Písnička pro lepší den:
Marek Ztracený - Léto 95


Nové:

Dramione:

Nové • • > > Navzdory všemu < < • • NovéUPOZORNĚNÍ!!
NEZAPISUJU SE DO TŘÍDĚNÍ SB ;-)

Tento prostor je pozorován... :D


Narozeniny blogu: 31.8.07

Červen 2009

Hlasujte for ME pleas =DD

29. června 2009 v 14:02 | RocQ€rQ@ |  moje kecy
Lidičky mám na vás prosbičku...prosíííííííííííííííííííííííííííím moc, moc prosííííííííííím hlásněte pro mě TADY
Jsem tam jako Rockerka a vážně potřebuju hlásky! Moc vás prosíííím =)

Konec školy aneb zase jsou tu PRÁZDNINY!!!!

26. června 2009 v 12:24 | RocQ€rQ@ |  moje kecy
Ahoj lidičky, tak dneska je konec školy, teda jak pro koho, naše škola ale už rozdala vysvědčení a rozloučila se s devítkama, což byli moc, moc suprový lidé a kámošy, to hlavně!! U nás je totiž školní tradice, že každý rok se v aule vyřazují deváťáci, moc hezkým způsobem. Byla jsem tam už jednou, když vyřazovali bratra tenkrát jsem byla myslím v páté třídě. Dnes jsem tam byla zas, ale žádného příbuzného jsem tam neměla a ani jsem nevycházela. Všechno se sehrála náhodou, nebýt paní učitelky Novotné, nikdy bych je neviděla a já je tak moc chtěla vidět. K devítkám mě toho totiž táhlo víc než dost a tak, když mě paní učitelka požádala abych jí složila a zarecitovala básničku pro deváťáky, nemohla jsem jinak, než přijmout a tak vznikla básnička o třinácti slokách a o tom, jak vyřazování vlastně probíhá:


Poslední Okamžik
Renata Vindušková

První třídou začali,
a devátou skončili.

Teď tu stojíš,
naposledy slyš svůj ortel,
proč se bojíš?
absolvent, či neabsolvent?

Ať padá sníh,
nebo slunko palí.
Nastal čas odejít,
tohle není stálý.

Srdce svadí závod,
na krajíčku máte slzy.
Až půjdete průvod,
už to bude naposledy.

Myšlenkami kdesi v dáli,
jak vždycky jste se smáli.
Teď do smíchu vám není,
vždyť dnes se všechno změní.

Bojíš se?
Divný pocit máš?
Srdce se ti svírá?
Tohle je jen strach!

Naskočí ti husí kůže,
a pak začneš snít,
až se rozdají růže,
bude čas odejít.

Co bude dál?
Kdo by se bál?
Já? Ty? On?
Náhle zazvoní zvon!

Tak jak tu teď sedíte,
s hrdostí či pláčem,
všichni se tu bojíte,
teď už nejste rváčem.

Nové lásky, sny a přátelé,
začíná nová naděje!

Všichni se těšili,
náhle nastal čas,
devět let se učili,
za chvíli budou zas!

Princezny okamžiku,
a princové pohádek,
odcházíte z hradu,
možná i do hádek!

Kroky znějí s odchodem,
nikdo z vás tu není rád,
každý se svým způsobem,
kamenku naučil milovat..


Když do auly přišli deváťáci, utichla hudba a oni se usadili, byla řada na mě. Nikdo o tom neměl ani tušení, nikdo nevěděl co se bude dít, náhle jsem tam nakráčela já, nadechla se a začaal recitovat. parkrát jsem zaškobrtla ale to proto, že jsem byla děsně moc nervózní! Kdo by nebyl? Nohy se mi klepali ale zvládla jsem to, hodně lidí se rozbrečelo a já málem taky! A pak přišlo vyřazování, Jméno+ prospěl s vyznamenáním a nebo jen prospěl. Nebyl nikdo kdo by neprospěl, stále zněla hudba ale jiná, velice, velice smutná. Pak druhá třída a u té jsem se vážně rozbrečela ale hned jsem to dostala pod kontrolu, druhou devítku, tedy Béčko, jsem měla radši asi proto že jsem tam znala víc lidí a taky z jiných, nejmenovaných důvodů.
No a taky jsem dostala vysvědčení! Jedna dvojka mezi samý-mi jedničkami!! Nejsem šprtka, asi tři známky byli s odřenýma ušima ale dala jsem to a teď? Co nás asi čeká? Dva měsíce, osm týdnů, šedesát-dva dnů, tisíc-šestset-čtyřicet-čtyři hodin..zkrátka.......Prázdniny!!!!


S drakem si nezahrávej 3/3

23. června 2009 v 13:33 | RocQ€rQ@ |  S drakem si nezahrávej
Poslední díl je nasvětě =)

1.díl-Dělej jak myslíš...

22. června 2009 v 22:36 | RocQ€rQ@ |  Ošklivky to nemají jednoduché
Noo tak jsem vám sem teda dala první díl no xDD a chci komentáře xDD a je tam sposty chyb opět jsem to neopravovala protože už musím letět xDD no nic komentujte jako diví!! Ahoj =)S drakem si nezahrávej 2/3

22. června 2009 v 16:15 | RocQ€rQ@ |  S drakem si nezahrávej

Taak a další díl je na světě xDD teda on už byl i před tim a opět neopravuju xDD a koukejte napsat komenty!!! díky =)

S drakem si nezahrávej 1/3

21. června 2009 v 19:27 | RocQ€rQ@ |  S drakem si nezahrávej
Noo tak konečně jsem dokončila nějakou jednorázovku jenže je trochu delší tak jí rozdělím na tři díly! Díky za pochopení, chyby jsem neopravovala, určitě jich je tam mnoho! Ale není čas no, přestou doufám že se vám aspoň trochu bude líbit =)

Tak jak tluče (mé) srdce

19. června 2009 v 22:27 | RocQ€rQ@ |  moje kecy
Tohle, nevím jak to nazvat, je psané podle pravdy, podle toho jak to cítím a podle toho jak se cítím. Prostě jsem se potřebovala vypsat, dostat ze sebe své pocity a nevím co bych k tomu měla říct. Hodně lidí by se s tím, co se píše v tom článku, mohlo ztotožňovat a já se jim nedivím, tenhle problém, problém s láskou, je totiž tak častý...No každopádně bych chtěla slyšet váš názor, ne jen k tomu jaký to je jakože je to suprový a tak ale co si myslíte o tom problému psaném v tom článku a tak, prostě se taky rozepište...prosíííííím strašně moc mi na tom záleží...
Vaše Rockerka

Odjíždím

19. června 2009 v 20:13 | RocQ€rQ@ |  moje kecy
Zítra odjíždím na výkend pryč...Omlouvám se SBčkům a všem co na můj blog chodí že tento týden toho moc nepřibylo ale to víte, nějak nemám čas. Ale poctivě píšu a jednu povídku dopisuji!!! Hlavně sem choďte dál a zanechávejte komenty!! to mě totiž vždycky nejvíc nabudí...Až přijedu tak vám napíšu jak jsem se měla no atd...jsem ráda že vás mám =)
Vaše Rockerka

Aly and Aj

19. června 2009 v 20:12 | RocQ€rQ@ |  moje kecy
Upe super písničky!!! Tyhle dvě nejsou
jen super zpěvačky ale taky herečky hrály například v Kráskách od krav..úplně super film vážně!! A ty písničky jsou taky super!!!

Emo Sasuke

19. června 2009 v 19:56 | RocQ€rQ@ |  Naruto
Taak konečně nějaký článek...

Můj výlet do Krkonoš aneb jsem zpět

13. června 2009 v 19:56 | RocQ€rQ@ |  moje kecy
Taak jsem zpátky a něco málo bych vám ráda pověděla o svém výletě xDD..kometníky mě moc pětěšili i když jste se moc nenamáhali no xDD ale aspoň něco děkuju těm kteří napsali a sem ráda že jsem zpět ale vrátila bych se tam hned jen co je pravda xDD..možná sem později přidám pár foteček nebo celé video z fotek ale ještě nevím xDD

Od *Emd!nQa* za bleskovku

12. června 2009 v 10:00 | RocQ€rQ@ |  moje kecy

Diplomky za SB

11. června 2009 v 14:56 | RocQ€rQ@ |  moje kecy

Ty na které jsem zapoměla mi pls napište a já vám diplomky dodělám až se vrátím ;)

10. Bleskovka

11. června 2009 v 0:00 | RocQ€rQ@
10. Bleskovka
Téma: Úrazy
Do 12.6.09
Cena: Avatar
  1. Ahoooj
  2. Tak co vy a úrazy?
  3. No já mám zrovna jeden fialovej pod okem xDD a co vy?
  4. Vyprávěj nějakou úrazovou historku!
  5. Tentokrát se nechte cenou překvapit!!
  6. Tak zdaar xDD

Rána osudu

10. června 2009 v 14:28 | RocQ€rQ@ |  Povídky na Naruta

Rána osudu


"Dostali misi a nikdo z nich netušil, že to co se na ní stane, bude osudným pro všechny lidi v teamu. Nikdo to netušil a přesto z té mise jedna osoba neměla dobrý pocit. Nic na sobě nedal znát. Tu dívku které podle něj hrozilo nebezpečí, on nenáviděl a nenáviděl jí stejně jako ona jeho. Jenže kdyby tenkrát něco řekl, něco udělal, třeba by se nestalo to co se vlastně stát muselo...
Vydali se na cestu, oni dva se jako vždy okázale ignorovali takže nic nového, jenže čím víc se blížili k cíli, tím víc on cítil že se má něco stát. Cítil nebezpečí. Nikdy by si neodpustil kdyby se jeho teamovým partnerům něco stalo. Nebo tomu je jinak? Proč tedy nic neřekl, snad že nechtěl být za blázna.
Jejich slovní přestřelky byli čím dál ostřejší, jako by se jí snažil odloučit aby loučení s ní nebylo tak snažší, ve skrytu duše si ale nepřipouštěl že by měla umřít. A pak, nastalo to co nikdo neočekával.
Jejich skupinu přepadli, nějací lupiči nebo něco takového. Vedli dlouhý a ukrutný boj. Bojovali dlouho a docházeli jim síly. Všem, Sasukemu, Narutovi, Kakashimu a také Sakuře. Sakuře ale nejvíc, léčila jim rány a taky bojovala. Vypotřebovala snad veškerou svou chakru a přesto to nevzdávala i když každou vteřinou cítila jak jí opouštějí síly, jak slábne a že už se na nohou dlouho neudrží. A její nepřátelé to vicítili, vrhli se na ni jako topící se na stéblo.
Se Sasukem to trhlo, nechtěl aby zemřela, nemohl to nechat jen tak jenže...
Pak ucítila prudkou bolest do týla a začala padat. Vše se odehrávalo jako v nějakém spomaleném filmu. Ze Sakuřiných úst vytrskla krev, bšichni se na ní otočili a ona spadla, nejprve na kolena, pak jí přilítla druhá rána a ona padla úplně. Sasuke, Naruto a Kakashi využili nepozornosti nepřátel a snažili se je co nejrychleji dodělat. Rány padali, ozívali se po širokém okolí ale brzy utichli. Utichli a tři muži, se rozeběhli k polomrtvé dívce.
Ležela na zemi a ztěžka dýchala. Jen stěží neupadla do kómatu, ba dokonce ještě nezemřela. Sasuke si nad ní klekl a vzal její ruku do svých. Jeho dech se zrychlil strachem o ni a ona, i ona dostávala strach, že mu nebude moci povědět pravdu.
"Vydrž! Prosím tě! Vydrž, zachráníme tě!"
Sakura se jen mile usmála, protože věděla že to co říká je nereálné. Ona jí cítí, cítí SMRT a proto ho zarazila když chtěl ještě něco dodat.
"Ne Sasuke, není na to čas, já, cítím jak umírám, jak slábnu, jak se to blíží, blíží se můj konec a musím ti toho ještě tolik říct..."
"Ne takhle nemluv! Ty nezemřeš! Bojuj s tím!" hysterčil.
Sakura oproti němu byla klidná, jako by smířená a to on nechápal.
"Promiň ale nejde to nemohu, proto mi teď neskákej do řeči..."
"Musíš!" udělal to co nechtěla.
"Bože Sasuke! Jak já tě nenávidim! To si vážně tak zabedněnej!" vykřikla co jí síly stačili.
"Promiň, Sasuke, já, pochop musím ti toho tol-tolik říct a dochází mi dech, tenkrát když si se vrátil do konohy, bože Sasuke já tě tak nenáviděla a pak, pak když jsem tě uviděla v té sprše, nemohla jsem si pomoct, byl si tak krásný a já, pomalu jsem zase začala cítit to co jsem cítila před tím. Jenže to nešlo, nešlo s tebou přestat bojovat, už jen ze zvyku! Byl jsi si moc jistý sám sebou a tak jsem tě musela shazovat. A nejvíc mě štvalo jak, jak jsem tě každý den vídala s jinou holkou. Tak moc to bolelo, tak moc se mi chtělo brečet, tak moc...ale dusila jsem to v sobě. Je mi to tak strašně líto Sasuke já tě..."
"Šššš! Už nic neříkej! Strašně se vysiluješ!"
"Jenž ať chci sebevíc! Ty sílu už zpátky nenaberu, je to jedno jestli budu žít, žít dalších deset minut nebo deset vteřin! Důležité je ale jedno já...tě..."
"Sakuro? Sakuro?! Sakurooo?!!!!!" rozkřičel se a do očí se mu nahrnuli slzy.
"Já tebe taky!" vzlykl.
Objal její tělo a popustil stavidla hrází. A ne jen on, i Naruto a Kakashi, i oni tenkrát věděli že jim bude chybět.
A dnes, dnes jsou to tři roky co zemřela...."
"A jak to dopadlo se Sasukem?" zeptala se patnáctiletá dívka, s blond vlasy a nafialkovělími oči, zvědavě.
"Spáchal sebevraždu..." doplnil hlas kdesi za ní. Ve dveřích tam stála Hinata a i ona při vzpomínce na svou nejlepší kamarádku a kamaráda měla v očích slzy.
"Chtěl být navždy s ní, znovu se s ní setkat a už si jí nenechat utéct. Aspoň tak nám to vysvětlil v dopisu." utřel si Nauto slzu.
"Myslíš že se znovu setkali?" zeptala se posmutněle dívka ale v její hlase se tyčila naděje.
"Určitě," nezklamal ji, její otec, "oni měli být spolu, jen život jim nepřál a tak zvolili jinou cestu!" usmál se povzbudivě.
"Naruto?" ozvalo se znovu za ním, když patnáctiletá dívka odešla.
"Ano Hinato?" otočil se k ní.
"Miluju tě víš to?" s uslzenýma očima ho pohladila po tváři.
"Já tebe taky, víc než si dovedeš představit! A slib mi že nám se nic takového nestane..."
"Slibuji!"

***Konec***


Dess pro Elu

9. června 2009 v 12:00 | RocQ€rQ@ |  moje kecy

To je do menu


Pozadí stránky
která bude mít šířku 700 pixelůa to je záhlaví který bude mít výšku 550 pixelů

ty rozměry si musíš nastavit ;) doufám že se ti líbí =)


UDG upe nej písničky!!! =)

9. června 2009 v 9:41 | RocQ€rQ@ |  moje kecyEmo Sakura

8. června 2009 v 10:30 | RocQ€rQ@ |  Naruto
Přednastavila jsem vám pár článků na dobu kdy tu nebudu =DD aby jste se nenudili a jako koukejte psát kementíky!! =DD touhle dobou už sem nejspíš v Krkonoších =)

emo.jpg emo image by anime_freak240SAKURA-44.jpg emo sakura image by Emo_Sakura_Girl_Photos
120528012419681-1.gif emo sakura image by shmexysakura

emosakura.jpg emo sakura image by hailzzz912
l_a5c29f729e02731d54b19f7567ff79ff1.gif emo sakura image by NINJ_BUNNY_45

gothgirl-1.jpg emo sakura image by rabduff6

4ukb9yt.gif emo sakura image by joker-25

EmoSakuraIsSad.gif Sakura EMo DEath image by Misa_2_emo_4_u
sakura-34.gif me and emo image by 1tazzie1

animechick.jpg emo sakura image by y0rkI3dawg

1114558931_l.jpg emo sakura image by y0rkI3dawg

EmoSakura2jpg.gif Emo Sakura image by uchiha_sakura_13

Sakura-1.jpg emo image by emobitch17

Sakura-3.jpg emo image by emobitch17

pinkhairgirl.gif emo sakura image by sasusakulove101

Spolíhám na vás!!

8. června 2009 v 9:01 | RocQ€rQ@ |  moje kecy
Lidi spolíhám na vás že mi budete do druhého kola SONPZTS>>soutěž o nej postavu z twilight ságy, posílat hlasy jako divý!! Moc vás prosím adresu najdete pod záhlavím ale kdyby tak ještě TADY jsem tam jako Rockerka a věřím vám že mi je budete, ty hlasy, dávat =) děkuju =)
Vaše Rockerka

Loučení :-((

8. června 2009 v 8:45 | RocQ€rQ@ |  moje kecy
Ahoj lidi, teď už nejspíš sedim v autě a jedu ke škole, kde bude spoustu dalších lidí kteří čekají na autobus. Mimochodem ten autobus bude hroznej budeme rádi když bude mít čtyři kola xDD prey nám na něj město přispělo míň než loni pff xDD...moc se do Krkonoš těším ale vy mi budete chbyět! koukejte psát komentíky ať mám co číst až se vrátim jo!! :-D Až se vrátim všechno vám povim a tak no znáte mě xD určitě tam napíšu hafo povídek a básniček xDD o tom co se bude dál dít vám zatím neřeknu ale nebojte dozvíte se to ještě dnes ;)....a nebojte, než se stačíte rozkoukat budete mě tu mít jak na koni =DD loučím se s vámi =O)
Vaše Rockerka

Láska z dopisu

6. června 2009 v 14:05 | RocQ€rQ@ |  básničky o lásce a smrti přátelství atd....

Láska z dopisu

Do novin inzerát,
na papír krátká slova,
Že ten kdo má mě rád,
má napsat slova nová..

Odpověď dopisem,
na papír dlouhá slova.
Končící nápisem,
klidně napíšu ti znova.

Kde jsi má neznámá?
Hledám tě snad sto let,
lásko co přichází odrána,
si sladká jako med.

Med,
který pro mne nekoupili.
Teď,
chci aby jste mne pochopily.

Lásko,
jenž pro mě jsi neznámá,
Lásko,
budeš vždy tu vítaná.
Lásko,
jenž přicházíš potichu,
Lásko,
znám tě jen z dopisu.
Lásko,
zdáš se mi s každým snem,
Lásko,
co přicházíš s dopisem...