Písnička pro lepší den:
Marek Ztracený - Léto 95


Nové:

Dramione:

Nové • • > > Navzdory všemu < < • • NovéUPOZORNĚNÍ!!
NEZAPISUJU SE DO TŘÍDĚNÍ SB ;-)

Tento prostor je pozorován... :D


Narozeniny blogu: 31.8.07

Červen 2008

blog27

28. června 2008 v 16:06 | RocQ€rQ@ |  *mp3*


7. bleskovka

28. června 2008 v 15:59 | RocQ€rQ@
1) ahooj
2) jak užíváš prázdniny??
3) co vysvědčení?? jaký bylo?
4) bude se ti po škole stýskat?
5) z kolikátky si vyšel?
6) do kolikátky pujdeš?
7) čím bys chtěl být?
8) těšíš se na diplomek?
9) doplňující otázka =DD co na něj chceš? (název celebrity. přezdívku)
10) jak často sem chodíš?
11) pokolikátý tu si??
12) přijdeš ete?
13) užij si prázdniny bez zlomenin a úrazů ahoooj =D

Rozloučení na dva týdny

28. června 2008 v 15:53 | RocQ€rQ@ |  moje kecy
ahoj lidičky takže asi bych vám měla říct že na dva tejdny odjíždim na tábor takže sem nebudu moct nic dávat....no vrátím se zřejmě za 14 dní....mám vás ráda hlavně ty co choděj na můj blog ;)....jinak si užijte prázdniny a měj te se faynově....
PS: nezlomte si žádný kosti jako to dokázala jedna moje kámoška včera =DD (hehe šikulka to je dostane vysvědčení a ještě ten den si zlomí nohu =DD ) mějte se ahooooj :-*

Super náhradník ke shlédnutí =D

28. června 2008 v 13:07 | RocQ€rQ@ |  Super náhradík


Ke shlédnutí v čj =DD

24. června 2008 v 20:00 | RocQ€rQ@ |  Lets Dance


diplomky za 6. bleskajdu

23. června 2008 v 18:48 | RocQ€rQ@

Vanessa a Zac (Je jejich LÁSKA jen hra?>>chystá pár snů rozchod?)

22. června 2008 v 15:25 | RocQ€rQ@ |  Vanessa a Zac (spolu)
Ještě před několika týdny by se mohlo zdát že se vztah "Zanessa" rozpadá ovšem po článku v bravu je tomu úplně jinak.............
Milé pohledy, něžné dotyky a žhavé polibky-Zac a Vanessa jsou zase zamilovaní jako první den!
Jak krásná dokáže být láska! Kdybychom nevěděli, jak je to doopravdy, mohli by chom si myslet, že tohle jsou fotky z prvního rande "high school dvojice" Zac Efron (20) a Vanessa Hudgens (19). Zac něžně objímá Vanessu kolem ramen a jemně si ji k sobě přitáhne. Vanessa má nohu přez nohu a ruku poleženou na Zacovu koleni. Jejich úsměv je nakažlivý-jako by chtěli celému světu dokázat, jak jsou šťastni. Jindy se zase líbají-ostýchavě-jako by to bylo poprvé. Obě hvězdy z "High School Musical" vypadají při utkání jejich oblíbeného basketbalového mužstva Los Angeles Lakers proti Uah Jazz v Salt Lake City (tam právě natáčejí "HSM3") tak zamilovaně jako už dlouho ne. "Pořád se k sobě tulili, mazlili se a Zac držel pocelí zápas Vanessu za ruku. Působili jako čerstvě zamilovaný párek," komentuje situaci jeden z diváků který při zápase sedů jen řadu nad Zacem a Vanessou. To je milé! už při natáčení třetího dílu "HSM" se od sebe oba skoro neodtrhly. "Vždycky když se dotočila nějaká část, hned spolu běželi pryč. Neexistovala jediní přestávka v natáčení, kdy by Vanessa neseděla Zacovi na klíně. Jsou do sebe totálně zabouchnutý," říká DOBŘE informovaný zdroj. Takže teď už se určitě rozptýlili všechny pochybnosti o jejich vztahu. V posledních měsících se stále vynořovaly zprávy, že to mezi nimi skřípe a rozchod je na obzoru. Všechno to byly nesmysli! "Jen se v poslední době málo viděli, protože oba filmovali v různých částech světa," říká jeden přítel. Zac točil v Anglii drama "Me And Orson Welles" a Vanessa stála před kamerou o 8000 kilometrů dál v Texasu, kde natáčela komedii "Rock On". Taková vzdálenost- a ještě na několik týdnů! To pro ně nebylo nijak jednoduché, protože vztah na dálku může být zabijákem lásky. Jak to jen Zac a Vanessa vydrželi? "Pořád jsme si posílali SMS a hodně jsme telefonovaly. Podle toho taky vypadá můj učet za mobil," prozdrazuje Vanessa. Ale stálo to za to. Po tomto obtížném období jsou oba o to šťastnější, že se můžou častěji vídat. Jak profesionálně při natáčení "HSM3" tak v soukromí jsou "Zanessa" (tak vtipně je jejich okolí pojmenovalo) znovu spola a happy. A tyhle fotky mluví samy za sebe: Pár snů je zase zamilovaný jako první den!
♥ Zasněně: Vanessa se tulí k Zacovu rameni.
♥ Ruku na srdce! Zac a Vanessa stojí při americké hymně
♥ "pořád sme si posílali SMS a telefonovali si!"
♥ Uneseni hrou! Zac a Vanessa oslavují své oblíbené basketbalové mužstvo
♥ Kdo by odolal takovému sladkému pohledu?.....
....Zac v žádném případě ne! Pořádně si vychutnává polibek se svou přítelkyní!

HSM4??

22. června 2008 v 14:29 | RocQ€rQ@ |  High School Musical3(Muzikál ze střední3 )
Je to jasné a už je to i schválené HSM4 se bude opravdu realizovat, co však není jasné jestli v něm budou hrát Van a Zac.....prý už do předu oznámily že by ve čtyřce před kamerou stát nechtěly (ještě to ale není definytivní snad se je podaří přesvědčit!) no a mi se můžeme těšit na třetí a potom i na čtvrté pokračování =DD

Foto z natáčení HSM3

22. června 2008 v 14:20 | RocQ€rQ@ |  High School Musical3(Muzikál ze střední3 )
Už je to sice trochu starší, ale přesto jsou to celkem nové fotky z natáčení filmu HSM3. Na fotkách můžete vidět Vanessu i Zaca. Dokonce se tady drží i za ruce, což jejich fanoušky určitě potěší:)

Ošklivka Katka má prázdniny

22. června 2008 v 14:14 | RocQ€rQ@ |  Ošklivka Katka
Z důvodu vysílání fotbalového EURA má Ošklivka prázdniny.
Nové díly budeme pravděpodobně moc sledovat až po prázdninách. Mezitím bude Prima reprízovat každou sobotu a neděli již vysílané díly.
Užijte si pěkné léto!

6.bleskajda

21. června 2008 v 22:53 | RocQ€rQ@
6. bleskajda na téma Jídlo+pití
1) Kola/Voda
2)Čaj/Kafe
3) Džus/Voda
4) Vodka/Slivovice
5) Šampus/Víno
6) Špagety/Kolínka/Vrtule
7) Koláč/Buchta/Bábovka
8) Pizza/Lazaně
9) Bonbo/Žvejka
10) Sušenka/čokoláda
11) Zmrzlina (Točená)/ Zmrzlina (Kopečková)
12) co chceš na diplomek (přezdívku, celebritu)
13) líbí se ti tu?
14) přijdeš ještě
15) těšíš se na diplomek??
16) tak se měj hezky a ahoj

písnička

21. června 2008 v 22:29 | el |  *mp3*


postavy k PŽ

21. června 2008 v 10:58 | el |  *...telenovely vlastní tvorba...*
Sebastian
Kluk který slaví 18 narozeniny, netuší o tom jaké pro něj kamarádi chystají překvapení když to ale zjistí, nejdřív má výhrady ale nakonec půvabné Lolitě podlehne a přijme její podmínku že jí nesundá masku. Když je po všem má výčitky a vyhýbá se Esmeraldě protože má pocit že jí podvedl, on jí totiž tajně miluje, ale nadruhou stranu touží znovu potkat Lolitu, dotýkat se jí, líbat a hlavně vidět její tvář podá si tentokrát sám inzerát. Když zjistí kdo Lolita je má vztek a je z toho vedle. Ona?? Esmeralda a Lolita?? jak mu to mohla udělat? on jí přece tak miloval jak jí má po tom všem věřit?? A to dítě?? kde má důkaz že je jeho?? bůch ví s kolika už spala! Jenže sám je z toho všeho zoufalí a po nějaké době (s pomocí Rubí) si uvědomuje jak Esmeraldě ublížil a že bez ní nemůže žít...ale není už pozdě?
Esmeralda
Dívka která brzo oslaví 18 narozeniny. Musí se starat o svou nemocnou matku a mladší sestru, lže jim že má práci. Skutečnost se má tak že jí nikdo nechce zaměstnat když uvidí inzerát který někdo podal, nejdřív jí to přijde nemorální ale nakonec se rozhodne a zavolá...Skamarádí se s Rubí o které nikdo neříká nic dobrého ale je jí to jedno ona jí všechno naučí a zasvětí do světa dospělích. Když přijde na oslavu čeká jí šok, je to oslava kluka kterého tajně miluje a přesto nebo snad díky tomu se odhodlá zůstat a představí se mu jako Lolita?....po noci odchází a nechává mu svou masku, kterou měla celou dobu jako vzpomínku na společnou noc. Teď se mu snaží vyhýbat ale všechno musí jednou prasknout a když zjistí že je těhotná řekne o tom Rubí a ta se rozhodne pomoci!
Manuel
Kámoš Sebastiana společně s Diegem mu přichystají k narozeninám takoví dárek že by to snad nikdo nečekal. Je to spolužák Esmeraldy a nikdy by ho nenapadlo že Lolita může být právě ona. Když pozná Estrellu (mladší sestru Esmeraldy) zamiluje se jenže jeho rodiče mu jí rozmluvají že prý je chudá,takže spolu musí chodit tajně. Když společně s Estrllou zjistí kdo je Lolita ani jeden nevěří svím očím, ovšem oni si jí narozdíl od Sebastiana vyslechnou a uvěří a společně s Rubí se jí rozhodnou pomoci.
Diego
On společně s Manuelem se rozhodnou dát jejich kamarádovi dárek který by asi nečekal. Je to takoví holkař a z Daniel si dělá srandu že je to šedá myš. Ovšem není to jen maska pro pravé city? Ne podle něho je to jen šedá myš a navíc jeho styl života se mu líbí, až když mu jde o život si uvědomí co dělá špatně a bude se snažit všechno napravit, ovšem bude o něj ještě ta šedá myš stát??
Deniela
Milá, hodná mladá dívka. Jeden by řekl že je bez chyby ovšem jednu možná má, je zamilovaná do největšího děvkaře podsluncem který jí neřekne jinak než šedá myško. Když mu jednou zachrání život, rozhodne se že už ho vypustí z hlavy a začne se zajímat o někoho kdo o ní bude stát ovšem srdce si nevybírá....
Rubí
Dvojče Daneil, skamarádí se s Esmraldou a začne jí pomáhat. Říkají se o ní špatné věci ale ona si z toho nic nedělá. Jednoho dne si všimne že s její sestrou není něco v pořádku a tak i přes veškeré souboje se stane konečně její sestrou a rozhodne se jí pomoci.
Paola
Matka Esmeraldy. Je vážně nemocná a tak nemůže pracovat, je hodná ale někdy se cítí strašně osamělá. Když jí jednoho dne odvezou do nemocnice seznámí se tam s Matínem a zamiluje se do něj a najednou prostě jen tak se rozhodne že nezemře!
Martín
Doktor který se zamiluje do Paoly a udělá všechno jen aby nezemřela


Perfektní žena

20. června 2008 v 20:33 | el |  *...telenovely vlastní tvorba...*
Je jen psaná nikde se nevysílá!!!!
Název: Perfektní žena
Originální oheň: Perfecto mujer
Počet dílů: -||-
Rok výroby: 2008
Název songu: Perfecta
Interpret: Miranda
příběh: Inzerát>>perfektní muž hledá perfektní ženu na uspokojení ZN: spěchá!<< tak nějak by měl znít inzerát Sebastiana Martíneze...Jenže má to háček on neví že takoví inzerát podával...vlastně je to dárek od jeho kamarádů k 18 narozeninám. Sebastian totiž nabude plnoletosti a ještě pořád je panic a na to se jeho kamarádi nemůžou koukat najmou tedy slučne řečeno společnici< p>
Krásná mladá Esmeralda má jen jeden cíl a to dostat rodinu (matku se sestrou) z bídy. Tvrdí jim že má normální práci jenže je to lež nikdo jí nechce zaměstnat. Někdo jí tvrdí že je moc mladá druhý zase že sám nemá a tak dále. Esmeralda si neví rady když ale spatří inzerát cítí že tohle je její šance, ovšem je tu jeden malí háček...Esmeralda je panna a navíc tohle nikdy nedělala ale co všechno je jednou poprvé....
Rozhodne se zavolat na inzerát kde jí zdělí kdy, kde, jak a za kolik. Poprosí jednu bohatou dívku ve čtvrti (o které se říká že je to největší "společnice" v téhle zemi a že prý už byla s tolika za peníze) o pomoc, nakonec se z nich stanou velice doré kamarádky a Rubí jí naučí všechno jak se nalíčit, jak se oblíkat, jak mluvit, jak nebýt nervózní atd.. až po "TO" to už si bude muset zařídit sama. Ovšem i toto povolání má pravidla(láska je zakázaná) a ty se nesmí porušit!
Když na daný inzerát přijde má masku takže jí nikdo nepozná, ovšem ona všechny pozná. Jsou to její spolužáci ze třídy. A ten Sebastián je její "idol" Co teď? jeden by si zbalil věci a vypad ale naše Esmeralda ne rozhodne se, zůstat a okouzkit Sebastiana jako Lolita (její umělecké jméno). Když spolu zůstanou sami Sebastian má nejdřív výhrady a nic nechápe ovšem nechá se okouzlit ale pod jednou podmínkou nechá jí masku....Když ještě za rozbřesku utíká nechá mu masku jako památku na jejich noc
Po tom dni se Esmeralda Sebastianovi vyhýbá. Je odhodlaná mu říct pravdu ale musí vyčkat na dobrý okamžik. Jenže ten stále nepřichází a milá Esmeralda zjišťuje že je těhoná. Co teď? Bojí se o tom někomu říct ale nakonec se rozhodne a svěří se Rubí. Té je to jasné a hodlá jí pomoci.....
Sebastian je od toho večera utrápený, chce se s Lolitou setkat, znovu se jí dotýkat, líbat jí a chce vidět její tvář. Podá si tentokrát sám inzerát: Perfektní muž hledá perfektní ženu ZN: ozvy se perfektní ženo jménem Lolito! na inzerát se přihlásí hned několik žen i Rubí, jenže Rubí tam táhne právě Esmeraldu...Když všchno praskne Seb nemůže uvěřit svím očím a je z toho zkalmaný (né žeby nebyla hezká ale ona?? ta kterou miloval dělá společnici? jak jí má teď věřit) a když se dozví o tom dítěti nevěří jí že je jeho, prý bůh ví s kolika spala...To Esmeraldu odrovná...a radši s pláčem uteče....Co teď??? Rubí pomoz!!
Hrají:
Esmeralda-Gioia Arismendi
Sebastian-Gabriel Parisi
Manuel-Mike Biaggio
Diego-Abelardo Behna
Estrella-Claudia Álvarez
Deniela-Chantal Baudaux
Rubí-Chantal Baudaux
Paola-Eliana Lopez
Martín-Juan Carlos Alarcon
a další......

Hlasujte pro mě

20. června 2008 v 15:37 | el |  *Úvod*
http://diabetka.blog.cz/0806/1-kolo-souteze-sonb#komentar hlásněte pro mě lidičky jestli máte můj blog rádi>>sem tam jako El

pomoz roztleskávačce

20. června 2008 v 9:55 | el |  *Úvod*
Pomoz roztleskávačce !


Lan Thi Trung

17. června 2008 v 21:00 | el
Arogantně vystupující kráska vietnamského původu je spolužačkou Terezy a Matěje Jordánových. Nesmírně inteligentní dívka patří ke generaci dětí vietnamských imigrantů, která se již narodila a vyrůstala v Čechách. Lan má všestranné zájmy a na svůj věk i neobyčejně rozsáhlé znalosti. Navíc kromě českého jazyku brilantně ovládá také vietnamštinu a angličtinu. Dosud totiž studovala jen na těch nejlepších soukromých školách určených pro děti diplomatů, významných byznysmenů apod., v nichž byla právě angličtina základním vyučovacím jazykem. Své současné působení na státní škole proto bere pouze jako nutné provizorium. Proto si také zachovává odstup nejen od spolužáků, jež dráždí značkovým oblečením a okázalým nezájmem, ale i od učitelů. Málokoho by proto napadlo, že tato sebevědomě působící, uzavřená dívka může mít i své slabiny... Každodenní setkávání ve třídě však způsobí, že se po čase trochu začlení do kolektivu i že se spřátelí se sourozenci Jordánovými. S Matějem navíc i přes otcův nesouhlas začne chodit.

Alexandra Třešňáková>>saša

17. června 2008 v 20:59 | el
Nevázaná, svobodomyslná a sympaticky trhlá Saša si ráda užívá pozornosti a zájmu svého okolí. Má pocit, že si to může dovolit, protože už na dálku z ní vyzařuje charisma, jemuž jen málokdo odolá. Saša to velmi dobře ví, a tak toho občas i trochu zneužije. Ráda totiž provokuje a pohrává si s lidmi, které potkává. Hlavně u kluků zkouší, kam až může zajít, co všechno si vůči nim může dovolit. V žádném případě to ale nemyslí zle. Není to žádná vypočítavá mrcha, jen se chce bavit. Jemnější mužské nátury sice svým temperamentem občas až vyděsí, ale Saša to bere sportovně - každá hra má svá rizika...
Nadaná zpěvačka, muzikantka, umělkyně a performerka udělá konkurz do Benovy kapely, o které jí řekl její kamarád Marek Stránský. A tak se hoši z kapely mají na co těšit...

Eva Boháčová

17. června 2008 v 20:58 | el
Eva Boháčová působí upřímným dojmem, povoláním je lékařka. Její chytrý zdravý úsudek jí někdy komplikují emoce. Má v sobě vytrvalost, ale i pokoru. Ví, že vztah s Boháčem není ideální, ale taky poznala, že on je pro ni v podstatě ten jediný. A nehodlá se ho vzdát…

Vojtěch Bařinka

17. června 2008 v 20:57 | el
Bývalý voják z povolání je nyní správcem plaveckého bazénu, kde také poznal akvabelu Karolínu, do níž se zamiloval jeho syn Kamil. Bohužel o svém synovi neměl příliš valné mínění, a tak se rozhodl, že mu s jeho vyvolenou trochu pomůže, aby neutekla dříve, než se Kamil vyjádří... Jenže všechno bylo nakonec jinak. Jak se ukázalo, Karolína Kamila chtít ani nemohla, protože není na kluky...
V loňském roce se Vojtěch Bařinka potkal po delší době opět s Vlastimilem Peškem, se kterým kdysi chodíval občas na ryby. Nyní by rád navázal na staré časy. Jednak by si měl s kým popovídat a jednak by se tak mohl vídat i s profesorkou Miriam Hejlovou. Peškova přítelkyně ho naprosto okouzlila svým šarmem, což jí dává více či méně skrytě najevo. Ze vzdělanějšího a uhlazenějšího Bařinky se tak stal Peškův sok, který si nepřestává dělat naděje...

Kamil Bařinka

17. června 2008 v 20:57 | el

Kamil Bařinka

Policista Kamil Bařinka žije ve skromném malém bytě se svým otcem, bývalým vojákem z povolání, který ho vychoval v duchu přísné morálky a řádu. I přes tuto sparťanskou výchovu si Kamil v sobě uchoval značnou dávku citlivosti a empatie, jež zdědil po matce a jež mu mnohdy komplikují život.
Kamil v sobě ale nezapře ani vojenský naturel otce. Svým smyslem pro čest a morálku i touhou jednat vždy správně a odpovědně si brzy získal respekt nejen u parťáků, ale také u nadřízených. Jeho prvním zaškobrtnutím ve službě vlastně bylo až krytí Saši Třešňákové během vyšetřování její bouračky.
Postranní úmysly u Kamila ale nehledejte, i když je mu Saša sympatická od prvního setkání. Snaha pomoci pramenila především z jeho empatie a přesvědčení, že Saša do kriminálu prostě nepatří. Proto ho tolik zaskočilo jejich sblížení, ke kterému došlo krátce po skončení vyšetřování. Na dívky má Kamil totiž obrovskou smůlu, a tak stále nevěří, že by někdo tak atraktivní jako Saša mohl mít zájem právě o něj...

Miroslav Barták

17. června 2008 v 20:55 | el
Je trnem v oku Lumíru Nyklovi i Miloslavu Stárkovi…
Málomluvný, klidný, pomalý a velice trpělivý hrobník patří mezi štamgasty v hospodě u Henryho i stálé zákazníky ve večerce Vilmy Nyklové. Má své slabosti, mezi které patří hlavně alkohol a vysedávání po hospodách, ale na druhé straně dokáže naslouchat lidem a ve správné chvíli pohladit slovem.
Hřbitovní klid Miroslavu Bartákovi vyhovuje. Díky neustálé přítomnosti smrti získal životní nadhled, vlastní víru v nenásilný řád a fungování univerza i shovívavost k chybám bližních. Nikoho za nic neodsuzuje, ke každému je stejně dobrotivý a pokud má pocit, že by mohl poradit, nenuceně a jaksi mimoděk to udělá. Jeho schopnost vidět a vcítit se do člověka udivuje všechny kolem, jen jemu přijde stejně přirozená jako běh života.
Od manželovy smrti se s ním hodně přátelí zejména Vilma Nyklová, která v něm vidí spřízněnou duši. Slabost pro něj má i Světlana, protože jí jako jeden z mála pomohl v těžkých chvílích po potratu...

Srpnoví sníh>>text>>mp3

17. června 2008 v 20:54 | el |  Ulice
Neumím,tiše v koutě stát,
k čertu s tím buď comá ses stát,
pád je šance vstát,vstát i milionkrát.
Nezvládám,jen tak v koutě stát,
ještě mám,sílu dál se rvát,
nechci to vzdát,vzdát a pomalu tát.
V srpnu sníh,
jsem horké chvění koní závodních,
jsem pouští utopenou v povodních,
jsem jako tajný úder do bicí,
začátky na konečných stanicích,
srpnový sníh ,jsem v srpnu sníh,
sníh v ulicích.
V srpnu sníh,
jsem všechno co mi vidíš na očích,
jsem zvláštní něha zubů žraločích,
jsem letní průvan v zimních ložnicích,
mrazivá rána v nočních podnicích,
srpnový sníh,
marné kecy v taxících,
jsem nahý sníh v srpnových vánicích,
dobro skryté ve všech zlozvycích,
srpnový sníh,jsem v srpnu sníh,
sníh v ulicích.

Stahuj