává...."Hele někoho mi připomínáš kluku já už tě někde viděl!?" začne se mě viptávat po pohledu do očí....Nevím mám mu to říct nemám mu to říct?? "Ne....to asi ne já tě neznám.." vykoktám, schodím ho ze sebe a vztanu, on hned za mnou. "A sem holka!!" Pohlédnu mu do očí....mám v nich jiskru a on spíš výsměch protože mi nevěří..."Jo jasně a já sem čínskej bůch srandy!" Nejdřív mě to naštve ale pak mě to spíš pobaví. "Vždyť ses narodil v číně ne?" Protentokrát se začnu smát já...ano on se nardil v číně ale rodiče má čechy.."Co...hej počkat jak to víš?? ty mě snad sleduješ??!" Něco mě nutí vysmát se mu do očí on mi taky ublížil. "Nevěř si tak!!" Ještě jednou mu pohledím do očí....má v nich vztek...Chytne mě za ruku a sevře jí"Seš drzej spratek!" "A co má bejt!" řeknu pohrdavě "Rodiče by tě měli spráskat!!" Vymrštím se mu. "To asi těžko...já nemám rodiče...! ale tebe by měl někdo naučit odepisovat na dopisi a volat mobilem" vrazim mu jednu a běžim pryč........
Je to jen úvod do příběhu proto je to tak krátký....POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ


vzal mi tě stín-text+video+mp3

25. května 2008 v 14:41 | el |  *mp3*
Vzal mi tě stín
3x Vzal mi tě stín
Poslední den co navždy rozdělil nás,
byl nevšední, myslím, byl lednový mráz,
vedle mě stál a ruce něžně mi hřál,
najednou stín černý se objevil v dál.
Vzal mi tě stín jako blesk udeřil k nám,
jak smířit se s tím, že v nebi žiješ teď sám.
Uplakaný oči ty nemohou spát,
rozechvělý ústa ty touží se smát.
Soumraky zlý jak vlny připluly k nám,
neptám se dál, tomu se raději vzdám.
Vzal mi tě stín, já tehdy byla jen tvou,
proč lidi zlí změnili osud nás dvou.
Vzal mi tě stín jako blesk udeřil k nám,
jak smířit se s tím, že v nebi žiješ teď sám.
Promarněný noci ty nechci už znát,
uplakaný oči ať mohou jít spát.
Byla to láska, přesně jak má být,
v tuhle chvíli nemoch nikdo tušit, co se bude dít,
když ten zimní večer, chtěli spolu zase jít
a jenom tak se bavit, báječně se mít.
Pak z čista jasna ozvala se rána,
všichni se rozutekli a zbyl tu jenom prach.
V průchodu tmavym, zůstala úplně sama,
ten černý stín, ten nese jméno vrah.
3x Vzal mi tě stín jako blesk udeřil k nám,
jak smířit se s tím, že v nebi žiješ teď sám.
Uplakaný oči ty nemohou spát,
rozechvělý ústa ty touží se smát.
mp3>> http://uloz.to/412986/naruby-vzal-mi-te-stin.mp3 tam kliknete na ten obrázek s notou