Písnička pro lepší den:
Marek Ztracený - Léto 95


Nové:

Dramione:

Nové • • > > Navzdory všemu < < • • NovéUPOZORNĚNÍ!!
NEZAPISUJU SE DO TŘÍDĚNÍ SB ;-)

Tento prostor je pozorován... :D


Narozeniny blogu: 31.8.07

Červenec 2008


7. díl v čj

30. července 2008 v 15:00 | RocQ€rQ@ |  Divoký Anděl
tady je pár foteček

30. července 2008 v 14:36 | RocQ€rQ@


Hvězdy bez vlasů xĐ

30. července 2008 v 14:23 | RocQ€rQ@ |  Hádanky a Chytáky a vtipi
←Miley Cyrus ×ĐĐ
← Ashley Tysdale ×ĐĐ
← Vanessa Anne Hudgens ×Đ
← Zac Eron ×Đ
jo tk z toho mám dooost =DD to je jen fikce nebojte oni o vlasy nepřišli to si jen někdo hrál s compem =DDD xĐĐĐĐ

HSM3 triler čj

30. července 2008 v 14:19 | RocQ€rQ@ |  High School Musical3(Muzikál ze střední3 )
kdyby vám to nešlo tak TADY je ještě vodkaz


6. dil v čj

30. července 2008 v 12:58 | RocQ€rQ@ |  Divoký Anděl

143. díl v čj

30. července 2008 v 12:20 | RocQ€rQ@ |  Divoký Anděl

celí díl 144. v čj

30. července 2008 v 11:45 | RocQ€rQ@ |  Divoký Anděl

Návrat stracené ovečky =DD

29. července 2008 v 19:57 | RocQ€rQ@
taak sem zpátky lidi budu sem brzo přidávat nové věci jenže zejtra zase někam jedu prosě mám nabitej progra ale jakmile se to uklidní asi po brigádě sem dám (možádsřív) něco o HSM3 atd... tak mějte pochopení díky a ahooooooooj =DD

zase odjíždím

19. července 2008 v 22:46 | RocQ€rQ@ |  moje kecy
Zítra ráno odjíždím s rodiči nadovolenou takže sem nedám žádný noví články celej tejden no mějte se tu zatím pěkně a ahoooj

2. díl

18. července 2008 v 15:35 | RocQ€rQ@ |  Díly k Nadějnému Ohni
"Nestalo se ti nic?" Z auta vyběhne překvapená Julia. Esperanza jen němně zavrtí hlavou. "Opravdu? To se mi ulevilo! Ale..." Julia si jí prohlédne. "Proč nejsi ve škole? Vždyť je středa. "Já, víte...už musím jít!" Už, už se rozebíhala ale Julia jí chytla za ruku. "No tak, děvče počkej, odpověz mi já tě neukousnu! Ale možná že by bylo lepší, kdybychom si o tom popovídali někde jinde. Pojď nasedni a už neutíkej!" Esperanza se na Juliu usmála, a ona jí úsměv opětovala. Obě nasedly do auta a Julia jí odvezla sebou na Haciendu.
Tony právě sděloval tu smutnou zprávu svému kamarádovi. "Cože¨? Dnes naposled? Ale jakto Tony?" "To je na dlouho, zejtra budu chodit jinam ale to neznamená že se už neuvidíme! Mikki" "A na jakou vlastně dete školu?"Tonyho přivede značně touto otázkou do rozpaků. "No víš, do státní školy!" "To jako do školy která se neplatí?" Tony mlčky přikývne. "Pááni, no snad se z toho brzo dostanete a uvítáme vás zas tady!" "Kéž by Mikki, kéž by!"
"No tak Jesse, musíme najmout nějakou novou sílu, náhradu za no víš za koho, podej inzerát!" Doléhá Christián. "Jo já vím, už na tom pracuji. Zítra by měl vyjít v novinách a konkurz by se měl konat ještě ten den odpoledne. Uvidíme jak to dopadne!" Do kanceláře vtrhne sekretářka. "Promiňte že sem nezaklepala Done Jesse, ale na telefonu máte toho pána z novin!" "Ano, děkuji Lauro!" "Nemáte zač Done Jesse, ahoj Christiáne!" Pozdraví, pošle mu vzdušnou pusu a odejde. "Teda Christiáne!" "Co? Já za to nemůžu, já jí o to neprosil, a věř mi že už mě to celkem štve. Všichni si o mě myslej že sem Don Juan!" Ohradí se. "Vysvětli mi že i když sem tě neviděl ani s jednou dívkou, jak je možné že sis vybudoval takovou přezdívku?" "Já? Nic sem si nebudoval, snad je to tím že pracuji jako model, kdo ví? No nic já už musim potom zajdem na skleničku a ještě to proberem ahoj kámo!"
"Páni, to je vaše hacienda?" Podiví se Esperanza a vystoupí z vozu. "Ano a tykej mi prosím!" Poprosí Julia a také vystoupí. "Zdědila jsem jí po dědečkovi, dnes sem tu stejně poprvé jako ty!" Vysvětlí. "Aha, já dědu nikdy nepoznala, měla si ty svého ráda?" Julia pokrčí rameny. "Nevím, pravdou je že já si na něj nepomatuji, pojď dovnitř!" Odemkne a vybídne Esperanzu. "Tady je to ještě krásnější než venku!" Prohlíží si haciendu s obdivem. "Taky si myslím! Páni, zajdu do kuchyně, když jí najdu, posaď se tu zatím a já donesu něco k pití, a neuteč mi!" Dodá trošku škodolibě a jde najít kuchyň. "Neboj....páni, tady je to fakt krásný. Děkuju ti bože, že jsi mi seslal tuhle seňoritu aby mi pomohla, nevím co semnou chystáš dál ale prosímtě už nic tak strašného jako včera!" Mezitím se Julia vrátí. "A co se ti stalo včera?" Esperanza se poleká. "Ehm, víš to je na dlouho!" Snaží se z toho vykroutit. "Já mám času dost!" Neusnadní jí to. "Včera...no víš, všechno to začalo tím že táta přišel domů opilý a neměl teplou večeři na stole, ale jak by mohl mít teplou večeři když přijde tři hodiny po době co sem jí uvařila. Víš táta je jinak fajn, když se neopije a ta večeře ho tak rozzuřila ž mi začal vyčítat všechno možný až se dostal k mojí ošklivosti a toho že když nepracuju a jen se doma flákám, že mu k ničemu nejsem a že můžu vypadnout, jasně jindy by ho to ráno přešlo jenže on mi vzal věci a vyhodil je na ulici s tím, že dokud si nezačnu vydělávat ať se nevracím, tak sem se sebrala a odešla." Julia jí ani jednou nepřeruší, a poslechne si celí příběh dokonce. "To je mi líto, ale víš co, můžeš tu zůstat semnou." Nabídne jí. "Ne to nemůžu, nechci vá...tě, nějak zatěžovat..a" Julia jí skočí dořeči. "Ujisťuji tě že to nehrozí, víš já bych se tu sama bála, dělej mi tu společnost prosím!" Přemlouvá jí tak dlouho že nakonec přikývne.
"Cože? To jako fakt? Vy už nemáte peníze? No teda...víš ehm, po tomhle zjištění nemá cenu pokračovat nadále v našem vztahu, neber si to osobně ale rodiče by asi nepřežili že chodím s lúzou, promiň." Odpálkuje Franca teď už bývalá holka a on zůstane stát jako opařený, doté doby než tam přijde Tony. "Tak brácha kde to vázne? Jdeme domů ne?" Franco jen přikývne a jde. "Co se stalo brácha? Dnes s tebou není řeč." Obviního. "Patrície mě nechala, prej že teď sem Lúza a že si to nemůže dovolit kvůly rodičům!" Načeš nakopne plechovku válející se na ulici. "To je drsný, ale já ti vždycky říkal že Patrície není nic pro tebe!" "Odpusť si ty kecy, jo já vím ale až teprve dneska sem poznal jaká Patrícije doopravdy je!"
"Zajdu do města, nic tu není musím něco nakoupit. Zatím se di třeba podívat ke koním nebo tak něco, zatím ahoj!" Rozloučí se Julia a vyrazí do města kde koupí nějaké jídlo, oblečení pro Esperanzu a noviny, kde jí zaujme inzerát na módního návrháře. "Konkurz se chystá dnes odpoledne ve firmě Insania estilo!" Julin pohled sjede na hodinky. "Snad to ještě stihnu!"
"Můžeme začít Christiáne?" Pobídne svého nejlepšího kamaráda Jesse. "Jasně, a Jesse?!" "No?" "Sypeš si do kafe sůl! Uklidni se dopadne to dobře" Ukldnuje ho Christián. "Jo, dobře hlavně ať už to začne! Dojdi pro prvního!" Vybídne ho. "Takže, první může dál!..." Domístnosti vejde nějaký mladík, hezký urostlý, ale zase Gay! A tak je to i s druhým a třetím..... "Další!" Tentokrát do místnosti vejde krásná dívka (začne hrát hudba) "Dobrý den, sem Julia Navaro! A...!" Zadrhne se jakmile její pohled sjede na Jesseho....
*POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ*

1. díl

18. července 2008 v 15:33 | RocQ€rQ@ |  Díly k Nadějnému Ohni
Nadějný Oheň
Je noc, tajemná a strašidelná noc. Všichni už spí, jen v jedné Haciendě se svítí. Dohasíná právě nadějný plamen. Ten který starému Donu Fernandovi tolikrát pomohl ale dnes ho nezapálil nikdo, oheň se zázračně rozhořel sám. Umřel totiž Don Fernando, ale ještě než umřel stačil vyrýt na bok tohoto krbu pravdivou kouzelnou větu. "Oheň zapal až budeš nejvíc na dně, až stratíš naději a víru v dobro, vyřkni přitom tuto větu: Oheň už dohasíná, naděje upadá. Dobro odešlo k jiným mě navštívilo zlo. Proto prosím vzplaň a sviť dobru na cestu ať se zase vrátí k nám."
*O DVACET LET POZDĚJI*
"Julio máš tu poštu! Pojď si pro ní já ti sluhu dělat nebudu!" Křičí Barbara na celí dům. "Jo já už jdu, promiň zaspala jsem!" Odvětí Julia, když schází po schodech a zavazuje si župan. Vezme si od sestry obálku. "kdo by ti tak mohl psát? Nějaký tajný milenec?" jakmile Barb tu větu dořekne dostane strašný záchvat smíchu. "tajný milenec možná ne ale aspoň mi někdo píše, na rozdíl od tebe Barb!" Popíchne jí Julia a konečně přečte co je napsáno v dopise.
"Milá slečno Julie Navaro, tímto si dovoluji vám zdělit že váš dědeček vám odkázal Haciendu s celím majetkem a příslušenstvim co k tomu patří a taky vás žádám aby jste přijela podepsta smlouvu sem do Salty o jeho převzetí...Bla,bla,bla...Budem vás čekat s pozdravem Salvador Rodriquez." Nevěřícně si dopis pročítá znova a znova. "Co je to za blbost? vždy´t mi nemáme žádného dědečka! Mamíííííííí" Ohradí se hned Barb. Do místnisti se přiřítí Doňa Luzmila, matka Julii a Barb. "Co je holčičko? Stalo se něco?" "Sestře přišel dopis o tom že jí nějaký dědeček odkázal Haciendu a zbytek majetku, že je to blbost že žádného dědečka nemáme!" Doňa Luzmila jen protočí oči. "Co je to za blbé otázky? Jasně že máte dědečka, ukaž mi ten dopis!" Vytrhne ho Julii a ani se jí neptá, vypadá ještě překvapeněji než předtím Julia. Když si Doňa Luzmila dopis přečte Julia jí ho vezme a běží s ním nahoru. "Co?...to je nějaký vtip, a co já a Barb? Vždyť Julii ani neznal, viděl jí když jí byli asi 3 měsíce pak už ne. To je nějaké divné! Já to tak nenechám, já sem jeho dcera!"
"Kdo to asi byl ten Don Fernando? Podle všeho můj dědeček ale jakto že si na něj nepamatuji? Nicmíně mi dal šanci na nový život, bez těhle fůrií. Mám je sice ráda ale oni o mě nestojí. Proto odjedu do Salty a podepíšu tu smlouvu, vlastně už se těším, takže si zbalím a ještě dnes odjedu! Už sem se definitivně rozhodla! Teď jen jak to řeknu matce a sestře?" Sedne si na postel a chvilku přemýšlí, poté vztane a vyndá kufr. Začne si balit věci...
Mezitím v domě Perezovích bylo klidné ráno, ovšem jen bylo. Don Jesse a jeho dva synové Franco a Tony zrovna snídaly, když jim táta sdělil pro ně né zrovna moc dobrou zprávu o tom že musejí přestoupit na jinou školu, na né tak prestižní jako dosud, za to ale školu která je zadarmo. "Co to nemyslíš vážně tati!" "No tak Tony pochop to!" "Né já do žádné jiné školy chodit nebudu, co to má znamenat? Ještě před měsícem bylo všechno v pořádku!" "Ano Tony, jenže přesně před měsícem našemu teplému návrhářovi zemřela fenka a jeho to tak vzalo že nedokáže vymyslet žádný kloudný návrh, takže naše firma de do krachu!" "Za to ale mi nemůžeme tati!" "Buď rád že máš co k jídlu! A že vůbec můžeš chodit do nějaké školy! Dnes dete naposledy do této školy, a tečka!" Rozčílený Tony vztane a naštvaně běží pryč. "Doufám že aspoň ty to chápeš Franco?!" Franco přikývne. "Ano tati, a na Tonyho se nezlob je zvyklí že má to co chce nediv se že brečí když mu sebereš oblíbené autíčko! On se uklidní a všechno bude zase v pohodě, to chce čas a neboj z krachu se jistě dostaneš!" Jesse se na něj jen usměje a Franco jde za svím bratrem.
"No tak, Tony, měj trochu pochopení! Táta za to přece nemůže!" Mluví na mladšího bratra který boxuje do pytle. "Já ho za to neobviňuji jen mě štve že to odnášíme i my! To přece není fér!" Protestuje! "To je život, co je v něm fér? Podívej se na mě, moje BEJVALÁ holka mě nechala kvůly mímu BEJVALÍMU nejlepšímu kamarádovi, je to fér?" Tony přestane boxovat a zavrtí hlavou. "Není! Jenže tohle je něco jiného!" Franco se posadí na postel. "A co je na tom jiného? Ve směs je to to samí jak k tomu příjdu já? V tom je to jádro věci stejné. Hele Tony mi zvládly už horší věci vzpomínáš!? Tohle zvládnem levou zadní, a poté to zase bude lepší! Uvidiš!" Tony nakonec přikývne. "Tak dem doškoly ať poslední den nepříjdem pozdě!"
"Kam jako chceš jet?" Křičí Doňa Luzmila na Julii "No kam asi? Do Salty! Mám se tam dostavit jestli jsi na to nezapoměla mami!" "Ne ty nikam nepojedeš! Nepatří ti to já jsem jeho dcera mě ta hacienda patří mě!" Snaží se dožádat svích práv. "Jenže v tom dopisu o tobě není ani zmíňka, a jak mi chceš zabránit v odjezdu?" Daňa Luzmila se zamyslí. "To jsem si myslela, takže když teď dovolíš, ráda bych prošla!" Odstrčí jí stranou, a jde ke svému autu, naposledy se ohlédne. Poté nastoupí do auta a odjede. "Ty jí takhle necháš odjet mami?" Přiřítí se do pokoje Barb. "Nic jiného mi nezbývá, ale neboj, vyhrála sice bitvu ale válka ještě zdaleka neskončila!"
"Dejte mi prosím trochu peněz na jídlo! Prosím! Klidně vám za to vyčistím boty nebo umyji auto ale dejte mi trochu peněz nebo jídla prosím!" Paní jen zavrtí hlavou. "Nezlob se děvče ale sama mám málo!" Odpoklonkuje se a odejde. Esperanza to ale nevzdává a skouší to u dalších lidí...
Julia právě dorazila do Salty a jela rovnou do kanceláře toho Dona Salvadora. "Dobrý den, přišla jsem sem kvůly té smlouvě co mám podepsat!" "A jste obědnana?" Zajímá se sekretářka. "Ne ale p¨Don Salvador mě jistě očekává, jsem Julia Navaro, dcera Dona Fernanda Navary!" "Aha, tak to je potom jiná, běžte dovnitř Don Salvador vás jistě očekává!" Sekretářka se usměje a ohlásí Julii. "Děkuji!" Julia otevře sklené dveře do kanceláře pana Salvadora. Za stolem sedí starší pán který vypadá že ji již netrpělivě očekává. "Dobrý den Seňorito Julio, už vás očekávám váš dědeček mi toho o vás tolik navyprávěl! Posaďte se!" Pobídne jí a Julia poslechne. "To je zvláštní já si na dědečka vůbec nepomatuji!" "Ale on na vás ano, podle všeho jste dostala můj dopis takže jste informovaná co všechno vám odkázal!" Julia nejistě přikývne. "Ano, pokud Hacienda s majetkem a celím příslušenctvím se dá pokládat za vysvětlení tak ano!" Don Salvador se usměje. "Váš dědeček vám nechal celí svůj majetek, haciendu s pozemky, zahradou a koňmi a s celím vybavením, ale to všechno uvidíte až tam zajedete, teď mi to tady podepište! A poté můžete jet na Haciendu Navaro." Julia přikývne, podepíše a odejde...
Esperanza na ulici zatím žebrá dál, ale moc se jí to nedaří, proto se rozhodne jít do jíné čtvrti. "Co sem komu udělala?" Povzdechne si a chce přejít ulici, jenže jí přitom málem srazí auto a ona zůstané stát jako opařená....
*POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ*

fotky z filmu

13. července 2008 v 16:10 | RocQ€rQ@ |  Lets Dance

fotešky

13. července 2008 v 16:03 | RocQ€rQ@ |  Lets Dance-Street Dance
Step Up 2 the Streets
Briana Evigan
http://http.vitalstreamcdn.com/bvimflash_vitalstream_com/StepUp2/Downloads/wp2_1280x1024.jpghttp://www.hour.ca/_images/montreal/1607/texte/film_rev_stepup2_1607.jpgLet’s Dance 2 Street Dance (Step Up 2 the Streets)Let’s Dance 2 Street Dance (Step Up 2 the Streets)Let’s Dance 2 Street Dance (Step Up 2 the Streets)Let’s Dance 2 Street Dance (Step Up 2 the Streets)Let’s Dance 2 Street Dance (Step Up 2 the Streets)Let’s Dance 2 Street Dance (Step Up 2 the Streets)Let’s Dance 2 Street Dance (Step Up 2 the Streets)
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/2/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */