Písnička pro lepší den:
Marek Ztracený - Léto 95


Nové:

Dramione:

Nové • • > > Navzdory všemu < < • • NovéUPOZORNĚNÍ!!
NEZAPISUJU SE DO TŘÍDĚNÍ SB ;-)

Tento prostor je pozorován... :D


Narozeniny blogu: 31.8.07

Duben 2010

Pracuju na hodně věcech...

28. dubna 2010 v 17:18 | Rockerka |  moje kecy
Ahoj lidi,
já vím že se vám může zdát že to tu zanedbávám nebo tak něco. Ale není to pravda. Jen prostě pracuji na více věcech na jednou a nějak nestíhám. Mám rozdělané asi dvě povídky které zde v nejbližší době přibudou. První je Láskou přes překážky a druhou je Nebezpečná hra na lásku, což je povídka na přání pro Tissu... A pak mám rozdělanou ještě jednu normální... I když to nikdo moc nečte a nekomentuje, neznamená to že je přestanu psát! Začala jsem s povídkami normálními a nikdy od nich neopustím i kdyby se to nelíbilo já nevím komu všemu...
Dneska jsme psali slohovku.. no snad to dopadne dobře :D ale chudák učitelka si myslela že mi ten papír nebude stačit... No jo no.. mé slohovky :D to mi připomíná že je sem postupem času taky přidám ;-)... Slohový útvar-Úvaha se mi totiž moc líbí! A byla jsem ještě nakoupit. Teda nakoupit. O mých narozkách sem dostala penízky od prarodičů, ať si koupím nějaký ten šperk a tak sem si koupila sadu nášnice+přívěšek a ještě jeden přívěšek ve tvaru vločky. Všechno stříbné a moc se mi to líbííí!! :)
No a ještě něco, dneska zas bylo všechno v pohodě! Fakt úžasnej den! Doufám že to tak zůstane po delší dobu, protože to co se dělo tak před týdnem, to mě vážně vytáčelo. Dnešek byl suprovej! A zítra chybí naše fyzikářka>>JUPÍÍÍÍ<<fyziku ráda mám>jí ne!
No a možná napíšu nějakou povídku na téma: Čarodějnice! (Ano, ano pro ty kdo to neví tak čarodějnice je správné protože to slovo je odvozeno od slov<<čarovné děje! Takže žádná čarodejnice ale čarodějnice ju? xD)... akorát nevím jestli to do toho datumu stihnu, jelikož o čarodkách doma 100% nebudu.. Jdeme s kámoškou někam ven. Tak se docela už těším! No a doufám že vy taky nebudete jen tak tvrdnout doma u TV a že někam půjdete. Ale bacha jo, já už si přichystala nehořlavý oblek, co kdyby náhodou že jo :D a koště už taky mám. A teď už letím :)
Tak ať vás neupálí (i když to vám popřeju asi ještě víckrát.. tohle snad není poslední článek do té doby!)
A sečteno podtrženo mám to stejně sečtené! Jestli mě neupálí tak uschnu :D takže musím psát ostošest aby se vám po mě tolik nestýskalo :D:D:D
Vaše Rockerka
http://www.obec-jaroslavice.cz/data/images/carodka3.gif

Štěstí na počkání-8.část

23. dubna 2010 v 21:00 | Rockerka+Aimi Minako |  Štěstí na počkání
A poslední... závěrečná část :D

Štěstí na počkání-7.část

23. dubna 2010 v 20:57 | Rockerka+Aimi Minako |  Štěstí na počkání
A jak sem slíbila... sedmý díl :)

Ahoj lidičky :)

23. dubna 2010 v 16:47 | Rockerka |  moje kecy
Zdravím vás,
dneska byl celkem ucházející den :D! Až na to že jsem trochu podělala test z Angličtiny ale stává se :D. O víkendu asi nic moc nepřidám. K novému desu asi tolik>>kdyby jste chtěli aktualizovat stránku stačí kliknout na WELCOME v menu a zase vám to skočí jakože na hlavní stránku :D. Jsem se zase nudila ale bez pomoci MisHullenkA bych to asi nastavil nedokázala :D každopádně sme si na tom mákly. Myslím na tom nastavování :D des sem dělala sama a v celku šlo jenom o překrývání a zprůhledňování takže byl lehkem a zvládla sem ho za chvilku :). Mě osobně se líbí :). 
Jak sem řekla o víkendu toho asi moc nepřibude. Nevím no, protože v sobotu jdu do divadla a možná ještě před tím ven... v Neděli, to nevím :D ale snad v neděli nic mít nebudu :D jo vlastně! :D Chtěli sme vyrazit na kola ale to nebude na dlouho takže bych eventuelně mohla něco spísnout.. Ale těžko říct O:)))
Co bych vám ještě řekla? Ummmm... konečně je hezky!! To je super, vezmu mikču a jdu ven :D žádná bunda nic :D
Ve škole se teď pořád hádám s naší fyzykářkou :D mě docele ser**
Dneska ještě přidám poslední dvě části Štěstí na počkání a doufám že se k tomu konečně aspoň někdo vyjádří :D:D:D
No a teď už musím běžet!! Mám strašlivý hlad a jedeme na pizzu :D takže jistě chápete, že už tu déle být nemohu :D Jsem hold nenajedený člověk :D
Mějte se :-***
Vaše Rockerka

Postavy- Láskou přes překážky

22. dubna 2010 v 18:53 | Rockerka |  Láskou přes překážky
Tak a to jsou všechny postavy, které se zůčastní povídky Láskou přes překážky :)... snad brzo přidám první díl ale nic neslibuju :)

Prolog-Pohled Sakury

22. dubna 2010 v 17:28 | Rockerka |  Láskou přes překážky
 Je to fakt jen úvod takže je krátký a je z pohledu Sakury. Řekne vám jak to všechno začalo.. Ještě zde není nikdo z těch co se přihlsily protože je to jen a jen úvod... Tady tím totiž úplně všechno začíná... Jo a mám menší nápady tak doufám že až je realizuju budou se vám líbit :)

Láskou přes překážky

22. dubna 2010 v 17:13 | Rockerka |  kapitolové

xX-CLICK-Xx

Sakura je bezmezně zamilovaná do Sasukeho. Ten jí ale bere jako kamarádku, přesto jí neřekl o Karin, své dívce. Ona se ale vše dozví a od té doby spolu nepromluví ani slovo...
Nastává konec školního roku. Všichni se radují z vysvědčení a plánují se prázdniny. A právě zde to vše začíná. Povídka plná smíchu, radosti, lásky, smutku a pár slzyček. Tak se hlaště lidi... prázdniny právě začínají ;-)
dfghj

Štěstí na počkání-6. část

20. dubna 2010 v 20:52 | Rockerka+Aimi Minako |  Štěstí na počkání
No a páté pokračování...
Vím že nic moc nepřibývá ale nezapomeň te se přihlásit do tý povídky ve který půjde o vás :) ... a taky možná přidám úvod ale nevím jestli mám teď nebo až potom.. jo a ještě jednou se omlouvám ale mám toho moc :D dneska se učim padesát slovíček na ajinu plus němčinu a další věci :D je toho moc no :D

Štěstí na počkání-5. část

20. dubna 2010 v 20:47 | Rockerka+Aimi Minako |  Štěstí na počkání
Tak zase další dílek...sice mě mrzí že nekomentujete ale co mám dělat že jo... :)

Mám nááápad :D Láskou přes překážky aneb nová povídka do které se můžete přihlásit

18. dubna 2010 v 20:23 | Rockerka |  Naruto
Tak myslím že nadpis vypovídá za vše. Samozřejmě by to bylo podle toho kolik by se přihlásilo lidí kdyby dost tak by se to uskutečnilo, kdyby ne tak by to byla jen další povídka na pár SasuSaku no :D a asi jen jednorázovka.. kdyby to bylo s váma tak kapitolovka...

Info:
Sakura je bezmezně zamilovaná do Sasukeho. Ten jí ale bere jako kamarádku, přesto jí neřekl o Karin, své dívce. Ona se ale vše dozví a od té doby spolu nepromluví ani slovo...
Nastává konec školního roku. Všichni se radují z vysvědčení a plánují se prázdniny. A právě zde to vše začíná. Povídka plná smíchu, radosti, lásky, smutku a pár slzyček. Tak se hlaště lidi... prázdniny právě začínají ;-)

Přihlašovací formulář:

1) Jméno+příjmení postavy
2) Foto (odkaz)
3) Charakteristika vlastností
4) S kým chcete skončit? (Sasuke, Sakura, Hinata, Naruto, Tenten, Neji, Sai, Ino, Shikamaru a Temari obsazení :D doufám že sem na nikho nezapoměla)
5) Nějaký váš příběh>>co že jste vlastně zač vaše minulost a tak :D minimálně deset vět :D no, nebo pět :D
6) číslo stanu (popřípadně s kým ho chcete mít<<můžete i mezi sebou)
7) Jaký je váš vztah k vaší lásce?
8) Máte nějaké přání?

Fotky ze zkoušky 5.4.2010

18. dubna 2010 v 13:20 | Rockerka |  moje kecy
Těch fotek je po málu... ale bude jich víc a to už z premiéry! :D takže uvidíte i se světelnýma efektama a tak dále :) a možná přibude i to video ;-)

Den P

18. dubna 2010 v 13:08 | Rockerka |  moje kecy
Ahojky lidičky,
dnes je den P. A co to znamená? No den Premiéry s velkým P! Dnes totiž poprvé hrajeme v divadle pro veřejnost. Naše první představení! Dalo nám to hodně dřiny, potu a úsilí a přineslo radost, skvělé zážitky a doufám že i skvělý výsledek!
Dnes od pětí hodin hrajeme v Tylově divadle v Kutné Hoři Erbenovu Kytici. Tedy pět balad, Dceřinu kletbu, Vodníka, Polednici, Svatební košile, Zlatý kolovrat. Možná jsem ze začátku měla jisté pochybnosti, ale když jsme včera jeli generálku, bylo to super! Jo jasně, sem tam pár chybyček ale nikdo není dokonalý! Přesto si myslím že zvukové a osvětlovací efekty byli naprosto perfektní. Já sice představení v roli diváka neuvidím, jelikož hraju ve všech baladách ale pevně věřím tomu že se to bude všem líbit!
Jestli jsem nervózní? Já nevím, spíš se jen strašně těším. Bohužel ty, které jsem tam chtěla doopravdy a ze všeho nejvíc mít tam nebudou :(. Ale co s tím nadělám? Nic. Takže se raději budu těšit na všechny ostatní a pevně věřit že to dopadne dobře!
Už o nás bylo i v novinách! A dám vám sem nějaké fotky abyste aspoň zhruba věděli jak to všechno vypadá. I když v konečném výsledku vše vypadá hezčeji a propracovaněji. Později bude i video. Tak to jsem potom taky když tak dám :)
Tak mi prosím držte palečky :)
Vaše Rockerka


Štěstí na počkání-4.část

18. dubna 2010 v 0:26 | Rockerka+Aimi Minako |  Štěstí na počkání
A další pokračování :D to už máme polovinu :D ještě čtyři díly :) a těším se na vaše komentáře :)

Štěstí na počkání-3.část

18. dubna 2010 v 0:21 | Rockerka+Aimi Minako |  Štěstí na počkání
Já vím že jsem říkala že ho přidám hned potom... ale vůbec jsem nestíhala.. vážně.. zítra máme premiéru takže jen zkouška zkouška zkouška... ale řeknu vám že už se nemůžu dočkat :) no i tak :) moc se omlovám a doufám že to chápete :) a tady už třetí dílek :)

Štěstí na počkání-2.část

15. dubna 2010 v 18:36 | Rockerka+Aimi Minako |  Štěstí na počkání
A druhá část :D a zítra další dvě

Štěstí na počkání-HP bez Harryho Pottera-1.část

15. dubna 2010 v 18:24 | Rockerka+Aimi Minako |  Štěstí na počkání
Tak a je to tu... povídka kterou jsem vám slíbila je tu :D psala jsem jí společně s Aimi Minako a myslím že se docela povedla :D budu očekávat nadšené komentáře a kritiku :D ale napíší prostě všichni :D 
Povídka je o dvou nejlepších ale úplně odlišných kamarádkách které jsou při tom úplně stejné.. a samozřejmě nechybí ani komplikace a milostné zápletky :) je to volné pokračování dvou povídek od Aimi Minako Obraceč času a Ztráty a nálezy... přeji vám pěkné čtení (povídka bude mít 8 částí)
Vaše Rockerka

Zdravím vás :)

14. dubna 2010 v 16:17 | Rockerka |  moje kecy
Ahojky :)
včera jsem byla u kadeřnice a mám trvalou :D myslela jsem si že to dopadne strašně ale líbí se mi to :)... poslední dobou nemám moc času no... já vím zanedbávám vás ale nezlobte se na mě... Prostě nestíhám! dala bych vám sem moje slohovky který se mi fakt povedly :D teda mě se to libí a učitelce taky :D ale jestli se mi povedli.. to je zase na ostatních aby to posoudili
Jinak čtvrtletní práce máme za sebou a už je docela pohoda!! Fakt už se blížej prázdniny! Huráááá :D
click cč

Děti ráje :D

10. dubna 2010 v 22:56 | Rockerka |  moje kecy
Ahojkyyy... tak co? jak se máte? No já se mám super! :D včera jsem byla tancovat ve sluníčku a to je úplně super! :D byla děsná sranda fakt že jo :D
Dneska byla zase nuda.. ale pustila jsem se do psaní jedný jednorázovky ale vůbec nevím zdali jí ještě dneska dokončím.. to se uvidí no :D zatím mám jen dvě nebo tři stránky :D Ale tak snad se do toho opřu :D já se sice nudím ale pomaličku nestíhám :D to sem já no :D samozřejmě sem zkoukla nové díly RBD a poplakala si, výskala radostí :D prostě supeer :D
Taky jsem našla suprovou písničku you say elliott yamin fakt super! A ještě dělala jednu věc která je zatím vám tajná :D ale sad brzy nebude :D
PS: tuhle písničku sem dm protože jsem na ní včera tancovala a je super :D mě se teda líbila vždycky :D4.A vs. láska 9.díl- Zahájení

8. dubna 2010 v 21:13 | Rockerka |  4.A vs. láska
Já vím že to není opravené ale může za to mj povedený bratříček :D naléhal tak sem to sem musela dát :D tak hezké čtení :D

Slibované fotky :D

8. dubna 2010 v 16:40 | Rockerka |  něco o mě + fotky
Fakt to bylo úžasný! Celou dobu jsme se drželi za ruce a povídali si :D a ten pohled byl nádhernej :D

Řetízáček :D

7. dubna 2010 v 18:24 | Rockerka |  moje kecy
Já sem to sem prostě musela dát O:)

Zase po dlouhé době

7. dubna 2010 v 16:17 | Rockerka |  moje kecy
Ahojky lidi,
já vím že tu teď nic nepřibylo ale vážně nebyl čas! Aspoň vám popíšu mé zážitky z poutě. Respektivě jen pár zážitků. V pátek jsem byla na pouti odpoledne s kámoškou a dvěma kluky. Fakt v pohodě týpci :D a je s nima strašná sranda no :D a jako to byste nevěřili co se nám stalo. Jdeme, je krásně jako nikdy a najednou déšť a hned na to sníh :D
Pak jsem byla na pouti v sobotu večer s kámoškama. To byla ale fakt jako sranda :D my jsme si šli koupit pivo a postupně že jo :D a já tam šla jako poslední, vysmátá od ucha k uchu a prej: Pivo :D a tam byli dva kluci a jedna holka a ten jeden: Už ti bylo 18náct? a já úplně vážně:No jasně :D a ta holka která to natáčela: Jestli sis všimnul tak to ti odkývou všichni :D a ten třetí: Je ti 18náct? a já zase že jo :D a on:Tak vidíš je jí 18náct tak co řešíte! :D:D a pak jsme tam šli ještě jednou když sme šli domů a poslali tam mě a já zase:pivo a ten kluk co říkal to tak co řešíte tak on že 25kč :D a já mu dala pade a on takže třicet a já jakože cože? :D a on no dýško ne a já jako že ne a on jak že ne? a já no tak jo a ono to pivo došlo :D:D:D a prey: vrať slečně peníze, pivo došlo :D a on se na mě tak podíval: Konečně dostanu dýško a nakonec musím vrátit peníze! a dal mi je a pak ještě: Ale to dýško bys mi mohla nechat! :D no já že ne a se smíchem sem odešla :D a šla k jinýmu stánku kam se mnou šla kámoška a prey:Pivo a ta paní se rozhlídla a zeptala se: Bylo aspoň jedný z vás 18náct? a já sem ukázala na Verču která nevěděla která bije :D:D
Pak jsem tam byla v neděli odpoledne a pak večer a to byla největší sranda :D sem poznala takovejch lidí a všichni si mě pamatovali druhej den jen podle klobouku!!! :D A to jen proto že byli všichni opilí :D:D nebo teda většina :D A ten den v osm večer tam někdo skolaboval, takže jste poznali kdo u sebe něco měl :D protože všichni zdrhali :D
No a nejlepší byl autodrom s Verčou kdy jsme se hádali o volant takovým zpsobem že to nešlo :D Prostě a jednoduše byla to nejlepší pouť jakou jsem zatím zažila :D a nechala jsem se vystřelit na katapultu :D pak sem dám fotky ale těm kteří si pod tím nic nepředstaví:

http://www.nic-n.ic.cz/Matejska_pout/Katapult_polet2.JPG

no pak jsem dám fotky mě a Míši :D a jako musím říct>>je to bombaa! :D fakt :D dokonce jsme si stihli cestou povídat xD
Aprííííííl

1. dubna 2010 v 23:59 | Rockerka |  moje kecy
Krutý? Já vim :D ale já si nemohla pomoct :D ty chabí důvody co jsem uvedla bych v životě nepoužila :D Mám blog tři roky! Tři roky! Co by mě s nim mělo donutit skončit? :D to by prostě nešlo :D Na to vás mám hrozně moc ráda. Teda to s těma komentářema je tak trochu pravda ale já jsem šťastná aspoň za těch pět! :) Naruto povídky :D nevím jestli s nimi někdy skončím, je to docela možný ale zatím to asi nehrozí :D prozatím budu psát všechno co mě napadne! Ať na Naruta nebo na cokoliv jiného :D přece nejde o postavy ale o povídku a kdykoliv si můžete představovat nějaký váš oblíbený pár třeba povídka Setkání v dešti nemá žádný určitý pár což je výhoda ne? Člověk si mže představit v té povídce sebe nebo nějaký pár který má rád... Prostě a jednoduše :D byl to apríl. Omlouvám se všem co to rozněvalo... moc mě mrzí jestli to někdo vzal špatně nebo tak... ale je apríl tak mi to odpustě :) Mám vás ráda :-***
Vaše Rockerka

Je mi líto...

1. dubna 2010 v 20:02 | Rockerka |  moje kecy
Ahoj lidi...
Možná se ptáte co je mi líto. Nehodlám to protahovat.. Končím s blogem. Já vím že je to nečekaný ale já si to dneska ráno taky nemyslela. Mám vás ráda, moc ráda. Ale takhle to prostě dál nešlo. Vím že sem to byla já kdo říkal že na počtu komentář nezáleží ale taky mě mrzí že je jich jen pět... Nebaví mě že lidi čtou jen Naruto povídky a ostatní ne... vždyť to není spravedlivé. Co kdybych se je rozhodla nepsat vůbec? To by ste přestali úplně chodit na můj blog? Asi jo... Nechtěla jsem to ale končím.. Fakt na to nemám... mrzí mě to :( ale je to tak.. Omlouvám se... Prostě končím s blogem i když ho mám už tři roky. Bylo to s vámi hrozně fajn. Nevím jestli mám blog nechat nebo ho smazat úplně... ještě jsem se nerozhodla...
Každopádně toto je poslední článek...BayBay
Vaše Rockerka

Je u nás pouť

1. dubna 2010 v 14:40 | Rockerka |  moje kecy
Ahojky lidi :)
Takže :D nadpis asi mluví za vše co? :D no prostě v sedlicích je pouť, ještě jsem na ní nebyla ale zítra odpoledne se chystám! A už se mooc těším :) snažím se psát a psát no, teď zrovna pracuji na 4.A už mám nějaký tři stránky ale je to ještě málo!! :D protože se mi to nějak nedaří shrnout do jednoho dílu to zas bude určitě na dvoudíl :D no ale to je jen taková technická věc. Jinak dneska je zelený čtvrtek :D už jste měli něco zeleného? Já bonbon :D
Pozítří asi nenapíšu vůbec nic protože ráno vyrážím na jednu Akci s táborem a večer s kámoškou na pouť :D No bude to běh na dlouhou trať :D letos mám našetříno dost ale nebudu si tolik plítvat peníze :D :D já a velikonoce? U nás se to nijak extra neřeší :D dostaneme výprask pomláskou objedeme příbuzné a pak s Terezkou (moje sestřenka), Babičkou, Dědou, Mamkou a taťkou zas na pouť samozřejmě se budeme potulovat samy :D bez nich ale to je jen detail :D 
A jako už taky napište nějakou povídku :D nemám žádnou inspiraci protože mojí inspirací jste převážně vy! :)
Uvidím jestli dneska něco přidám nebo ne, mohla bych že? :D Fakt uvidím podle nálady a času.
PS: Ta pouť je slyšet až u nás a to bydlíme pět kiláků daleko :D to už je fakt něco že? :D a to mám i zavřený okno :D
Tak zatím :) Vaše Rockerka

Jo a mimochodem, co vy a Apríl? :D:D No jen se pochlubte :D