Písnička pro lepší den:
Marek Ztracený - Léto 95


Nové:

Dramione:

Nové • • > > Navzdory všemu < < • • NovéUPOZORNĚNÍ!!
NEZAPISUJU SE DO TŘÍDĚNÍ SB ;-)

Tento prostor je pozorován... :D


Narozeniny blogu: 31.8.07

5. Uvědomění

24. května 2016 v 22:55 | Skřítek |  Umlč mě něžně
Tak a další díl je na světě, doufám, že se Vám bude líbit. Děkuji za Vaše komentáře, moc potěšily a z některých jsem si i něco vzala :). Je to krátký dílek, no on ve wordu je ve skutečnosti delší, ale tak nějak jsem si řekla, že by nevadilo, dokonce by Vám možná prospělo to tady utnout :P :D tak mě nezabijte. Taky jsem měla napsanou ještě jednu verzy, kterou jsem nakonec dneska přepsala, i když nakonec jsem využila i text z té původní verze. Jen jsem přeskláala pár skutečnosti, ale to Vás asi nezajímá, co ale zajímá mě, je Váš názor. Tak hurá do čtení :)


Byla sobota večer. Draco byl na té schůzce. Za celý den na mě nepromluvil ani na mě nepohlédnul. Nevyhýbal se mi, ale dělal, že neexistuju.
Seděla jsem v houpací síti a přemýšlela jsem, ale ve skutečnosti jsem měla v hlavě totálně vygumováno. Neměla jsem dobrý pocit z toho, že Draco teď sedí s Amandou, kterou jsem mu dohodila, v restauraci a dobře se baví. Jen včera mi poodhalil svoje city a já ho v podstatě vehnala do náruče jiné ženy. Jak to celé sakra myslel? Jeho slova mi pořád zněla v hlavě.
"Nestojím o to jít ven s nikým jiným, než s tebou. Už to konečně chápeš?! Nechci, aby tohle celé byla fraška, chápeš?"
Tak proč mě sakra nikdy nikam nepozval? Proč pro to nikdy nic neudělal? Odpověď byla jednoduchá a okamžitě mi zazněla v hlavě. Protože věděl, že bych ho odmítla, protože věděl, že bych tomu nedala ani šanci. A evidentně měl pravdu. Zatnula jsem čelisti a zavřela jsem oči.
Pak už jsem se jenom viděla jak přes sebe přehazuji kabát a běžím k místu, kde ti dva mají to pitomý rande. Viděla jsem je skrz okno. Ona mluvila. On mlčel a díval se na ní. Pak se zasmál a vypadal opravdu, že se baví. V jeho očích jsem ale spatřila něco jiného. Pak se zamračil a rozhlédl se. Jakoby vytušil, že ho někdo pozoruje. Velmi brzo našel mé oči za sklem. Nadzvedl obočí a pohlédl na Amandu, která si ničeho nevšimla.
Poodstoupila jsem od skla a opřela se o budovu. Co tu sakra dělám? Neměla bych tu být! Měla bych odejít. Hned teď! Ale mé nohy se ani nepohnuly.
Pak najednou někdo vyšel ven z restaurace. Popravdě jsem nečekala, že by to mohl být on. Doufala jsem, ale myslela jsem si, že mi to dá prostě sežrat.
"A teď co, Grangerová?" přišel ke mě a naklonil se těsně nade mě. Ruku si položil nad mou hlavu a byl velmi blízko.
"Draco..." vydechla jsem a pohlédla jsem mu do očí. Doufala jsem, že v nich spatří všechno, co cítím, protože to bylo poprvé, co jsem to nedokázala říct.
Usmál se, nakolonil se ještě blíž a políbil mě. Jen tak něžně a hravě.
"Já se taky bojím, netuším, co mě to napadlo, zakoukat se do Hermiony Grangerové, knihomolky, vševědky, která musí mít každý svůj krok pečlivě promyšlený. Nehodíme se k sobě, ale já na to popravdě kašlu." pokrčil rameny a znovu mě políbil.
Pak jsem otevřela oči a bylo po všem. Já zase seděla v houpací síti se sklenicí v ruce a byla jsem sama. Pohlédla jsem na hodinky. Bylo už hodně pozdě, ale mě to bylo fuk. Pak se ozvalo klapnutí vstupních dvěří a já automaticky vystřelila a přešla jsem do chodby.
"Čekáš na mě, Grangerová?" ušklíbnul se a já mlčela. Jenom jsem na něj hleděla, to bylo to jediné, co jsem mohla dělat. Protože kdybych otevřela ústa, vyšlo by z nich něco, co jsem si nemohla dovolit říct.
"Můžeš být šťastná, rande dopadlo skvěle." položil kabát na botník.
"Vážně?" špitla jsem a on přikývl s povýšeneckým úšklebkem na rtech.
"V úterý jdeme na oběd." oznámil mi, když kolem mě procházel do útrob bytu. Prudce jsem se otočila.
"Další rande?" skoro jsem se zajíkla.
"Ano, to jsi přece chtěla ne? Amanda je opravdu velmi přitažlivá, milá a inteligentní mladá slečna. Opravdu mě zaujala. Měla si pravdu, asi jsem byl jenom zahořklý." nakoukl do lednice a vyndal vychlazené pivo.
"T-to jsem ráda." sklonila jsem hlavu k zemi a otočila jsem se k odchodu.
"Jsem ráda, že konečně budeš šťastný, zasloužíš si to."
"To máš sakra pravdu." zavrčel a já cítila jeho přítomnost za mnou.
"Sakra Grangerová, co kdyby si konečně začala mluvit pravdu?" překvapeně jsem k němu otočila hlavu.
"Ale já mluvím! Jsem opravdu ráda, že jsi našel někoho, kdo se ti líbí." trvala jsem na svém. Přimhouřil oči a zkoumavě si mě prohlížel. Snažila jsem se držet si nicneříkající obličej, ale ve skutečnosti to ve mě všechno vřelo a vše se svíralo. Něco ve mě nechtělo, aby se jejich známost dostala i na druhé rande, ale jestliže si opravdu rozumí, můžu si pogratulovat a taky se jít zahrabat.
"Fajn." odsekl a odešel do svého pokoje.
"Sakra, sakra, sakra..." svezla jsem se po zdi a zkousla jsem si ret. Zasloužím si to, zasloužím si to všechno.
Pohlédla jsem na hodiny a vytáhla jsem z kapsy mobil. Vytočila jsem první číslo, které mi přišlo pod ruku.
"U Merlina Grangerová, doufám, že je to něco důležitýho nebo tě prokleju do dalšího století." zavrčel hlas na druhé straně.
"Pansy, provedla jsem něco hroznýho." vzlykla jsem.
"Co se stalo? Ty brečíš?"
"Můžu se k tobě přemístit? Potřebuju si o tom s někým promluvit."
"Dobře, ale vezmi víno." řekla méně otráveným hlasem.
Setřela jsem slzu, vzala jsem z lednice víno a přemístila jsem se k ní.

"Omluv můj vzhled, ale už jsem spala asi jako každý normální člověk." přivítala mě Pansy v županu s rozcuchanými vlasy a skleničkami v ruce.
"Omlouvám se, opravdu, ale jsem opravdu zoufalá."
"To jsem pochopila a zřejmě kvůli Dracovi, protože jinak bys mi nevolala. Sedni si." ukázala k sedačce, vzala mi víno z ruky a nalila nám.
"Povídej." zapálila si a já jí napodobila, než jsem promluvila, musela jsem si potáhnout a vyfouknout dým.
"Nevím, kde začít. Všechno to začalo tím podělaným neplánovaným těhotenstvím."
"Ty jsi byla těhotná s Dracem?" vytřeštila na mě oči, což mě donutilo smát se.
"Ne, ale sblížilo nás to. Zařídil mi potrat a staral se o mě. Pak se to celé nějak zvrtlo, hrála jsem si na jeho snoubenku a on se mi vyznal..."
"Konečně?" nadzvedla obočí a v jejím obličeji se objevil náznak nadšení.
"Jak konečně?"
"Miloval tě už na škole." pokrčila rameny, jakoby mi oznámila všeobecně známou věc.
"Cože, to nemyslíš vážně."
"Snažil se to skrývat, docela se mu to i dařilo, ale mě nikdy neoklamal a jednou, když měl slabší chvilku, se mi k tomu dokonce přiznal. Byla jsi jeho světlý bod v celé té temnotě." pokrčila rameny.
"Tak přesně to řekl." a mě se srdce sevřelo ještě víc.
"Pansy..." zaúpěla jsem.
"A v čem je teda problém?"
"Celé jsem to pokašlala." složila jsem si hlavu do klína a znovu jsem zaúpěla.
"Nejdřív jsem ho odmítla a domluvila mu rande s jinou, pak když se mi otevřeně vyznal jsem ho znovu odmítla a on šel na to rande a užil si ho! V úterý mají další a já... nejsem schopná tomu zabránit. Děje se toho teď tolik, že nejsem schopná snášet ještě takovouhle ránu od života. Ten potrat, rozchod s Ronem, v práci jsem dala výpověď, chci si otevřít knihkupectví, kde se budou vyrábět i lektvary na zakázku a chci se stěhovat, nemůžu si dovolit ještě něco jinýho."
"To jsi celá ty, vždycky o věcech moc přemýšlíš. Tohle není o další komplikaci, jak to vidíš ty. Postavila sis do hlavy blok, že to mezi tebou a Dracem nemůže nikdy fungovat. Napadlo tě někdy, že tenhle vztah by ti mohl spíš pomoci?"
"Tomu nerozumím." hlesla jsem.
"Draco je, pravda, trochu snob, je arogantní a dokáže být hodně úrážlivý, ale je oddaný, věrný a když někoho miluje, bezmezně ho podporuje, a to je podle mě to, co ty potřebuješ. Podpora. Máš sice Harryho, snad Ginny, ale oni ti nemohou dát takovou podporu jako Draco, protože oni tě mají za kamarádku a nikdy by ti něchtěli ublížit, chodí okolo tebe po šičkách, což ti leze na nervy. Draco ne, ten řekne přesně to, co chceš slyšet, i když si vlastně myslíš, že ne a i když to není zrovna příjemné, ale vždycky bude stát při tobě. I kdyby tvá výpověď a sen byli naprostá hloupost, pomohl by ti je uskutenčnit, on takový je. Vždycky takový byl, jen ve škole se takovémuhle jeho chování dostalo opavdu jen málo lidem."
"Moc mi nepomáháš, to že jsem to posrala, už vím."
"A proč to nezkusíš nějak zastavit? Proč za ním nejdeš a neřekneš mu pravdu?"
"Protože nevím, co pravda je a co není. Já už ničemu nerozumím. Mám v hlavě totální bordel. Nevím, jestli ho mám ráda, ale vím, že nechci, aby byl s tou dívkou a vím, že miluju ten pocit, když jsem s ním a na něčem se shodneme, když mluvíme jen tak o blbostech, když jsem ve srabu a on mě utěšuje a pomáhá mi. Já vím, co chceš říct, proč mu to neřeknu? Protože to nejde, dneska jsem chtěla. Než jsem sem přišla, stála jsem před ním, ale nedokázala jsem ze sebe vypravit ani hlásku. Bojím se, že mě zraní, a to si nemůžu teď znovu dovolit a nejvíc ze všeho se bojím, že on se silou svých emocí, by mi mohl ublížit daleko víc než Ron, Victor, nebo kdokoliv jiný."
"Ty se zkrátka bojíš, že se zamiluješ." pousmála se a upila vína.
"Možná..." pokrčila jsem rameny.
"Víš, Rona jsem měla ráda, ale nikdy ve mě nevyvolal pocity jako Draco jediným polibkem. Je to směšné, já vím, ale myslím, že do něj bych se mohla opravdu zamilovat, a to mě děsí. Protože láska lidem bere veškerou sebekontrolu nad činy a pocity. To nechci! To nemůžu."
"Grangerová uklidni se, vidíš to moc komplikovaně, většinu času byste trávili nazí v posteli." zasmála se a pak zavrtěla hlavou.
"Láska není povětšinu času tak zákeřná, víš, naopak ti dává pocit síly, radosti a štěstí. Víš, že máš někoho, na koho se můžeš spolehnout, kdo při tobě bude stát, i když ostatní se k tobě otočí zády. Tohle celé není vůbec o Dracovi, jeho nebo vaší minulosti. Celé je to o tom, že se děsíš toho, že ztratíš samu sebe, ale to se nestane. Draco by to nedovolil."
"Co mám teď dělat?" pohlédla jsem na černovlásku naproti mě a ona se zasmála.
"Máš na vybranou, buď budeš jak na trní čekat, co z toho jejich vztahu vzejde, anebo za ním teď hned půjdeš a všechno mu řekneš nebo jestli nechceš mluvit, rovnou na něj skoč." uchechtla se a já se musela zasmát.
"Díky Pansy, jsi skvělá, víš to?"
"Jasně, že jsem. Jednou budu dělat kmotru vašim dětem, abys věděla." mrkla na mě a já nadzvedla obočí.
"Mám to s Dracem domluvené už od pátého ročníku." pokrčila rameny se smíchem.

Přemístila jsem se zpátky do kuchyně, kde u stolu seděl Draco. Bylo už skoro půl páté ráno, ale on tu seděl a čekal. Na co?
"Co tu děláš?"
"Kde si byla?" zeptal se současně a já sebou trhla při tónu jeho hlasu. Byl ostrý jako žiletka.
"Tomu bys nevěřil." pokrčila jsem rameny a on se zamračil.
"Jasně..." odfrknul si a vstal.
"Byla jsem za někým, kdo mi pomohl uvědomit si, že..."
"Že ti vadí, když randím s jinýma?"
"Ne, pokud si šťastný tak ne, já opravdu chci, abys byl šťastný, ale..." sklopila jsem hlavu, když mi skočil do řeči.
"Opravdu? Mě totiž přijde, že tu stojíš jako hromádka neštěstí."
"To se ti asi opravdu jenom něco zdá." zavrtěla jsem hlavou.
"Tak proč ještě nespíš? Je půl páté ráno."
"Nechtělo se mi." pokrčila jsem rameny a on se hořce zasmál.
"Ty si to nepřiznáš, viď?"
"Co?" zamračila jsem se.
"Tohle." ukázal mezi nás.
"To, že tě štve, že si mě poslala na rande s holkou, která se mi teď možná líbí a možná s ní jdu znovu ven."
"Proč by mě to mělo štvát? Jsem za tebe šťastná."
"Ty jsi opravdu neuvěřitelná, víš. Kde je tvoje odvaha bojovat za něco, co chceš?"
"Fajn, tak když už jsme u té odvahy, proč ty si mě nikdy nepozval ven, když už se ti tak dlouho líbím? Proč jsi prostě něco neudělal?!"
"A kdy? Pověz mi, kdy jsem to měl udělat?" zavrtěl hlavou.
"Chodila si s Ronem, pak ses objevila tady a měla si ten svůj přístup typu: On je Malfoyi, neměl by tu být, a pak si zjsitila, že jsi těhotná. Udej mi jeden časový interval, kdy jsem měl možnost něco takového udělat. Navíc i kdybych měl, odmítla bys mě, stejně jako si to už udělala. Já nejsem ten zbabělec, to ty. Byla jsi jím už vě chvíli, kdy ses odmítla vrátit do Bradavic a dokončit školu, protože ses bála dopadu války, nedokázala ses postavit Ronovi a říct mu pravdu o tvém těhotenství, neřekla jsi to ani Harrymu a Ginny, neřekla bys to ani mě, kdyby nebylo kolegy z práce. A teď se prostě jenom bojíš, že bys mohla zase něco cítit."
"Já netuším, o čem to sakra mluvíš! I kdyby to tak bylo, ať třeba jsem zbabělec, nic to nemění, chápeš? Jasně jsem ti řekla, jak to se mnou je. Já jsem prostě rozbitá. Nechci teď nikoho ve svém životě a ty na to jdeš moc zhurta. Sotva jsem se vylízala z jednoho vztahu, nechci další." nechtěla jsem to říct, určitě né takhle, ale on mě tak naštval.
"Já bych počkal, opravdu bych byl schopný počkat, ale ty jsi musela vytáhnout to pitomý rande."
"Měl bys jít dál. Opravdu si to zasloužíš."
"Ale šanci u tebe ne?"
"To jsem neřekla."
"O čem to celé je Hermiono?"
"Sakra já nevím! Jsem z toho zmatená, ale není po tobě fér, chtít, abys čekal na něco, co třeba nikdy nebudeš mít. Co chci teď, je postavit se na vlastní nohy, dala jsem výpověď, chci se odstěhovat a uskutečnit svůj velký sen. A tohle je prostě... Ještě před několika dny jsem si myslela, že mě nenávidíš, chápeš?!" rozhodila jsem zoufale rukama a on se zasmál. Opravdu se zasmál a vydal se ke mě s nic neříkajícím pohledem v očích. Donutil mě couvat, ale brzy jsem narazila do zdi. Teď jsem si připadala jako v mé vidině. Opřel se nade mnou a hleděl mi zblízka do očí.
"Víš, co si myslím já?" nazvedl obočí.
"Co?" zamrkala jsem, když se jeho rty přemístily na můj krk a začaly ho něžně oždibovat.
"Že bys měla přestat tolik přemýšlet, opravdu ti to nedělá dobře." zašeptal mi do ucha a pak zkousnul můj ušní lalůček.
"C-co to děláš?"
"Pomáhám ti odreagovat se, protože to je přesně to, co teď potřebujeme oba dva." ledabile si pokračoval v laskání mého krku a já se z toho pocitu mohla zbláznit. Nemohla jsem pořádně dýchat a z nohou jsem měla najednou želé.
"T-tohle nejde. Je to špatně, celé je to špatně. Amanda a ty máte v úterý další rande a..." chtěla jsem mluvit, opravdu jsem chtěla najít dalších sto důvodů, proč je tohle celé špatně, ale už při první větě se mi zadrhával dech a můj mozek přestával doslova fungovat. Mohla jsem cítit jenom jeho doteky a polibky, které mě nutily nemyslet vůbec na nic, jenom na něj. Sakra. Zase se mu to podařilo. Umlčel mě! Mě! Harmionu Grangerovou. Jak on to sakra dělá?
"Srát na to." zašeptala jsem, přitáhla jsem si jeho hlavu na mou úroveň a vrhla se na jeho rty.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 nena nena | 25. května 2016 v 14:55 | Reagovat

Vaaau, skvelá časť. Ten jej "sen" sa mi maximálne páčil 8-O Pansy sa ukázala ako skvelá kamarátka (popravde som rada, že to nie je tentoraz Ginny, zmena je lepšia :) )
veta - "Ještě před několika dny jsem si myslela, že mě nenávidíš, chápeš?!" tak to ma dostalo, toto bola úžasná veta, neskutočne pravdivá a úžasne vystihovala to čo Hermiona cíti a čo Draco zrejme potreboval počuť. :) Koniec samozrejme parádny. proste.. srať na pocity :D :D strašne sa teším na pokračovanie, ako to poriešia. len tak ďalej :)

2 MIRA MIRA | 27. května 2016 v 17:54 | Reagovat

Super.:D Hádajú sa, ale v tom zápale aspoň z nich všetko výjde.:D Nech už Hermiona toľko nepremýšľa a skúsi to s Dracom.:D ;)
Veľmi pekne ďakujem za ďalšiu časť.:)

3 Hhhjallent Hhhjallent | E-mail | Web | 22. září 2017 v 10:49 | Reagovat

bad credit payday loans no faxing
<a href="http://personalacrb.org/">personal loans bad credit</a>
student loan forgiveness programs
<a href=http://personalacrb.org/>easy personal loans</a> ’

4 Scrbruntee Scrbruntee | E-mail | Web | 22. září 2017 v 19:00 | Reagovat

is generic cialis from india safe
<a href="http://cialisofkl.com/">generic cialis</a>
order cheap cialis
<a href=http://cialisofkl.com/>cialis generic</a> ’

5 Ldvsnindy Ldvsnindy | E-mail | Web | 24. září 2017 v 11:04 | Reagovat

natural viagra alternatives
<a href="http://fuyviagraf.com/">viagra online</a>
cheap viagra india
<a href=http://fuyviagraf.com/>generic viagra</a> ’

6 Vqvqhucky Vqvqhucky | E-mail | Web | 25. září 2017 v 3:38 | Reagovat

generic cialis soft
<a href="http://gawcialis.com/">cialis online</a>
cialis no prescription
<a href=http://gawcialis.com/>generic cialis</a> ’

7 Ffvgviasia Ffvgviasia | E-mail | Web | 25. září 2017 v 3:58 | Reagovat

cialis vs over the counter
<a href="http://veucialis.com/">buy cialis</a>
cialis prices
<a href=http://veucialis.com/>cialis online</a> ’

8 Azsvsnindy Azsvsnindy | E-mail | Web | 25. září 2017 v 11:58 | Reagovat

pink viagra
<a href="http://viagraonszb.com/">cheap viagra</a>
women viagra
<a href=http://viagraonszb.com/>viagra online</a> ’

9 LewfhSlase LewfhSlase | E-mail | Web | 26. září 2017 v 4:06 | Reagovat

viagra online discount
<a href="https://viagrawasdc.com/">viagra online</a>
generic viagra cheap
<a href="https://viagrawasdc.com/">viagra</a> ’

10 DrvpbAvaigh DrvpbAvaigh | E-mail | Web | 27. září 2017 v 8:09 | Reagovat

viagra online order - http://viagraonszb.com/
viagra online without prescription <a href="http://viagraonszb.com/">cheap viagra</a> ’

11 Fvthsplaisa Fvthsplaisa | E-mail | Web | 29. září 2017 v 8:11 | Reagovat

apple payday loan
<a href="https://cashrvyn.com/">payday advances</a>
100 no fax payday loan
<a href="https://cashrvyn.com/">cash advance online</a> ’

12 Ikmeexhing Ikmeexhing | E-mail | Web | 29. září 2017 v 8:38 | Reagovat

cash back payday loans
<a href="https://paydayrvjlo.com/">loans payday</a>
payday loans bad credit
<a href=https://paydayrvjlo.com/>loans payday</a> ’

13 Fvteexhing Fvteexhing | E-mail | Web | 1. října 2017 v 4:41 | Reagovat

military loans
<a href="https://loansonlinevaec.org">same day payday loan</a>
www paydayloan com
<a href=https://loansonlinevaec.org>payday loans</a> ’

14 MuntrSlase MuntrSlase | E-mail | Web | 4. října 2017 v 5:18 | Reagovat

buy viagra online at
<a href="http://sexviagen.com/">viagra</a>
buy cheap viagra
<a href="http://sexviagen.com/">viagra</a> ’

15 Ffnhhjxthuddy Ffnhhjxthuddy | E-mail | Web | 1. listopadu 2017 v 10:07 | Reagovat

open bank account
<a href="https://cashecbya.com">online payday loan</a>
bankruptcy payday loans
<a href=https://cashecbya.com>quick cash</a> ’

16 MbjmvkAvaigh MbjmvkAvaigh | E-mail | Web | 6. prosince 2017 v 2:32 | Reagovat

viagra soft pills
http://vipnowed7.com/
buy viagra meds online
<a href="http://vipnowed7.com/">viagra</a>

17 MlokmRaitte MlokmRaitte | E-mail | Web | 21. prosince 2017 v 19:34 | Reagovat

payday loan texas https://1paydayloansonline.com/
usa payday loan store <a href="https://1paydayloansonline.com/">payday loans no credit check</a>

18 Dbewenplaisa Dbewenplaisa | E-mail | Web | 23. prosince 2017 v 20:48 | Reagovat

quick personal loans
<a href="https://paydayloanver.org/">payday loans near me</a>
bad credit payday loan
<a href="https://paydayloanver.org/">payday loans online direct lenders only</a>

19 Dbsdbplaisa Dbsdbplaisa | E-mail | Web | 24. prosince 2017 v 20:21 | Reagovat

all online payday loans
<a href="https://paydayloansxxe.com/">easy loans</a>
between payday loans inc
<a href="https://paydayloansxxe.com/">cash loan</a>

20 Zvstthuddy Zvstthuddy | E-mail | Web | 31. prosince 2017 v 14:18 | Reagovat

apple payday loans
<a href="https://paydaykko.org/">cash advance on credit card</a>
bad credit payday loans uk
<a href=https://paydaykko.org/>cash advance definition</a>

21 Jwemallent Jwemallent | E-mail | Web | 1. ledna 2018 v 10:29 | Reagovat

texas title payday loans
<a href="https://personalaae.org/">payday loans near me</a>
auto loans for bad credit
<a href=https://personalaae.org/>payday loans online</a>

22 Jbscallent Jbscallent | E-mail | Web | 5. ledna 2018 v 3:40 | Reagovat

advances
<a href="https://paydayacerloans.com/">payday loans near me</a>
online payday loans
<a href=https://paydayacerloans.com/>online payday loans no credit check</a>

23 Jbballent Jbballent | E-mail | Web | 6. ledna 2018 v 7:12 | Reagovat

direct lender payday loans
<a href="https://personalnae.org/">fast payday loan</a>
1000 faxless payday loan
<a href=https://personalnae.org/>payday loan</a>

24 Dcfxplaisa Dcfxplaisa | E-mail | Web | 7. ledna 2018 v 13:35 | Reagovat

no fax no teletrack payday loans
<a href="https://paydayacerl.org/">best payday loans</a>
bad credit payday loans
<a href="https://paydayacerl.org/">small loans</a>

25 Zmsthuddy Zmsthuddy | E-mail | Web | 9. ledna 2018 v 18:41 | Reagovat

same day personal loans
<a href="https://paydayloans-online.us.com/">payday loans online same day</a>
debt consolidation loans
<a href=https://paydayloans-online.us.com/>cash advance definition</a>

26 Faaviasia Faaviasia | E-mail | Web | 14. ledna 2018 v 14:12 | Reagovat

cialis for daily use
<a href="http://cialisovnsm.com/">cialis soft</a>
low dose cialis daily
<a href=http://cialisovnsm.com/>cialis coupon</a> ’

27 Fdninesse Fdninesse | E-mail | Web | 18. ledna 2018 v 0:24 | Reagovat

cialis daily side effects
<a href="http://cialisoakdm.com/"></a>
cialis 50mg
<a href="http://cialisoakdm.com/">cialis on line</a> ’

28 LssdvdIntuip LssdvdIntuip | E-mail | Web | 24. ledna 2018 v 17:01 | Reagovat

cheap viagra canada
http://viasergeneric.com/
viagra cheapest price
<a href=http://viasergeneric.com/>buy cheap viagra</a> OK’

29 VrcChigue VrcChigue | E-mail | Web | 6. února 2018 v 14:11 | Reagovat

OK’
<a href="http://viasergeneric.com/">buy viagra</a>
ordering viagra online
<a href=http://viasergeneric.com/>generic viagra online</a>

30 Omcinjem Omcinjem | E-mail | Web | 8. února 2018 v 15:16 | Reagovat

OK’
<a href="https://365paydayloan.org/"> payday loan</a>
cheap personal loans https://365paydayloan.org/ -  payday loan

31 Gbbfoony Gbbfoony | E-mail | Web | 13. února 2018 v 2:31 | Reagovat

OK’
<a href="https://writingpaperwritethesis.org/">write my paper fast</a>
legal research paper writing service
https://writingpaperwritethesis.org/ - writings papers

32 Lbdfoony Lbdfoony | E-mail | Web | 15. února 2018 v 3:34 | Reagovat

OK’
<a href="https://writebusinessplan.us.com/">business plans</a>
write my paper intelligence studies
https://writebusinessplan.us.com/ - writing business plan

33 MndRaitte MndRaitte | E-mail | Web | 20. února 2018 v 23:42 | Reagovat

OK’ https://loanonline.us.org/
cash advance payday loan <a href="https://loanonline.us.org/">payday loans online</a>

34 Dvssosor Dvssosor | E-mail | Web | 27. února 2018 v 23:25 | Reagovat

buy viagra on line
<a href=http://cheaperectilepills.com/>cialis</a>
buy cheap generic viagra
<a href="http://cheaperectilepills.com/">erectile dysfunction</a> OK’

35 DvsElugs DvsElugs | E-mail | Web | 1. března 2018 v 13:51 | Reagovat

generic viagra 100mg http://otcerectilepills.com/  OK’
buy cheap purchase uk viagra <a href=http://otcerectilepills.com/>over counter erectile pills</a>

36 Fvvsosor Fvvsosor | E-mail | Web | 3. března 2018 v 2:28 | Reagovat

viagra purchase online
<a href=http://buyerectionpills.com/>over counter erectile pills</a>
viagra sildenafil citrate
<a href="http://buyerectionpills.com/">erectile dysfunction</a> OK’

37 LmmAvaigh LmmAvaigh | E-mail | Web | 14. března 2018 v 1:08 | Reagovat

Hi All!
<a href="http://viagracefo.com/">viagra generic online</a>
viagra cheapest
<a href="http://viagracefo.com/">viagra generic online</a> OK’

38 Canadafeala Canadafeala | E-mail | Web | 15. března 2018 v 4:53 | Reagovat

Hi, just wanted to say, I liked this post. It was funny. Keep on posting!

online pharmacies canada
<a href=http://canadianpharmacycubarx.com/#>canada drug pharmacy</a>
online canadian pharcharmy
<a href="http://canadianpharmacycubarx.com/#">canada drugs</a>

39 Gntdoomb Gntdoomb | E-mail | Web | 18. března 2018 v 6:05 | Reagovat

<a href="http://prinivilbuyusa.com/">cialis pills</a>
generic prinivil
<a href=http://prinivilbuyusa.com/>cheap cialis</a> OK’

40 Plpchuff Plpchuff | E-mail | Web | 18. března 2018 v 19:16 | Reagovat

amoxil 500 mg daily dosage
<a href="http://amoxilpillbuy.com/">price of amoxil</a>
amoxil prescription
<a href=http://amoxilpillbuy.com/>amoxil generic name</a> ’

41 Llmdiush Llmdiush | E-mail | Web | 21. března 2018 v 5:50 | Reagovat

order viagra professional
<a href="http://buyviaqra.com/">generic viagra online</a>
order cheap viagra
<a href=http://buyviaqra.com/>online viagra</a>  OK’

42 Hnbsosor Hnbsosor | E-mail | Web | 29. března 2018 v 18:24 | Reagovat

genuine viagra
<a href=http://vigraviagra.com/>viagra pills</a>
buy viagra online uk
<a href="http://vigraviagra.com/">viagra buy</a> OK’

43 MichaelBOn MichaelBOn | E-mail | Web | 3. dubna 2018 v 17:26 | Reagovat

drug stores near me
<a href=http://talahicc.com/>canada pharmacies</a>
overseas pharmacy forum
<a href="http://talahicc.com/">canada pharmacies</a>

44 bsrDOuby bsrDOuby | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 20:11 | Reagovat

buy generic viagra online <a href="http://fviagrajjj.com/#">free viagra samples</a> where can you buy viagra <a href="http://fviagrajjj.com/#">viagra dose</a> OK’

45 iosDOuby iosDOuby | E-mail | Web | 18. dubna 2018 v 4:20 | Reagovat

herbal viagra australia <a href="http://officialsaintsnflproshop.com/#">viagra</a> viagra pro viagra generic

46 bsfApoff bsfApoff | E-mail | Web | 18. dubna 2018 v 9:57 | Reagovat

order viagra <a href="http://fviagrajjj.com/#">pfizer viagra</a> does generic viagra work <a href=http://fviagrajjj.com/#>cheapest viagra prices</a>

47 btdDOuby btdDOuby | E-mail | Web | 25. dubna 2018 v 18:42 | Reagovat

viagra facts <a href="http://officialsaintsnflproshop.com/#">cheap viagra</a> viagra online sales generic viagra

48 nsafRaitte nsafRaitte | E-mail | Web | 27. dubna 2018 v 5:19 | Reagovat

https://ttsitworldwide.com/
quick loans bad credit <a href="https://ttsitworldwide.com/">miami florida payday loans</a>

49 dvsFearge dvsFearge | E-mail | Web | 4. května 2018 v 5:16 | Reagovat

buy tadalafil online <a href="http://cialisovnnc.com/#">cialis without a prescription</a> cialis tadalafil <a href="http://cialisovnnc.com/#">cialis online</a>

50 bzzesozy bzzesozy | E-mail | Web | 8. května 2018 v 1:08 | Reagovat

cialis brand <a href="http://www.ciallisonline.com/#">buy cialis online safely</a> cialis without prescription <a href=http://www.ciallisonline.com/#>online cialis</a>

51 bdcQuevon bdcQuevon | E-mail | Web | 18. května 2018 v 11:11 | Reagovat

speedy cash #94 loan <a href="https://mobilleaderapply.com/">payday loan</a> cash loans 3000 <a href=https://mobilleaderapply.com/>payday loans in gentilly</a>

52 bsdElugs bsdElugs | E-mail | Web | 19. května 2018 v 3:19 | Reagovat

People under active monitoring will need to talk to the health department at least once per day to tell them what their temperature is and if they have any symptoms. Retail pharmacies in your area are the best place to <a href="http://viagrajoili.com/#">online generic viagra</a> . Order online in minutes. Check your symptoms and get advice Select your symptoms from the list below or start the General assessment Symptoms you are experiencing?,Ask your doctor if PRISTIQ may be right for you. Is taking <a href=http://viagrajoili.com/#>what would happen if a girl took viagra</a> offered by a top online pharmacy at low prices A team of healthcare professionals is usually involved in looking after you and giving you your treatment., Treating the Pain of the Common ColdIbuprofen is a non-steroidal anti-inflammatory drug NSAID that most people use to reduce headaches, treat soreness and eliminate pain throughout the body. http://viagrajoili.com/ Breast Changes Breast changes are another very early sign of pregnancy.

53 bsdAvase bsdAvase | E-mail | Web | 30. května 2018 v 19:19 | Reagovat

discount viagra <a href="http://fviagrajjj.com/">viagra online usa</a> viagra samples <a href="http://fviagrajjj.com/">best place to buy generic viagra online</a>

54 Steevunuck Steevunuck | E-mail | Web | 5. června 2018 v 18:22 | Reagovat

vasotec drug contraindications for amoxicillin
<a href="http://myamoxilok.com">amoxicillin 500 mg dosage instructions</a>
capsiplex appetite suppressant dosage for amoxicillin
<a href=http://getamoxilok.com#amoxi-clav>amoxicillin-clavulanate 875-125</a>
indication of amoxicillin 500mg

55 Steevunuck Steevunuck | E-mail | Web | 5. června 2018 v 23:39 | Reagovat

desiccated adrenal dosage for amoxicillin
<a href="http://getamoxilok.com">para que sirve la amoxicilina</a>
aa 825 amoxicillin fish antibiotic
<a href=http://getamoxilok.com#amox-clav+500+mg>para que sirve la amoxicilina</a>
eulexin dosage of amoxicillin

56 vadAvase vadAvase | E-mail | Web | 6. června 2018 v 21:35 | Reagovat

cialis 10mg <a href="http://hitcialisosn.com/#">order cialis</a> buy tadalafil online <a href="http://hitcialisosn.com/#">generic cialis</a>

57 pazphork pazphork | E-mail | Web | 7. června 2018 v 23:22 | Reagovat

viagra india <a href="http://viagrapfhze.com/#">buy viagra online</a> womens viagra <a href=http://viagrapfhze.com/#>cheap generic viagra</a>

58 hfuElugs hfuElugs | E-mail | Web | 8. června 2018 v 7:05 | Reagovat

viagra women <a href="http://sexviagen.com/#">price of viagra</a> try viagra for free <a href=http://sexviagen.com/#>online viagra</a>

59 ploAvase ploAvase | E-mail | Web | 8. června 2018 v 7:52 | Reagovat

sublingual viagra <a href="http://menedkkr.com/#">buy viagra online</a> purchase viagra <a href="http://menedkkr.com/#">discount viagra</a>

60 nfkphork nfkphork | E-mail | Web | 8. června 2018 v 10:24 | Reagovat

viagra online canadian pharmacy <a href="http://viagracefo.com/#">cheap viagra</a> where to buy viagra <a href=http://viagracefo.com/#>buy generic viagra</a>

61 bynAvase bynAvase | E-mail | Web | 8. června 2018 v 15:36 | Reagovat

buy viagra soft <a href="http://viagraveikd.com/#">viagra</a> generic viagra india <a href="http://viagraveikd.com/#">purchase viagra</a>

62 nfsElugs nfsElugs | E-mail | Web | 9. června 2018 v 15:22 | Reagovat

viagra cost <a href="https://holidayrentallorgues.com/">get viagra</a> generic viagra reviews <a href=https://holidayrentallorgues.com/>viagra from india</a>

63 nnsElugs nnsElugs | E-mail | Web | 9. června 2018 v 20:43 | Reagovat

womens viagra <a href="https://aluixnetwork.com/">viagra without prescription</a> generic viagra soft tabs <a href=https://aluixnetwork.com/>viagra uk</a>

64 bsdAvase bsdAvase | E-mail | Web | 12. června 2018 v 20:50 | Reagovat

viagra online without prescription <a href="http://emtpartsstore.com/">buy viagra online</a> viagra brands <a href="http://emtpartsstore.com">viagra online</a>

65 bdsElugs bdsElugs | E-mail | Web | 13. června 2018 v 1:19 | Reagovat

cash advance loan <a href="https://cashadvanceonline.us.org">payday loan</a> fast cash loan <a href=https://cashadvanceonline.us.org>payday loans bad credit</a>

66 nmnAvase nmnAvase | E-mail | Web | 18. června 2018 v 22:31 | Reagovat

tadalafil online <a href="http://cialisserfher.com/ ">online cialis</a> cheap cialis <a href="http://cialisserfher.com/">buy cialis</a>

67 Markunuck Markunuck | E-mail | Web | 21. června 2018 v 0:52 | Reagovat

why do we take viagra
<a href="http://viagra-gg.com">online viagra</a>
se necesita receta para comprar viagra en chile existe
<a href=http://viagra-tt.com#buy+100mg+viagra>cheap viagra 50mg</a>

68 nffheito nffheito | E-mail | Web | 26. června 2018 v 20:09 | Reagovat

order generic viagra <a href="http://loviagraosn.com/">viagra for sale</a> viagra 100mg <a href="http://loviagraosn.com/">generic viagra</a>

69 dhcElugs dhcElugs | E-mail | Web | 3. července 2018 v 21:43 | Reagovat

alternative viagra <a href="http://viagapharmaked.com/">generic viagra canada</a> order viagra online <a href=http://viagapharmaked.com/>is there a generic for viagra</a>

70 WWWormlExcic WWWormlExcic | E-mail | 6. července 2018 v 6:40 | Reagovat

Buy Legal Steroids
Buy Best Legal Steroids

<a href="https://buylegalsteroid.us/#">10 Best Legal Anabolic Steroids For Sale</a>
<a href="https://buylegalsteroid.club/#">Legal Steroids</a>

71 Markunuck Markunuck | E-mail | Web | 6. července 2018 v 15:01 | Reagovat

cialis bathtub symbolism definition
<a href="http://cialis-tt.com">cialis for sale</a>
pro e contro del cialis dose
<a href=http://cialis-tt.com#tadalafil+20+mg>cheap cialis</a>

72 fbfalkak fbfalkak | E-mail | Web | 6. července 2018 v 21:55 | Reagovat

cialis soft <a href="http://cialisserfher.com/">online cialis</a> tadalafil liquid <a href="http://cialisserfher.com/">online cialis</a>

73 Markunuck Markunuck | E-mail | Web | 7. července 2018 v 17:12 | Reagovat

nombre generico de cialis vs viagra
<a href="http://cialis-tt.com">generic cialis at walmart</a>
lerivon bijsluiter cialis
<a href=http://cialis-gg.com#trust+pharmacy+cialis>generic cialis at walmart</a>

74 Markunuck Markunuck | E-mail | Web | 10. července 2018 v 11:22 | Reagovat

entronques super viagra
<a href="http://viagra-gg.com">viagra coupon</a>
ricetta medica per viagra for women
<a href=http://viagra-gg.com#buy+100mg+viagra>natural viagra</a>

75 nukemerb nukemerb | E-mail | Web | 16. července 2018 v 10:43 | Reagovat

viagra <a href="http://loviagraosn.com/#viagra generic"> generic viagra</a> online order viagra <a href="http://loviagraosn.com/#online">viagra</a>

76 Markunuck Markunuck | E-mail | Web | 20. července 2018 v 10:32 | Reagovat

cialis price in pakistan of keo
<a href="http://cialis-easy.com">tadalafil generic cialis 20mg</a>
cheapest generic cialis
<a href=http://cialis-easy.com#cialis+on+line>cialis on line</a>

77 Markunuck Markunuck | E-mail | Web | 21. července 2018 v 2:31 | Reagovat

sintisone generico de cialis
<a href="http://cialis-easy.com">buy generic cialis online</a>
que es el cialis generico en
<a href=http://cialis-easy.com#cialis+from+canada>generic cialis</a>

78 Markunuck Markunuck | E-mail | Web | 22. července 2018 v 5:41 | Reagovat

revia generico de cialis
<a href="http://cialis-easy.com">cialis 30 day sample</a>
comprar cialis en pomos de 10 pill
[URL=http://cialis-easy.com#20+mg+cialis ]cheap 20 mg cialis[/URL]

79 Markunuck Markunuck | E-mail | Web | 22. července 2018 v 19:28 | Reagovat

galzin generic cialis
<a href="http://cialis-easy.com">lowest cialis prices</a>
google started buy cialis online
<a href=http://cialis-easy.com#buy+cialis+now>cialis 20 mg best price</a>

80 Markunuck Markunuck | E-mail | Web | 23. července 2018 v 4:41 | Reagovat

cialis to buy in australia
<a href="http://cialis-easy.com">cialis cost</a>
split cialis 20 mg four time for daily dose
<a href=http://cialis-easy.com#tadalafil+5mg>cialis prices</a>

81 Markunuck Markunuck | E-mail | Web | 23. července 2018 v 22:25 | Reagovat

generic cialis ultrafarma brasil
<a href="http://cialis-easy.com">generic cialis</a>
cialis uk paypal shops
<a href=http://cialis-easy.com#cheap+20mg+cialis>cialis prices</a>

82 Markunuck Markunuck | E-mail | Web | 24. července 2018 v 13:40 | Reagovat

buy cialis next day delivery
<a href="http://cialis-easy.com">cialis for sale</a>
brand cialis 20mg x 24 pills
[URL=http://cialis-easy.com#buy+cialis ]coupon tadalafil[/URL]

83 Markunuck Markunuck | E-mail | Web | 24. července 2018 v 14:27 | Reagovat

stopayne generic cialis
<a href="http://cialis-easy.com">cialis 5 mg</a>
cialis 10mg tabs
<a href=http://cialis-easy.com#cialis+prices>tadalafil generic</a>

84 kmuarorp kmuarorp | E-mail | Web | 24. července 2018 v 22:29 | Reagovat

viagra pills <a href="http://www.genpharmvrj.com/#">buy generic viagra online</a> generic viagra reviews <a href=http://www.genpharmvrj.com/#>viagra generic</a>

85 nfcarorp nfcarorp | E-mail | Web | 2. srpna 2018 v 1:28 | Reagovat

tadalafil reviews <a href="https://forumdemulheres.com/#">п»їcialis</a> tadalafil tablets 20 mg <a href=https://forumdemulheres.com/#>liquid tadalafil</a>

86 bfddorie bfddorie | E-mail | Web | 3. srpna 2018 v 14:06 | Reagovat

viagra wiki <a href="http://mo-basta.org/">viagra sales</a> viagra order <a href=http://mo-basta.org/>viagra online without prescription</a>

87 Markunuck Markunuck | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 15:32 | Reagovat

cervilan generico do viagra
<a href="http://viagra-nice.com">online viagra</a>
viagra online uk reviews
<a href=http://viagra-nice.com#cheap+viagra+50+mg>buy viagra 50 mg</a>

88 Markunuck Markunuck | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 22:28 | Reagovat

gerber good start soothe generic viagra
<a href="http://viagra-nice.com">viagra buy</a>
minisiston 20 fem absetzen nebenwirkungen viagra
<a href=http://viagra-nice.com#prezzo+viagra+50+mg>cheap viagra</a>

89 Markunuck Markunuck | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 2:42 | Reagovat

buy generic viagra online usa
<a href="http://viagra-nice.com">cheap viagra generic</a>
viagra 50mg directions
<a href=http://viagra-nice.com#viagra+canada>50mg viagra</a>

90 Markunuck Markunuck | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 5:30 | Reagovat

viagra generico e bom mesmo mixels
<a href="http://viagra-nice.com">viagra without a doctor prescription</a>
micolamina spray generico do viagra
<a href=http://viagra-nice.com#viagra+professional+online+mail-order+pharmacies>buy viagra</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama