Písnička pro lepší den:
Marek Ztracený - Léto 95


Nové:

Dramione:

Nové • • > > Navzdory všemu < < • • NovéUPOZORNĚNÍ!!
NEZAPISUJU SE DO TŘÍDĚNÍ SB ;-)

Tento prostor je pozorován... :D


Narozeniny blogu: 31.8.07

4. Zahradní párty

18. května 2016 v 0:19 | Skřítek |  Umlč mě něžně
Je to jen takový krátký dílek, ale to je schválně. Na konci článku je pro vás otázka, na kterou bych uvítala vaší odpověď :)
Přeji příjemné čtení
Týden utekl jako voda. Já a Malfoy, jsme se opět moc nestýkali, ale tentokrát alespoň chodil domů a neodpouštěl si ty své ironické poznámky. Naoko to vypadalo, že je vlastně všechno v pořádku, hlavně pro Harryho, ale já věděla, že nebylo. Jeho oči byly víc chladné a bylo v nich něco, co jsme se doslova bála identifikovat. A byl zákeřný, hned v pondělí mi to dal všechno sežrat.
"Grangerová, opravdu by sis měla někam zajít! Tvoje vlasy jsou úplně všude!" ozvalo se z koupely a já z jídelny zavrčela, zatím co se Harry vedle mě smál.
"Naser si Malfoyi." vzala jsem si do úst sousto a Harry zavrtěl hlavou.
"Bez vás bych se tu opravdu nudil."
"No vidíš, o tom jsem s tebou chtěla mluvit Harry. Hledám si vlastní byt." pohlédla jsem na něj a on se zamračil.
"Proč?"
"Nechci tu překážet, všechno v mém životě je teď o tom, že my někdo musí pomáhat. Neboj nebude to hned. Nejdřív musím udělat něco, co jsem chtěla udělat už dávno. Dát výpověď."
"Ty chceš skončit s prací? Já se nestačím divit."
"Já vím, jsou to velké změny, ale mě ta práce nebaví, nejsem šťastná a navíc přesně vím, co chci dělat."
"A povíš mi to?"
"Ještě ne, ale neboj, budeš u toho, až se to bude rodit. Chci být prostě jenom šťastná, a to se nedá říct o práci, kterou mám právě teď. Neustále narážím na Rona a tu jeho pijavici, která má opravdu nemístné řeči, občas. A ty si brzy najdeš někoho a usadíš se a k tomu mě tu nepotřebuješ."
"Jsi menší zlo než Malfoy, věř mi. Naposled když jsem si přivedl holku, jí málem podpálil vlasy."
"Šla po tvých penězích a ty ses s ní chtěl jenom vyspat." objevil se ve dveřích.
"Tak si mě měl nechat a já bych jí druhý den slušně vyprovodil a už jí nezavolal."
"Tyhle vaše praktiky asi slyšet nemusím. Jdu do práce." zvedla jsem se od stolu.
"Ale ona by ti nedala pokoj. Nic ses nenaučil! Když se chceš s holkou jenom vyspat, nikdy si jí nevoď k sobě domů, protože tak získá tvou adresu a bude tě otravovat."
"Asi budu zvracet, opravdu." naznačila jsem dávivý zvuk.
"Neříkej, že ty si nikdy takhle chlapa nevyužila." mrknul na mě Harry a já ztuhla a pohlédla jsem na Malfoye.
"Ona? Děláš si srandu Harry, vždyť se na ní podívej, je počestnost sama." odfrknul si Draco a já se zamračila.
"Jdi do hajzlu."
"Co ty víš Draco? Třeba se tak jenom tváří, na škole motala hlavu ne jednomu klukovi, nevzpomínáš si?" pohlédl na Draca a ten na chvíli vypadal opravdu zamyšleně.
"To je sice možné, ale ona je ten typ? vyspím se jen s někým, s kým to má budoucnost."
"Tohle fakt nehodlám poslouchat. Navíc Harry, já vím, proč tohle děláš. Pořád nemůžeš zapomenout na Ginny, ale chceš něco říct? Když nic neuděláš, nic se nestane. Celou tu dobu, co sleduju váš vztah se držíš zpátky, ale Harry kdo by chtěl čekat, byť na hrdinu celé vojny, když ten hrdina nedokáže projevit sebemenší náklonost. Chápu, dřív to bylo o tom, držet jí stranou a nestrhávat na ní ještě větší pozornost, než kterou už stejně měla, ale po válce? Teď? Je jasné, že šla dál, když nedokážeš jít a pozvat jí na pitomý rande a teď mě omluvte, já jdu do práce." zvedla jsem se, ale zastavily mě Malfoyova slova.
"A že to říkáš zrovna ty, která si nedokázala udržet ani Weaslíka." ztuhla jsem a otočila jsem se na něj. Byla to jako facka. Nadechla jsem se, ale neměla jsem slov.
"To si neměl." otočil se na něj zamračený Harry.
"To je dobrý, nemusíš mě bránit. Jdu do práce." zavrtěla jsem hlavou a odešla.

No a najednou byl pátek a zahradní párty, na které jsme jako pár slíbili svou účast se nemile blížila. Nemohla jsem čekat, jak se to bude vyvíjet. Vlastně jsem nevěděla, jak mu dopadlo povýšení, nevěděla jsem nic. Malfoy i se svým raněným egem se mi doslova vyhýbal, opět. Ale tak to bylo lepší, protože jsem se nebyla vůbec ničím jistá.
Pohlédla jsem na sebe do zrcadla. Vzala jsem si jednoduché lehké šaty a slabí svetřík. Počasí venku bylo na roční období docela přívětivé a tak jsem si to mohla dovolit. Udělala jsem si nepatrný make-up a vlasy jsem si svázala do culíku, ještě jsem si nandala prsten a mohla jsem vyrazit. Pohlédla jsem na sebe do zrcadla a pak jsem se přemístila k Malfoyovi do práce. Našla jsem ho celkem snadno. Zaklepala jsem na dveře jeho ordinace a počkala na vyzvání.
"No ne, ty jsi přišla."
"Taky tě ráda vidím." odsekla jsem.
"To se o mě říct nedá." odložil plášť a přešel ke skříni. Mračila jsem se na něj, ale jenom do chvíle, kdy si sundal bílé triko a já zůstala stát jako přimrznutá k zemi. Měl svaly. Hodně svalů a slušelo mu to. Jeho bledá pokožka byla dokonalá jako porcelán a celkově byl jak vytesán z mramoru. Nikdy jsem si nevšimla, že by měl svaly. Zatřásla jsem hlavou a radši jsem se otočila.
"Já vím, že nejsi nadšený, ale slíbili jsme to a... Vlastně nevím, proč si na mě tak naštvaný! Nic jsem ve skutečnosti neudělala."
"Oh? Opravdu? Myslel jsem, že si chytrá, ale co nevyčteš z knížek..."
"Ty jsi neskutečný idiot Mafoyi!" zavrčela jsem.
"Jasně jsem ti říkal, že o žádné rande nestojím a co ty uděláš?"
"Myslela jsem, že to říkáš ze zatrpklosti, že si myslíš, že o tebe nikdo nestojí, ale ona chce, vážně! Skoro nadšením skákala, když zjistila, že by mohla jít na rande s tebou."
"A to mě má jako uklidnit? Vážně bys měla začít přemýšlet, než něco uděláš. Já nechodím s nikým, protože prostě nechci! Tečka." ozvala se rána a mě chvíli trvalo než mi došlo, že bouchl s dvířkama od skříňky. Otočila jsem se zpět čelem k němu.
"Fajn, tak jsem to pokašlala, ale chtěla jsem ti udělat radost!" namítla jsem.
"Radost by mi udělalo, kdybys konečně zmizela z mého života!" ta slova mě zasáhla, i když byly vyřčené ve vzteku a s horkou hlavou, ale bolelo to stejně, protože ve skrytu duše jsem to věděla. Věděla jsem, že on mě stále nenávidí tak, jako před lety, a to i přes to, že mi teď hodně pomáhal. Možná to prostě dělal jenom proto, aby odčinil svůj dluh společnosti. Kousla jsem se do rtu a pomalu jsem mu pohlédla do očí.
"Ach k sakru Grangerová, nerozbrečíš se mi tu teď, že ne?" řekl otráveně a já zatnula ruce v pěsti.
"Fajn, chceš něco říct? Už to nebude ani tak dlouho trvat. A teď, jestli si nechceš posrat i tu tvojí zasranou práci, tak se koukej tvářit, jakože se strašně milujeme a chceme se vzít, nebo jestli už je ti i tohle jedno, já můžu klidně jít." otočila jsem se ke dveřím.
"Miluju jak si sprostá, když si naštvaná." odsekl ironicky.
"Počkám venku." zavrčela jsem a vyšla jsem na chodbu, kde jsem se posadila do židle. Hlavou mi stále zněla jeho slova a v mém nitru rezonoval ten bodavý, bolestivý pocit a já zaboha nemohla přijít na to, proč mi tak záleží na tom, že mě nechce ve svém životě.

Ta slavnost byla katastrofa! No dobře, na oko ostatním asi ne, ale pro mě ano. Každý jeho dotek, pohled nebo něžné slovo bylo jako bodnutí ostrou jehlou. Všechno to byla jenom přetvářka a já se modlila, aby to dnešním večerem vše skončilo.
"Stejně se divím, že někdo jako vy se zahazuje s někým jako je Malfoy." byla jsem zrovna v rozhovoru s jedním z Malfoyových kolegů, když on se bavil se svým šéfem. Tyhle slova mě i přes to všechno dost popudila, protože ať už ke mě Malfoy choval jakékoliv chladné city, já si o něm nikdy nemohla myslet nic horšího, než že je to blbec, ignorant a aristokratický idiot.
"S někým jako je Malfoy? Nějak nechápu, co tím myslíte."
"Zřejmě nejste tak inteligentní, jak se o vás povídá."
"Dovolte?" nadzvedla jsem obočí.
"Malfoy je smrtijed, vrah! Je ironie, že někdo jako on se právě stál šéfchirurgem a chodí s někým, jako jste vy. To vás podplatil? Je to totiž neuvěřitelné."
"Co si to sakra dovolujete? Vyjmenováváte zde stará fakta a ne tak docela přesná. Vrah je ten, kdo má na rukou něčí krev, pokud se nemýlím. Já zabila, Draco zabil a myslím, že i vy jste se nedržel ve válce stranou. Pak jsem já i vy stejný vrah, jako je Draco. Ve válce není hrdinů ani padouchů, kromě těch, kdo válku započali. Ostatní jsou jenom loutky, které se snaží dělat vše proto, aby sebe a své blízké udrželi naživu. Někteří příjmou znamení zla a někteří hledají viteál jeden po druhém, ale nikdo ve skutečnosti není ten zlý. A pokud se vám zdá neuvěřitelné, že ho miluji navzdory tomu, že má znamení zla, nejsem já ta hloupá, to vy." zavrčela jsem a přilákala jsem tak pozornost několika lidí.
"Lásko?" přišel ke mě Malfoy a já na něj pohlédla.
"Ano?" vykouzlila jsem na své tváři úsměv a vtiskla mu na tvář polibek.
"Je všechno v pořádku?"
"Ne, ale bude, pokud se tento nezdvořilý pán odebere z této párty." pohlédla jsem na Daniel, která stále nedaleko, přikývla a odvedla si toho hlupáka stranou.
Pohlédla jsem na Malfoye, který na mě divně zíral.
"Takže si to slyšel..." odmlčela jsem se.
"Nevím, co se ti honí hlavou, ale tohle je to, co si opravdu myslím. I když seš idiot a aristokratický náfuka a chceš, abych ti zmizela ze života, ale tohle nezměníš." zašeptala jsem tak, aby to slyšel pouze on a pak jsem odkráčela ke stolu s jídlem.
"Drahoušku, doufám, že vás ten idiot nevyvedl z míry. Byl jeden z kandidátů na to místo, které dostal váš snoubenec a prostě asi jen žárlil, nicméně už je pryč, je to v pořádku?"
"Ano, jen se obávám, že se náš vztah po dnešním dni dostane do médií a ani nevíte, jak by to vše jenom zkomplikovalo."
"To se nestane, o to se postarám." pousmála se na mě Daniel a já přikývla.
"Víte, Hermiono, musíte být šťastní žena. Viděla jsem už tolik párů, ale na nikom z nich nebylo vidět takové lásky. Draco na vás co chvíli může oči nechat, a to co v nich vidím, by donutilo červenat se ne jednu počestnou dívku."
"Ano, to máte pravdu. Jsem šťastná, i když někdy je to jako na horské dráze. V jednu chvíli láska a druhou berete do ruky sekeru." zasmála jsem se vlastnímu vtipu.
"Ale jestli jednou budu opravdu šťastná, bude to až po letech v jeho očích uvidím tu samou lásku a touhu, co vidím v očích vašeho manžela, když se dívá na vás."
"Ano, v dnešní době je to opravdová vzácnost a já nemohu popřít, že jsem opravdu šťastná, ale jen si nemyslete. Nebylo to vždycky takové a už vůbec ne jednoduché. Chvíli nám trvalo připustit, mě i jemu, že to co cítíme je láska. No on vzdoroval trochu déle, nechtěl kazit naše přátelství, ale nakonec to vyšlo. Kdybych mohla někdy někomu radit, bylo by to, aby se nebránil lásce, když ví, že je ve vzduchu."
"A co když si tím ten dotyčný není jistý, co když to vlastně není láska, ale třeba jenom vděk."
"Lásku si s vděkem nespletete."
"A co když si to prástě nemůžete dovolit, zamilovat se právě do toho dotyčného?"
"Láska není drahá věc, to proto, aby si jí mohl dovolit i ten nejchudší chudák. Láska je totiž věc, která i z toho chudáka udělá nejbohatšího člověka na zemi."
"A co když láska nikdy nemůže být opětovaná, i když vy víte, že on je ten pravý?"
"Pokud je to ten pravý, to kouzlo mezi vámi mu nenechá chladnou hlavu, to mi věřte."
"Jste tak moudrá žena, Daniel a já jsem tak šťastná, že tohle řešit nemusím." pousmála jsem se, ale věděla jsem, že je to trochu hořký úsměv. Hleděla jsem za ní jak ode mě odchází a musela jsem přemýšlet. Nechápala jsem, proč jsem tohle s ní řešila, ale při pohledu na Draca a představě, že zítra bude sedět s tou krásnou ženou, mě nutila zatnout zuby. Hermiono, myslím, že si v háji. Jeho pohled se zahákl s mým a já se musela pod náporem citů otočit. Proč to nemůže být jednodušší? Je to tak absurdní, ani si nejsem jistá o co tu jde. Daniel říká láska, ale tohle přece nemůže být láska. On nemůže milovat mě a já nemůžu milovat jeho. Nejsme stvořeni jeden pro druhého, to je prostě blbost. Ano on mi teď hodně pomohl, ale nebyli jsme nikdy ani přátelé. Vždyť přece všechny ty řeči! Tak proč mě představa jeho, jak sedí s překrásnou Amandou tak štve?
"Sakra." zaklela jsem po tichu.
"Copak? Zase tě někdo štve?" skoro jsem se lekla, když se objevil za mnou.
"Sakra! Tohle mi nedělej!"
"Máš špatné svědomí, já to říkám pořád." pousmál se a jenom já jsem věděla, že je to falený úsměv. Pohlédla jsem do země.
"Možná, ale i kdyby tak co? Jsem unavená. Můžeme už odejít?" v mém hlase byla melancholie, ani jsem se to nesnažila skrýt.
"Myslím, že ano. Dojdu se rozloučit a můžeme jít."
"Fajn, rozluč se i za mě, protože já už tuhle frašku dál neunesu." skoro jsem zašeptala a vydala jsem se pryč. Před vchodem do jejich domu jsem na Malfoye počkala a pak jsem se mlčky pěšky vydala domů. Neměla jsem chuť se přemisťovat. Neměla jsem chuť na nic. Jen jsem tiše vnímala, jak se mé já utápí do deprese a netuší proč.
"Omlou-"
"Ne!" zarazila jsem ho a prudce jsem se zastavila.
"Neomlouvej se za něco, co si myslel vážně. Nebuď aspoň takový pokrytec, ano?"
"Ale já..."
"Ne! Já tě opravdu nechápu. V jednu chvíli říkáš, že jsem krásná a že si mě tak viděl vždy a v druhou jsem ufňukaná a nejradši bys byl, abych ti zmizela ze života, nebo že se nedivíš, že někdo jako já si neudžel Rona." vybuchla jsem.
"Jestli nelžeš mě, tak komu? Tak aspoň teď se nechovej, jako idiot."
"Nechci abys mi..."
"Já ti nerozumím! Opravdu už ti nerozumím, ale to je jedno, protože to co nejdřív stejně udělám. Musím se postavit na vlastní nohy, vlastně jsi mi jenom pomohl, abych to urychlila."
"Já ale..."
"Zítra prostě jdi na to rande s Amandou, užij si ho, nebo ne, je mi to jedno, ke mě ode dneška nemáš žádné povinnosti. Už nemusím hrát tvojí snoubenku a ty už nemusíš předstírat, že mě lituješ, nebo jestli jsi mě litoval, což je možná horší, tak už s tím můžeš přestat! Tady ti vracím tvůj prsten a teď když mě omluvíš, ráda bych..."
"Sakra Hermiono!" vložil se do toho a jeho hlas zněl tak nějak hrubě. Pohlédla jsem na jeho ruku, která se obmotala kolem mé. V mžiku s mnou trhnul tak, abych se zastavila o jeho hruď.
"Co to..."
"Už sakra zmlkni, ano?!" a pak než jsem si cokoliv uvědomila, mě políbil. Vtiskl mi ten nejsladší polibek, jaký jsem kdy dostala. Jeho rty byly měkké a dobyvačné. Přitáhl si mě tak blízko, jak to jenom šlo a líbal mě, jakoby už na ničem jiném nezáleželo. Umlčel mě tím nejlepším možným způsobem. Nejdřív jsem měla tendenci se bránit, několikrát jsem uhodila pěstí do jeho hrudi, ale pak se mé ztuhlé svaly uvolnily a já se bránit přestala. Obmotala jsem mu ruce kolem krku a stoupla jsem si na špičky. Ze rtů mi unikl drobný sten, což mu umožnilo přístup do hlubin mých úst. Jeho zuby něžně hryzaly do mých rtů a jeho jazyk si vášnivě pohrával s mým, byla jsem doslova v agónii. Nic takového jsem ještě nezažila.
"Draco..." zavzdychala jsem, když se ode mě na moment vzdálil.
"Kdybys aspoň jednou chvilku mlčela! Ano jsem blbec! Omlouvám se, že jsem řekl, co jsem řekl a neomluvil se hned. Byl jsem prostě naštvaný! Domluvila si mi rande, Hermiono! Přitom jsem ti jasně říkal, že o žádné ránde nestojím. I když to není pravda. Nestojím o to jít ven s nikým jiným, než s tebou. Už to konečně chápeš?! Nechci, aby tohle celé byla fraška, chápeš?" zarazila jsem se a myslím, že jsem na malý moment přestala dýchat. Řekl právě to, co řekl? Sakra, já už mu vážně nerozumím. Co je pravda a co ne? Ale je to jedno, tohle nemůže nikdy fungovat! Tohle je prostě nesmysl.
"Tohle nejde." zavrtěla jsem hlavou a poodstoupila jsem od něj.
Jeho oči náhle opět ztvrdly, to už jsem znala. Viděla jsem to několikrát a nikdy to nevěstilo nic dobrého. Ranila jsem ho, ale bylo to takhle lepší.
"Proč?"
"Nikdy by to neklapalo! Vždy se na nás podívej, je zázrak, že se právě teď nesnažíme jeden druhého zabít."
"Ani tomu nedáš šanci?"
"Ne, protože by to nikam nevedlo. Ne teď! Já jsem rozbitá Draco. Právě jsem byla na potratu a rozešel se se mnou přítel. Nemám ani kde bydlet a zřejmě dám v práci brzo výpověď, jsem prostě ve srabu a nechci do něj tahat ještě tebe, ne teď, když se ti tak daří."
"Ale to jen díky tobě."
"Dlužila jsem ti to. Teď jsme si kvit. Jdi zítra na tu schůzku, třeba zjistíš, že ona je daleko lepší než já, a že není ani tak zdaleka otravná." otočila jsem se, abych se nemusela dívat do jeho očí.
"Toho se právě bojít..." zaslechla jsem, ale když jsem se otočila, už tam nestál.
"Sakra!" setřela jsem slzy, které se mi nahrnuly do očí a něco jsem nakopla.


Moj otázka zní, co byste teď dělali na místě Hermiony a Draca vy? Zkuste se do nich trochu vcítit. Ona je vlastně na emocionální houpačce, právě prošla rozchodem, potratem a je totálně zmatená ohledně Draca, protože přesto, že mu opravdu věří jako příteli, nechápe jdostatečně jeho záměry k ní a bojuje tak i se svými pocity k němu, protože si vlastně není vůbec jistá, co za pocity se v ní mísí, jediné co ví je to, že není šťastná ze svého rozhodnutí vehnat Draca do náruče jiné ženy. Draco je zase naštvaný, jeho ego je raněné. Šel se svými city docela jednoznačně ven a byl odmítnut. Možná to udělal příliš brzo a bylo by lepší nejprve získat si Hermionino přátelství a potm i náklonost v jiném smyslu, ovšem na to jsou ti dva vůči sobě moc horkokrevní. On je slušně vychovaný, za každých okolností by měl nosit ledovou masku, ale když jde o ní, nedokáže se chovat podle jeho vychování, ale co teď? Doslova byl dívkou, ke které chová trochu hlubší city do náruče jiné ženy, kterou ani nezná. Jako správný Malfoy by s ní měl na truc začít chodit, ale mogl by tohle udělat Hermioně doopravdy?

Takže ještě jednou, otázka zní: Jak byste se zachovali vy, kdybyste byli Dracem a Hermionou?
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 nena nena | 18. května 2016 v 1:07 | Reagovat

Wau, prišla som sem a našla som rovno dve časti :) ohromná radosť, takže to zhrniem všetko takto dokopy :)
3 diel, krásny :) tie zásnuby boli úžasné, aj keď na môj vkus bolo okolo toho moc rečí :D tým, že mu dohodila to rande, to bola riadna podpásovka a myslím, že to sama ľutuje. tým sa vlastne dostávam aj na tvoju otázku. Absolútne neviem čo by som robila na ich mieste. Ako Draco by som zrejme robila nejaké naschváli. Ísť na to rande, chodiť s tou babou, ale zároveň by som nejak riešila Hermionu. Takým tým spôsobom akým doteraz - hádky a pod :) Možno z nich spraviť kamarátov na sex :D :D
Hermionu by som dala vyžiť sa v tých pocitoch, ktoré má. Zrejme si trochu uvedomuje, že spravila chybu, ale mala by sa v nej topiť, poriadne to precítiť, a potom sa postaviť na vlastné nohy -práca, byt a tak :)
to už ale fantazírujem. Každopádne, to zamotanie príbehu aby sa hrali na milujuci párik sa mi páči :))

2 MIRA MIRA | 18. května 2016 v 8:33 | Reagovat

Náhodou, zásnuby sa mi páčili, i keď nie som na dlhé reči. :-D Ale vo vážených rodinách je to proste tradícia. :-)
Neviem, čo by som naozaj robila v ich situácií. Ale Draco by buď mal ísť na to rande, ktoré by samozrejme trvalo len päť minút, pretože sa mu ten typ vôbec nepáči a niekoľko hodín by bol ešte vonku sám. Potom by Hermione rozprával aspoň hodinu ako sa s ňou niekoľko hodín príjemne zabával. Myslím slovne. :-D Hermiona by s toho divela, takže nakoniec by jej povedal pravdu. :-D
Alebo by Draco nešiel nikam a ako malé šteniatko by jej robil po dome tieň. :-D A keď by si Hermiona našla byt, náhodou sa ukáže, že jej sused je Draco. :-D
Je ťažké čo by mali naozaj urobiť, pretože mám chuť Draca uškrtiť aj bozkávať v tú istú chvíľu. ;-) Ale to ich škádlenie/podpichovanie ma nevýslovne baví. :-D
Ďakujem za ďalšiu časť. :-)

3 Katka Katka | 24. května 2016 v 20:36 | Reagovat

Uzasny diel :) uz sa tesim na pokracovanie :D k tej tvojej otazke .. Hermiona je teraz na tom dost zle lebo stratila pevnu podu pod nohami najprv Ron, dieta a teraz Draco. Boji sa si pripustit zeby nieco mohla k Dracovi citit teda okrem vdacnosti, ze jej pomohol. Ale na druhej strane nemoze pop

4 Katka Katka | 24. května 2016 v 21:05 | Reagovat

Sorry sekol sa mi net ... Ale pokracujem ... Nemoze popriet, ze ju niecim k sebe laka (nemyslim len fyzicky :D )preto je s toho rande tak mimo, ze si sama nadava preco to spravila aj ked si to hned potom pekne vysvetli. Podla mna sa bude cely vecer stresovat, nadavat si ale hlavne sa bude bat, ze by sa to Dracovi mohlo pacit a na nu sa vykasle preto urobi razne rozhodnutie a este ten vecer sa bude chciet odstahovat z domu ...
Draco je zase zmeteny lebo cely cas na skole sa mu Hermiona pacila, ale kedze bol kym bol tak to nemohol nijako prejavovat tak robil to jedine co mu ostavalo aby si ho vsimla a to ze si z nej robil posmech ... Myslim, ze bol aj zmiereny z tym, ze nikdy nebudu spolu tak to odsunul uplne dozadu svojej mysle ale teraz sa vsetko otocilo o 180 stupnov a ma v hlave gulas a nevie ako sa s tym vysporiadat ... Na jednej strane sa boji ze o nu pride a teraz uz nadobro ale na druhej strane si neveri... Predsa len preco by ho mala chciet? Bol smrtijed ale to najpodstatnejsie je ze jej na skole ublizoval a s tym sa nevie zmierit on sam tak mpreco by mu mala Hermiona odpustit? Nakoniec sa ozve jeho urazene ego a zacne sa chytat na to dohodnute rande a samozrejme tak aby o tom Hermiona vedela a bude mat aj dost nemiestne poznamky popritom ... Ako tak vyjde z domu a bude kracat smerom na to stretnutie sa zrazu zasstavi a pomalym krokom sa vyberie k domu nadavajuc si do slabochov atd. Ked sa bude blizit k domu uvidi ako Hermiona vyjde s domu aj s taskami ked k nej prijde Ron .. Uz uz sa bude chciet otocit a ist na to rande ked zapocuje Hermionin krik, rychlo sa otoci ale uz len uvidi ako Ron drzi Hermione pritik pri krku a premiestnuje sa s nou ...

5 Canadafeala Canadafeala | E-mail | Web | 15. března 2018 v 12:07 | Reagovat

Hi, Neat post. There is an issue together with your website in web explorer, would check this? IE nonetheless is the market chief and a huge component to people will pass over your magnificent writing due to this problem.

prescription online
<a href=http://canadianpharmacycubarx.com/#>canadian pharmacy online</a>
prescription prices comparison
<a href="http://canadianpharmacycubarx.com/#">trust pharmacy canada</a>

6 Canadafeala Canadafeala | E-mail | Web | 16. března 2018 v 20:27 | Reagovat

Hi there! I know this is kinda off topic but I'd figured I'd ask. Would you be interested in trading links or maybe guest writing a blog article or vice-versa? My site goes over a lot of the same subjects as yours and I believe we could greatly benefit from each other. If you're interested feel free to shoot me an e-mail. I look forward to hearing from you! Terrific blog by the way!

drugs from canada
<a href=http://canadianpharmacycubarx.com/#>canada drug pharmacy</a>
buy online prescription drugs
<a href="http://canadianpharmacycubarx.com/#">canada pharmacy online</a>

7 Steevunuck Steevunuck | E-mail | Web | 5. června 2018 v 18:57 | Reagovat

khasiat obat yusimox amoxicillin
<a href="http://myamoxilok.com">amoxicilina 500 mg</a>
amoxicillin 500 capsule ingredients
<a href=http://getamoxilok.com#amox/k+clav>amoxicillin/clavulanate 875/125</a>
amoksiklav amoxicillin clavulanic acid 375 mg

8 Steevunuck Steevunuck | E-mail | Web | 6. června 2018 v 0:12 | Reagovat

dosage for amoxicillin for children 400 mg/5 ml
<a href="http://myamoxilok.com">amoxi-clav</a>
what is the dosage for amoxicillin for children
<a href=http://getamoxilok.com#amoxicillin+for+ear+infection>amoxclav</a>
proxmox amoxicillin 500mg dosage for sinus

9 Markunuck Markunuck | E-mail | Web | 21. června 2018 v 1:40 | Reagovat

remogliflozin pfizer viagra
<a href="http://viagra-tt.com">buy sildenafil</a>
take 200 mg viagra
<a href=http://viagra-tt.com#generic+viagra+available>buy 100 mg viagra</a>

10 WWWormlExcic WWWormlExcic | E-mail | 5. července 2018 v 6:06 | Reagovat

8 Best Legal Anabolic Steroids For Sale
Anabolic Steroids For Sale

<a href="https://buylegalsteroid.us/#">Buy 100% Legal Steroids</a>
<a href="https://buylegalsteroid.us/#">Buy Steroids</a>

11 Markunuck Markunuck | E-mail | Web | 6. července 2018 v 19:17 | Reagovat

votum plus wirkstoff cialis
<a href="http://cialis-tt.com">tadalafil generic</a>
flexim bijsluiter cialis
<a href=http://cialis-gg.com#cialis+professional+online+mail-order+pharmacies>cialis 20 mg</a>

12 Markunuck Markunuck | E-mail | Web | 7. července 2018 v 17:35 | Reagovat

secrecy agreement cialis
<a href="http://cialis-tt.com">cialis 5 mg</a>
cialis vs adcirca
<a href=http://cialis-gg.com#generic+for+cialis>cialis prices</a>

13 Markunuck Markunuck | E-mail | Web | 10. července 2018 v 17:10 | Reagovat

johan derksen eigenaar viagra
<a href="http://viagra-gg.com">viagra natural</a>
viagra substitute otc
<a href=http://viagra-gg.com#sildenafil+rezeptfrei+deutschland>viagra coupon</a>

14 Markunuck Markunuck | E-mail | Web | 20. července 2018 v 17:13 | Reagovat

normolip 20mg cialis
<a href="http://cialis-easy.com">cheap cialis 20 mg</a>
cialis 20mg price at cvs
[URL=http://cialis-easy.com#cialis+on+line+no+pres ]generic for cialis[/URL]

15 Markunuck Markunuck | E-mail | Web | 21. července 2018 v 9:17 | Reagovat

zechin 20 mg cialis
<a href="http://cialis-easy.com">generic cialis at walmart</a>
ancoron nome generico de cialis
<a href=http://cialis-easy.com#cialis+on+line>cialis pills</a>

16 Markunuck Markunuck | E-mail | Web | 22. července 2018 v 1:29 | Reagovat

paraminobenzoico 20mg cialis
<a href="http://cialis-easy.com">tadalafil 5 mg</a>
nevriye budak cialis online
<a href=http://cialis-easy.com#cialis+pills>cialis 20mg</a>

17 Markunuck Markunuck | E-mail | Web | 22. července 2018 v 6:58 | Reagovat

tenepure 20 mg cialis
<a href="http://cialis-easy.com">cialis 20mg</a>
avandia generico de cialis
[URL=http://cialis-easy.com#tadalafil+5mg ]buy cialis now[/URL]

18 Markunuck Markunuck | E-mail | Web | 22. července 2018 v 20:43 | Reagovat

portugal em festa generico de cialis
<a href="http://cialis-easy.com">cialis jelly online mail-order pharmacies</a>
where to buy cialis over the counter in malaysia jobs
[URL=http://cialis-easy.com#cialis+prices ]cialis prices[/URL]

19 Markunuck Markunuck | E-mail | Web | 23. července 2018 v 1:55 | Reagovat

cialis vs viagra 2013 tx68
<a href="http://cialis-easy.com">cialis canada</a>
cost of cialis 20 mg at cvs
[URL=http://cialis-easy.com#cialis+20+mg+best+price ]tadalafil 20 mg[/URL]

20 Markunuck Markunuck | E-mail | Web | 24. července 2018 v 4:07 | Reagovat

can cut 20mg cialis half pill
<a href="http://cialis-easy.com">buy cialis online</a>
accu-chek aviva test strips generic cialis
[URL=http://cialis-easy.com#buy+tadalafil+online ]tadalafil coupon[/URL]

21 Markunuck Markunuck | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 3:39 | Reagovat

inexpensive viagra online
<a href="http://viagra-nice.com">womens viagra</a>
bula venlafaxina 150 mg viagra
<a href=http://viagra-nice.com#cheap+viagra+50+mg>coupon viagra</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama