Písnička pro lepší den:
Marek Ztracený - Léto 95


Nové:

Dramione:

Nové • • > > Navzdory všemu < < • • NovéUPOZORNĚNÍ!!
NEZAPISUJU SE DO TŘÍDĚNÍ SB ;-)

Tento prostor je pozorován... :D


Narozeniny blogu: 31.8.07

Fairytale

29. března 2017 v 19:08 | Skřítek |  Dramione
Houhouhou, ano vidíte dobře, je zde nový příběh. Můžete mi odpustit a brát to jako k Vánocům, Silvestru a Valentýnu? I když moc vánoční to zrovna není, spí Vaentýnské :D. No nic, je toho prostě hodně a jelikož nejsem zrovna vyznavač sezení u počítače a vlastně ani nemohu být s životním stylem, ktrý žiju. Jsem pořád v práci, v divadle, nebo někde jinde a prostě se nenudím, trochu ale taky nic nestíhám. Nicméně včera večer mě chytla múza a psala jsem, po dlouhé době. Není to nic moc extra, je to sladké, romantické až běda a plné klišé, ale je to Valentýnské, takže mi určitě bude odpuštěno. Jde o to, že takhle to má být, musím psát, když mě to zrovna popadne, a i když to není zrovna dlouhé, napsala jsem to jedním "dechem" než jsem šla spát. Prostě jsem to ze sebe vysypala. Pak jsem ještě dnes při korekci zvažovala, či se nerozepsat více, ale popravdě? Už mě nic víc nenapadlo, takže je to prostě tak, jak to má být. Pro všechny zamilované, nezamilované, zamilované do Draca Malfoyie nebo Hermiony Grangerové, tohle je pro vás a já pevně věřím, že se vám to bude líbit.Fairytale

Kdyby se mě někdo zeptal, jestli bych se chtěla ke svému bývalému vrátit zpět, odpověděla bych ano. I přes to, že vím, že pro mě nebyl tím nejlepším. Vím, že jsme se k sobě nehodili, ale měl jednu věc, kterou nikdo jiný neměl, byl otcem mého dítěte. I přes hádky a handrkování se o toho našeho andílka, i přes to, že se rozhodl dělat mi ze života peklo, kdyby řekl dnes: Miluju tě, vrať se mi zpět, udělala bych to. Možná jsem hloupá, ale chybělo mi to, co jsem s ním měla, a to, co bych stejně tak mohla najít u jiného. Vřelé objetí a pocit, že někdo je tu vedle mě. Možná kdybych se nebála hledat u jiných. Mám ale svou dceru, ta je pro mě teď vším. A já bych se k tomu idiotovi vrátila i po tom všem, co udělal, po tom, jak moc mi ublížil, a to jen kvůli ní. Je to pošetilé, já vím. Někdo by řekl, že jako nejchytřejší čarodějka ve svém ročníku, možná, co kdy Bradavice měli, no dobře, teď už si trochu fandím, jsem svým způsobem taky ta nejhloupější. Tentokrát bych souhlasila, ale víte, jsou chvíle, kdy na něj mám obrovský stek, že si prostě jen tak odešel od rodiny, ale pak jsou chvíle, kdy mi neuvěřitelně chybí. Moc dobře ale vím, že mi nechybí on jako takový, ale to, co představoval. Nemiluju ho. Vždycky jsem chtěla být nezávislá, a teď? Je to až směšné, jak moc toužím po někom, kdo by mě objal, až ten můj malý andílek usne a řekl mi, že odvádím dobrou práci. Ron to viděl jako něco automatického. Vůbec mu nedošlo, jak náročné to je, starat se o malé dítě. Nechápal, jak mohu být unavená, když celý den vlastně nic nedělám. Neměl pro mě od té doby, co se to stvořeníčko narodilo, vlídné slovo. Skoro jako by žárlil, že si více všímám Eleny, než jeho.

Seděla jsem v kavárně a rozjímala o tom, co dál. Představa budoucnosti, pro mě najednou byla děsivá, sama s dítětem na krku a chlapem, co se občas jako děcko chová, a to už jsme ani nebyli spolu. Elena byla u otce, takže jsem měla tu vzácnou chvilku jen a jen pro sebe. Ne, že bych svoje dítě nemilovala a představa trochu nenávidějící a šišlavé Levandule pro mě byla víc než děsivá, ale občas jsem prostě potřebovala chvíli jen pro sebe. Den, kdy si mohu hodit nohy nahoru, napustit si vanu a číst dobrou knížku, nebo si zajít do oblíbené kavárny. Ta chvíle byla skoro až slastná, ale pouze do doby, než mě někdo vyrušil.
"Je zde volno?" vzhlédla jsem od knihy a dřív, než jsem se vzpamatovala, seděl naproti mě.
"Co tu děláš?" nadzvedla jsem obočí.
"Taky tě rád vidím, slyšel jsem, že vedeš docela zajímavý život od doby, co jsme se neviděli. Já se taky nemám zrovna nejhůř." mrknul na mě.
"Já vím, proto se ptám, co tu děláš, nemáš být teď někde v Irsku, nebo tak někde?"
"Vrátil jsem se, to víš, objel jsem skoro celý svět a teď se zase vracím tam, kam mě srdce táhne."
"Nebo ojel?" ušklíbla jsem se. O jeho aférkách se všude psalo.
"Tak horké to nebylo, ale dobrá trefa." zasmál se a já se skoro utopila v loku kafe. Jeho smích byl nečekaný. On se nikdy nesmál.
"A srdce tě táhlo sem za mnou do kavárny?" znovu jsem se ušklíbla a on pokrčil rameny.
"Možná. Změnila jsi se." přejel mě pohledem. Jeho udivený tón mě trochu naštval.
"Mateřství člověka změní." ujistila jsem ho. Věděla jsem, že moje postava nebyla dokonalá. Měla jsem oblejší boky, trochu faldy na břiše a větší prsa. Moc dobře jsem si svých nedostatků byla vědoma, hlavně, když jsem je pořád slýchala od otce svého dítěte.
"Slyšel jsem, ale v tvém případě můžu říct, že ty změny byly k lepšímu."
"Kdo jsi a co si udělal s Malfoyem?" zeptala jsem se podezřívavě.
"Taky jsem se změnil a pořád jsem jen chlap, který umí docenit krásu, ať je jakákoliv."
"To má být lichotka?"
"Ano." ujistil mě a mou odpověď, zarazila číšnice, která si přišla pro jeho objednávku.
"Tak a teď narovinu Malfoyi, co tu děláš?"
"Už jsem ti to řekl."
"Myslím tím, tady zrovna teď, v mudlovské části Londýna, v mudlovské kavárně s mudlovskou dívkou."
"Ty nejsi mudlovská dívka." zavrtěl hlavou.
"No tak šmejdkou." pokrčila jsem otráveně rameny a on se opět zasmál.
"Tak jsem to nemyslel, domýšlivko. Jsi čarodějka, tak jsem to myslel."
"Ano jsem, ale taky jsem u mudlů narozená."
"To nezmění fakt, že bez tebe by Voldemort nakopal Potterovi zadnici."
"Jsi okouzlující."
"To ty taky." usmál se zvláštním a ne zrovna Malfoyovským stylem.
"Tak řekneš mi, proč jsi sem přišel?" zamračila jsem se, neměla jsem ráda, když někdo neříkal věci na rovinu.
"Pojď se mnou dnes na večeři." řekl po chvíli ticha.
"Prosím?" vyjekla jsem.
"No tak, není to až tak hrozná představa, nebo ano? Žila jsi pár let s Weaslym a ujišťuji tě, že jím daleko civilizovaněji." ušklíbnul se a já si odfrkla.
"Proč chceš jít se mnou na večeři? Vidíme se poprvé po x letech a ty mi řekneš, abych s tebou šla na večeři. Je to dost než podezřelé."
"Nemám nekalé úmysly." pokrčil rameny.
"Tak jde o obchod?" hádala jsem.
"Ne, vedu si docela dobře i sám, prostě mě to tak napadlo."
"Můžeš mi podrobněji popsat, jak se ti v tvém mozečku zformulovala tato myšlenka?"
"Mozek, velký chytrý mozek, to jsi chtěla asi říct."
"No v tuhle chvíli mi přijde, že ti ponouká opravdu blbé nápady, takže myslím, že mé pojmenování, bylo vhodné."
"Sakra Grangerová, je tak těžké pochopit, že si chci vyjít ven s krásnou ženou?"
"Pozvi támhle tu servírku, je krásná a už nějakou dobu po tobě slintá, mě se kolena nepodlamují."
"To můžu zařídit." mrknul na mě.
"Já ti nerozumím."
"To nevadí, prostě pojď, řekni ano, je to jednoduché." pokrčil rameny.
"Ty ses musel praštit do hlavy. Fakt ti nerozumím, o co ti jde?"
"Nebuď tak podezřívavá, nechci tě zabít, znásilnit ani nic jiného. Samozřejmě, pokud bys o to neprosila. Jinak děkuji za obavy, ale moje hlava je naprosto v pořádku."
"O tom dost silně pochybuji."

Ukecal mě, on mě prostě ukecal! Stála jsem před skříní a snažila jsem se najít to nejvhodnější, ale nebylo tam nic. Prostě nic. Nevěděla jsem, kam půjdeme, ale je to Malfoy, takže něco normálního to asi nebude. Vybrala jsem si nakonec jednoduché večerní zelené šaty. Nic moc extra ani sexy, ale byl to Malfoy a já nevěděla, kam vůbec půjdeme. Byl přesný, zvonek se ozval skoro na vteřinu přesně. Pořád jsem měla pochyby. Co když mě zatáhne někam, kde budou jeho čistokrevní kamarádi a společně s nimi se bude smát jak hloupá jsem, že jsem mu na to naletěla. Na druhou stranu, jsem tomu moc nevěřila. Byl někým jiným. Věděla jsem to už od okamžiku, kdy skončila válka a on se společně s námi ujal pomáhat těm, kteří utrpěli ztráty.
Otevřela jsem a byla jsem naprosto v úžasu. Měl na sobě rifle a zelený svetr. Skoro jsem si vedle něj připadala nemístně. V jedné ruce držel basičku piv a v druhé pizzu.
"Teď je mi skoro líto, že jsem se rozhodl pozvat se s večeří k tobě. Docela bych stál o to, aby na tebe všichni zírali s vědomím, že jsi tam jenom se mnou a s nikým jiným."
"Budeme jíst tady?"
"Ano, protože mi po dlouhém zvažování, kam tě vzít došlo, že se tu budeš cítit bezpečně a nebudeš mě z ničeho podezřívat, navíc jsem si uvědomil, že jsi matka a tvůj rozchod s Weaslym je dost čerství, a jelikož pero Ritty Holoubkové prahne po tobě i po mě, nechtěl jsem, aby tě to nějak poškodilo. O mě nejde, ale Weasly by ti mohl dělat problémy, kdybych se objevil na titulce vedle tebe."
Zůstala jsem v němém úžasu doslova zírat. Co to sakra bylo?
Zavřela jsem za ním dveře, protože se pozval sám dovnitř a neschopná slova jsem ho následovala.
"Máš ráda ostré jídlo?" zeptal se, když se u mě na gaučí uvelevbil jako doma.
"Miluju ostré jídlo." zašeptala jsem nevědomky, že vůbec něco říkám. Můj mozek byl mimo, úplně mě vypnul. Nechápala jsem vůbec nic z toho, co se tu právě teď děje.
"To je dobře." otevřel krabici a načal dvě piva, pak se na mě podíval.
"Budeš tam jen tak stát a zírat, nebo se ke mě přidáš?" usmál se a já se vedle něj posadila, jako robot, kterého jen mechanicky vede naprogramovaná elektronika.

Byl hrozně užvaněný, pořád mluvil a rozesmíval mě. Rozhovor s ním se vedl lehce a nenuceně. Jakobychom za sebou neměli léta minulosti.
"To je ona?" vzal do rukou fotku Eleny.
"Ano."
"Je krásná, stejně jako její matka. Máš štěstí, že není po Weaslym."
"To máš pravdu, skoro jakobych jí měla sama se sebou, z něj nemá vůbec nic."
"Proč jste se rozešli?"
"Našel si jinou, protože já na něj neměla čas a pořád jsem se podle něj jenom vymlouvala na malou."
"Starat se celý den o dítě dá zabrat." přikývl.
"Jak to víš?"
"Nevím, ale určitě to není sranda. Pořád jenom prát, žehlit, krmit, trochu jí rozvíjet. Člověk je skoro pořád zavřený doma, to leze na mozek a vysiluje to. Mateřství je jako práce na dva a půl úvazku, podle mě. Navíc ta hrozná zodpovědnost."
"Malfoyi, já vážně nechápu, o co ti jde?" vydechla jsem frustrovaně.
"Chtěl jsem ti poděkovat." pokrčil rameny.
"Pro Merlina, za co?"
"Že jsi tu pro mě byla po válce, po tom všem." řekl prostě.
"Stále mi to nedochází." rezignovala jsem.
"Fajn, chtěl jsem to nechat tak na třetí rande, ale ty si nedáš pokoj. Když skončila válka, byla jsi tu pro mě. Nedívala ses na mě jako na vyvrhela, zastánce temného pána. Přijala jsi fakt, že chci vše odčinit a pomohla jsi mi toho docílit. Učila jsi mě a já ti za to jsem vděčný. Bez tebe bych nikdy nebyl tam, kde jsem teď." shrnul to.
"Takže ke mě cítíš vděk a potřebuješ se mi revanšovat?"
"To ne." zasmál se.
"Pamatuješ na náš poslední rozhovor?" navázal.
"Ano." přikývla jsem.
"Řekla jsi, že i když je člověk sám a bez prostředků, vždycky se to dá nějak zvládnout. Já tak začínal a tvoje slova mi dodávala odvahu. Řekla jsi, že nikdo nemusí být tím, co mu osud předurčil. Já měl být učiněné zlo a nejsem. Nikdy jsem nebyl. Byl jsem akorát zbabělec a ty jsi mi pomohla. Chtěl jsem ti toho tenkrát tolik říct, ale pak přišel Weasly a požádal tě o ruku."
"Kterou si nakonec stejně nevzal." odfrkla jsem si.
"Ale já to nevěděl. Odjížděl jsem s myšlenkou, že ti nemůžu kazit život tím, že bych se ti do něj více pletl. Měla jsi svoji, pro mě jasnou, budoucnost."
"Proč bys mi kazil život?"
"Protože jsem tě tak moc chtěl, že bych tě jemu přebral, kdybych se o to opravdu snažil a on to moc dobře věděl, žárlil na mě kudy chodil."
"Chtěl si mě? To ti tak budu věřit, spal si s půlkou zeměkoule."
"Snažil jsem se za tebe najít dobrou náhradu, ale žádná z nich nebyla..." odmlčel se a já se nervózně zakousla do nehtu u palce. I on byl v rozpacích, nikdy jsem ho takového neviděla.
"Nebyla ty. Ty jsi mě po tom všem dokázala tolerovat i přes minulost a moje kopání okolo sebe. Když jsem se moc litoval, probrala jsi mě zpět k životu a poslala do patřičných mezí. Byla jsi vedle mě tak živá, když sis mě neustála dobírala a krotila moje výkyvy vzteku a já tě viděl po boku Weaslyho, jak chřadneš. Chtěl jsem ti to ukázat, chtěl jsem ti taky otevřít oči, že se k němu nehodíš, ale..."
"On mě požádal a já souhlasila." dokončila jsem a on přikývl.
"Musel jsem odjet, protože jsem se na to nemohl koukat. Poprvé v životě jsem nemohl mít to, co jsem chtěl nejvíc a byla to pro mě tvrdá lekce, takže jsem raději utekl."
"Ty jsi mě chtěl?" zopakovala jsem znovu a on se zasmál.
"Pořád tě chci." zvážněl a já ztuhla.
"Chci tu pro tebe být, jako ty jsi tu byla pro mě. Když jsem se dozvěděl, co se tady stalo, musel jsem přijet a konečně ti otevřít oči. Možná nejsem ideální, ale jsem to já a chci tu být pro tebe i pro tvou dceru."
"Je to taky Weaslyho dcera." poznamenala jsem a on přikývl.
"Já vím, ale mám z první ruky, že to s ním nemáš zrovna jednoduché a já mu nedovolím, aby se k tobě takhle dál choval."
"Jak to sakra všechno víš?"
"Jsem v kontaktu s Potterem, to on mě k tomuhle všemu vlastně dokopal. Byl jediný, kdo to všechno věděl. Napsal mi, ať konečně zvednu ten svůj samolibý zadek a pokusím se tě udělat šťastnou."
"Harry... on...co?" kokala jsem zmateně.
"Jsme v kontaktu, asi se něco jako přátelíme, vlastně nevím, ale on mi taky pomohl v hodně věcech, ale i kdyby jeho nebylo, stejně bych sem dříve nebo později přijel."
"A po mě chceš, abych ti teď jako skočila do náruče a řekla ti, že tě chci a ať už ode mě neodcházíš?"
"No doufal jsem v to." zasmál se.
"Ale myslím, že mi bude stačit, když mi dáš šanci tě přesvědčit."
"Víš, co jsem ti tenkrát taky řekla? Že každý má šanci." polkla jsem a on se zářivě usmál.
"To zní jako ano."
"Není to ano." pokrčila jsem rameny.
"I tak mi to stačí, umím být neodbytný." mrknul na mě.
"Já umíněná."
"A já okouzlující."
"Já nedobytná."
"Umím být přesvědčivý."
"Já zase chytrá, takže ti jen tak na něco neskoč..." umlčel mě. Doslova mě umlčel. Jeho nahlý vpád mě natolik zaskočil, že jsem zůstala stát jako opařená a jeho polibek byl neopětovaný. Pak jsem ale ucítila pocit, který se sevřel okolo mého srdce a žaludku, že jsem opravdu nedokázala zachovat si chladnou mysl. Cítila jsem, jak moje obrany okolo srdce polevují a jak se dovnitř mě vrací to, co mi tak dlouho chybělo. Jeho polibek nebyl jemný, byl náruživý a dobyvačný, zprvu. Když si ale uvědomil, že reaguji a moje ruce, se zamotaly do jeho dokonalých vlasů, ubral na intenzitě a já roztávala v jeho náručí. Zapadali jsme do sebe jako díl skládačky. Pocítila jsem něco, co jsem nikdy s Ronem necítila. Ale to jsem věděla už tenkrát, než odjel, že s ním je to jiné. Už tenkrát jsem měla tu možnost okusit kouzlo Draco Malfoye. Jednou jsme se málem políbily a už jen z toho "málem", se mi mozek zamotal jako ještě nikdy. Věděla jsem, že nademnou vyhrál, ale nehodlala jsem se mu dát tak snadno. Na to, ať zapomene. Navíc jsem věděla, že má stejně tak rád hru na kočku a na myš stejně, jako mě lákalo, jí poprvé v životě zkusit.

Konec
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 nena nena | 31. března 2017 v 18:11 | Reagovat

Ahoj! :) Som rada, že si znovu niečo pridala. Od prosince je to dosť, ale bolo mi jasné, že máš určite veľa práce, tiež som na tom podobne...
Nejaké dramione som potrebovala už dlho, nemohla som nič poriadne nájsť. Už mi chýbali :D Takže som rada je to krásne, Ten začiatok ma dostal hneď, myslela som, že je reč o Dracovi od začiatku :) Fakt som sa pri tom uvoľnila :)
dúfam, že zase čoskoro niečo pridáš, až si nájdeš čas a chuť :))

2 Vffghucky Vffghucky | E-mail | Web | 23. září 2017 v 4:07 | Reagovat

cialis by mail
<a href="http://cialisivndh.com/">cialis</a>
cialis online pharmacy
<a href=http://cialisivndh.com/>cialis</a> ’

3 Fvvsinesse Fvvsinesse | E-mail | Web | 23. září 2017 v 9:01 | Reagovat

cialis no prescription
<a href="http://cialisoanzb.com/">cialis online</a>
what dose of cialis should i take
<a href="http://cialisoanzb.com/">cialis</a> ’

4 Ffvgviasia Ffvgviasia | E-mail | Web | 24. září 2017 v 20:40 | Reagovat

5mg cialis
<a href="http://veucialis.com/">buy cialis</a>
cialis tablets
<a href=http://veucialis.com/>buy cialis</a> ’

5 Ldvsnindy Ldvsnindy | E-mail | Web | 24. září 2017 v 23:26 | Reagovat

brand name viagra online sales
<a href="http://fuyviagraf.com/">generic viagra</a>
soft tab viagra
<a href=http://fuyviagraf.com/>viagra online</a> ’

6 Fsvinesse Fsvinesse | E-mail | Web | 25. září 2017 v 1:18 | Reagovat

brand cialis for sale
<a href="http://retcialis.com/">buy cialis</a>
cialis free sample
<a href="http://retcialis.com/">buy cialis</a> ’

7 BbnhIntuip BbnhIntuip | E-mail | Web | 25. září 2017 v 21:10 | Reagovat

cheap viagra pills
<a href="http://viagrakjkmn.com/">viagra online</a>
herbal alternative viagra
<a href=http://viagrakjkmn.com/>viagra</a> ’

8 Azsvsnindy Azsvsnindy | E-mail | Web | 26. září 2017 v 0:22 | Reagovat

low cost viagra
<a href="http://viagraonszb.com/">viagra</a>
viagra dosage
<a href=http://viagraonszb.com/>buy viagra</a> ’

9 LewfhSlase LewfhSlase | E-mail | Web | 26. září 2017 v 2:14 | Reagovat

buy viagra online cheap
<a href="https://viagrawasdc.com/">viagra</a>
viagra cost
<a href="https://viagrawasdc.com/">buy viagra</a> ’

10 LvvdSeerve LvvdSeerve | E-mail | Web | 27. září 2017 v 4:09 | Reagovat

women taking viagra - https://viagraciom.com
natural viagra alternatives <a href=https://viagraciom.com>cheap viagra</a> ’

11 Ikmeexhing Ikmeexhing | E-mail | Web | 29. září 2017 v 6:46 | Reagovat

capital finance one payday loans
<a href="https://paydayrvjlo.com/">same day payday loans</a>
500 fast cash payday loan
<a href=https://paydayrvjlo.com/>same day payday loan</a> ’

12 Fvteexhing Fvteexhing | E-mail | Web | 1. října 2017 v 2:49 | Reagovat

consolidate
<a href="https://loansonlinevaec.org">payday loans online</a>
capital finance one payday loan
<a href=https://loansonlinevaec.org>online payday loans</a> ’

13 Asfalgorb Asfalgorb | E-mail | Web | 28. října 2017 v 5:32 | Reagovat

generic cialis online - http://cialisonline-hanegeneric.com/
cialis long term effects <a href=http://cialisonline-hanegeneric.com/>cialis online</a> ’

14 Ffnhhjxthuddy Ffnhhjxthuddy | E-mail | Web | 1. listopadu 2017 v 1:47 | Reagovat

online loans no credit
<a href="https://cashecbya.com">speedy cash</a>
quick faxless payday loan
<a href=https://cashecbya.com>cash advance america</a> ’

15 Kdsnffoony Kdsnffoony | E-mail | Web | 21. prosince 2017 v 22:45 | Reagovat

cash loan https://24hrspaydayloans.com/
loan payoff calculator <a href=https://24hrspaydayloans.com/>payday loans online direct lenders only</a>

16 MlokmRaitte MlokmRaitte | E-mail | Web | 21. prosince 2017 v 23:08 | Reagovat

paydayloansinchicago https://1paydayloansonline.com/
instant loans for bad credit <a href="https://1paydayloansonline.com/">fast payday loans</a>

17 Dvenrenplaisa Dvenrenplaisa | E-mail | Web | 22. prosince 2017 v 22:46 | Reagovat

payday loans no credit check no faxing
<a href="https://1paydayloansonline.com/">pay day loans</a>
quick and easy payday loan
<a href="https://1paydayloansonline.com/">cash loans online</a>

18 Jthasvallent Jthasvallent | E-mail | Web | 24. prosince 2017 v 16:50 | Reagovat

cash advance payday loan
<a href="https://installmentloannbbm.com/">online payday loans no credit check</a>
100 no fax payday loan
<a href=https://installmentloannbbm.com/>loans payday</a>

19 Dbsabggplaisa Dbsabggplaisa | E-mail | Web | 27. prosince 2017 v 0:32 | Reagovat

payday loans no credit check
<a href="https://www.getispaydayloansonline.com/">online payday loans</a>
payday loan and
<a href="https://www.getispaydayloansonline.com/">loans online</a>

20 ZacharyTwice ZacharyTwice | E-mail | 31. prosince 2017 v 4:54 | Reagovat

Hello. And Bye.

21 Jbscallent Jbscallent | E-mail | Web | 4. ledna 2018 v 13:14 | Reagovat

quick loans for bad credit
<a href="https://paydayacerloans.com/">cash advance loans</a>
cash loans payday loans
<a href=https://paydayacerloans.com/>payday loans online direct lenders only</a>

22 Jbballent Jbballent | E-mail | Web | 5. ledna 2018 v 12:56 | Reagovat

cash advance credit card
<a href="https://personalnae.org/">fast payday loans</a>
apply for a payday loan
<a href=https://personalnae.org/>bad credit payday loans</a>

23 Dcxplaisa Dcxplaisa | E-mail | Web | 5. ledna 2018 v 13:27 | Reagovat

small loans bad credit
<a href="https://loansbadzwe.org/">loans no credit check</a>
small business loan bad credit
<a href="https://loansbadzwe.org/">cash advances</a>

24 Faaviasia Faaviasia | E-mail | Web | 14. ledna 2018 v 0:08 | Reagovat

cialis everyday india
<a href="http://cialisovnsm.com/">buy cialis generic</a>
cialis generique
<a href=http://cialisovnsm.com/>cialis generic</a> ’

25 Fndinesse Fndinesse | E-mail | Web | 16. ledna 2018 v 0:44 | Reagovat

buy cialis generic
<a href="http://cialpharmedi.com/"></a>
cialis professional vs regular
<a href="http://cialpharmedi.com/">buy cheap cialis</a> ’

26 Gevviasia Gevviasia | E-mail | Web | 17. ledna 2018 v 0:50 | Reagovat

free cialis
<a href="http://jrucialis.com/">order cialis online</a>
cialis cost australia
<a href=http://jrucialis.com/>cialis pills</a> ’

27 Ondciromi Ondciromi | E-mail | Web | 23. ledna 2018 v 23:10 | Reagovat

best viagra price
http://genericonlineviaqra.com/
discount generic viagra
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">buying viagra</a> OK’

28 LssdvdIntuip LssdvdIntuip | E-mail | Web | 23. ledna 2018 v 23:57 | Reagovat

viagra brand secure
http://viasergeneric.com/
viagra online sales
<a href=http://viasergeneric.com/>buy viagra online</a> OK’

29 Ecfvspoift Ecfvspoift | E-mail | Web | 27. ledna 2018 v 2:23 | Reagovat

uk viagra sales http://viasergeneric.com/  OK’

30 Omcinjem Omcinjem | E-mail | Web | 8. února 2018 v 0:05 | Reagovat

OK’
<a href="https://365paydayloan.org/"> payday loans</a>
no hassle payday loans https://365paydayloan.org/ -  payday loans

31 gmail sign in gmail sign in | E-mail | Web | 9. února 2018 v 10:30 | Reagovat

So fantastic and it’s really cool.

32 PsaJeabe PsaJeabe | E-mail | Web | 10. února 2018 v 14:34 | Reagovat

OK’
<a href="https://writebusinessplanatb.org/">written business plan</a>
buy custom essay paper
https://writebusinessplanatb.org/ - get business plan

33 Ltvfoony Ltvfoony | E-mail | Web | 21. února 2018 v 0:31 | Reagovat

OK’ https://bestpaydayloan.us.org/
car title and payday loan <a href=https://bestpaydayloan.us.org/>payday loans</a>

34 GblAvaigh GblAvaigh | E-mail | Web | 27. února 2018 v 17:36 | Reagovat

<a href="http://freeerectilepills.com/">male erectile dysfunction</a>
buy real viagra online
<a href="http://freeerectilepills.com/">male erectile dysfunction</a> OK’

35 Labdiush Labdiush | E-mail | Web | 4. března 2018 v 16:16 | Reagovat

Hi! <a href="http://newviagrakfv.com/">viagra pills</a>
viagra story
<a href=http://newviagrakfv.com/>buy viagra online</a>  OK’

36 Gbrdiush Gbrdiush | E-mail | Web | 9. března 2018 v 20:22 | Reagovat

Hi!
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">viagra generic online</a>
free viagra
<a href=http://genericonlineviaqra.com/>buy viagra online</a>  OK’

37 Josephdauch Josephdauch | E-mail | Web | 13. března 2018 v 21:51 | Reagovat

Really lots of excellent data!

cialis interaction with atenolol <a href="http://cialisfidel.com/">cialis without a doctor prescription</a> puede tomar cialis un hipertenso <a href=http://cialisfidel.com/>cialis generic</a>

38 CanadianTem CanadianTem | E-mail | Web | 15. března 2018 v 1:47 | Reagovat

What i do not understood is in truth how you are now not actually much more neatly-liked than you might be now. You're so intelligent. You already know thus considerably in the case of this topic, made me in my opinion consider it from numerous varied angles. Its like men and women aren't involved unless it's one thing to do with Girl gaga! Your individual stuffs great. Always care for it up!
canadian pharmacy without prescription
<a href=http://canadianpharmaciescubarx.com/#>canadian pharmacies that ship to us</a>
approved canadian pharmacies online <a href="http://canadianpharmaciescubarx.com/#">canadadrugs price list</a>

39 Trevorfeala Trevorfeala | E-mail | Web | 15. března 2018 v 20:22 | Reagovat

I all the time used to read piece of writing in news papers but now as I am a user of internet thus from now I am using net for content, thanks to web.
<a href=http://genericviagracubarx.com/#>where can i buy viagra</a>
kamagra generic viagra soft flavored 100
<a href="http://genericviagracubarx.com/#">viagra on line</a>

40 Okmchuff Okmchuff | E-mail | Web | 16. března 2018 v 2:42 | Reagovat

amoxil in babies
<a href="http://amoxilpillbuy.com/">amoxil 250</a>
amoxil dosage for uti
<a href=http://amoxilpillbuy.com/>amoxil price</a> ’

41 Oklinesse Oklinesse | E-mail | Web | 16. března 2018 v 19:18 | Reagovat

prednisone not working for poison ivy
<a href="http://prednisonepill20mg.com/"></a>
prednisone costs
<a href="http://prednisonepill20mg.com/">prednisone 5mg</a> OK’

42 LmmAvaigh LmmAvaigh | E-mail | Web | 20. března 2018 v 0:36 | Reagovat

real viagra for sale
<a href="http://genericvlagra.com/">viagra online</a>
how to get viagra without a prescription
<a href="http://genericvlagra.com/">generic viagra</a> OK’

43 Jjjdiush Jjjdiush | E-mail | Web | 23. března 2018 v 15:12 | Reagovat

loans personal loans <a href="https://fastcash.us.com/"> fast loans bad credit</a>
bad credit instant approval payday loans <a href=https://fastcash.us.com/> fast loan,fast personal loans</a>
OK’

44 bsrDOuby bsrDOuby | E-mail | Web | 14. dubna 2018 v 5:23 | Reagovat

generic viagra no prescription <a href="http://fviagrajjj.com/#">viagra price comparison</a> buy viagra generic <a href="http://fviagrajjj.com/#">lowest cost viagra</a> OK’

45 mmkRaitte mmkRaitte | E-mail | Web | 28. dubna 2018 v 22:34 | Reagovat

installment loans no credit check <a href="https://ttsitworldwide.com/#">ohio payday loan legislation</a> online payday loans no credit check <a href="https://ttsitworldwide.com/#">payday loans online</a>

46 bysfoony bysfoony | E-mail | Web | 29. dubna 2018 v 19:02 | Reagovat

get payday loan online <a href="https://cashadvanceonline.us.org/#">payday loan online</a> cash advance <a href=https://cashadvanceonline.us.org/#>pay pay loans</a>

47 nfsRaitte nfsRaitte | E-mail | Web | 2. května 2018 v 0:39 | Reagovat

no credit check personal loans <a href="https://onlinepaydayloan.us.org/#">loan online</a> payday cash loans <a href="https://onlinepaydayloan.us.org/#">payday loans</a>

48 bsfElugs bsfElugs | E-mail | Web | 2. května 2018 v 17:03 | Reagovat

order viagra <a href="http://viagrapfhze.com/#">what happens if a girl takes viagra</a> best price viagra <a href=http://viagrapfhze.com/#>viagra prices</a>

49 dvsFearge dvsFearge | E-mail | Web | 3. května 2018 v 6:06 | Reagovat

tadalafil tablets <a href="http://cialisovnnc.com/#">cialis 20mg</a> do you need a prescription for cialis <a href="http://cialisovnnc.com/#">cialis</a>

50 bzzesozy bzzesozy | E-mail | Web | 7. května 2018 v 21:25 | Reagovat

tadalafil reviews <a href="http://www.ciallisonline.com/#">buying cialis online</a> cialis pill <a href=http://www.ciallisonline.com/#>cheap cialis online</a>

51 llqRaitte llqRaitte | E-mail | Web | 10. května 2018 v 17:42 | Reagovat

bad check topayday loan <a href="https://cashloansonline.us.org/#">viagra cost canada</a> american cash loans <a href="https://cashloansonline.us.org/#">viagra and women</a>

52 nnzfoony nnzfoony | E-mail | Web | 11. května 2018 v 17:35 | Reagovat

a payday loan lender <a href="https://paydayloans-online.us.org/#">best payday loans</a> no hassle payday loans <a href=https://paydayloans-online.us.org/#>online payday loans</a>

53 becAvase becAvase | E-mail | Web | 22. května 2018 v 21:36 | Reagovat

over the counter viagra <a href="https://holidayrentallorgues.com/#">viagra</a> how to get viagra <a href="https://holidayrentallorgues.com/#">online viagra</a>

54 becAvase becAvase | E-mail | Web | 23. května 2018 v 1:40 | Reagovat

viagra samples <a href="https://holidayrentallorgues.com/#">order viagra</a> natural viagra substitutes <a href="https://holidayrentallorgues.com/#">womens viagra</a>

55 bsfAvase bsfAvase | E-mail | Web | 27. května 2018 v 2:55 | Reagovat

generic viagra online pharmacy <a href="http://qenericviaqra.com/#">cheap viagra</a> what happens if a girl takes viagra <a href="http://qenericviaqra.com/#">generic viagra</a>

56 ngvElugs ngvElugs | E-mail | Web | 30. května 2018 v 16:12 | Reagovat

lowest price viagra <a href="http://canadiannowv.com/#">buy cheap viagra online</a> soft tabs viagra <a href=http://canadiannowv.com/#>viagra sale</a>

57 Steevunuck Steevunuck | E-mail | Web | 5. června 2018 v 16:46 | Reagovat

hinh anh thuoc khang sinh amoxicillin
<a href="http://getamoxilok.com">amoxicilina 500 mg</a>
visceralgine sirop posologie amoxicilline
<a href=http://getamoxilok.com#amoxicilina+500>amoclav</a>
otoscope veterinary use of amoxicillin

58 Steevunuck Steevunuck | E-mail | Web | 5. června 2018 v 22:12 | Reagovat

dosage of amoxicillin for a cat
<a href="http://getamoxilok.com">amoxicillin 875</a>
amoxicillin dropsync
<a href=http://getamoxilok.com#amoxicilina+500>amoxicilline 500 mg</a>
lamictal starter kit blue dosage of amoxicillin

59 sdbAvase sdbAvase | E-mail | Web | 5. června 2018 v 23:15 | Reagovat

cialis tadalafil <a href="http://hopcialisraj.com/#">cialis 10mg</a> cialis coupon <a href="http://hopcialisraj.com/#">tadalafil 20mg</a>

60 vdrovecy vdrovecy | E-mail | Web | 7. června 2018 v 2:46 | Reagovat

buy generic viagra online <a href="http://erectiledysfunctionmedicinesus.com/#">buy viagra online</a> viagra online canadian pharmacy <a href=http://erectiledysfunctionmedicinesus.com/#>viagra sales</a>

61 hfuElugs hfuElugs | E-mail | Web | 8. června 2018 v 12:20 | Reagovat

viagra online <a href="http://sexviagen.com/#">lowest price viagra</a> brand viagra <a href=http://sexviagen.com/#>cheap generic viagra</a>

62 nnsElugs nnsElugs | E-mail | Web | 10. června 2018 v 1:45 | Reagovat

viagra natural <a href="https://aluixnetwork.com/">buy viagra online</a> real viagra for sale <a href=https://aluixnetwork.com/>best price viagra</a>

63 nreElugs nreElugs | E-mail | Web | 10. června 2018 v 16:32 | Reagovat

viagra overnight <a href="http://susamsokagim.com">order viagra</a> viagra without a prescription <a href=http://susamsokagim.com>women viagra</a>

64 nfgElugs nfgElugs | E-mail | Web | 11. června 2018 v 14:13 | Reagovat

buy viagra online without prescription <a href="http://mo-basta.org">generic viagra rx</a> viagra <a href=http://mo-basta.org>generic viagra 100mg</a>

65 bsdElugs bsdElugs | E-mail | Web | 13. června 2018 v 11:59 | Reagovat

direct lending payday loans <a href="https://onlinepaydayloan.us.org">online payday loans direct lenders</a> bad credit instant payday loans <a href=https://onlinepaydayloan.us.org>bad credit payday loans</a>

66 lliphork lliphork | E-mail | Web | 14. června 2018 v 2:35 | Reagovat

viagra online without prescription <a href="http://genericonlineviaqra.com/"> buy viagra online</a> viagra buy <a href=http://genericonlineviaqra.com> generic viagra online</a>

67 nmnAvase nmnAvase | E-mail | Web | 18. června 2018 v 18:25 | Reagovat

non prescription cialis <a href="http://cialisserfher.com/ ">generic cialis</a> do you need a prescription for cialis <a href="http://cialisserfher.com/">cialis</a>

68 mmzElugs mmzElugs | E-mail | Web | 19. června 2018 v 19:53 | Reagovat

viagra patent <a href="http://canadiannowv.com/">pharmacy viagra</a> viagra pill <a href=http://canadiannowv.com>viagra sales</a>

69 nnuAvase nnuAvase | E-mail | Web | 22. června 2018 v 11:51 | Reagovat

cost of viagra <a href="http://www.bitcapblog.com/">generic for viagra</a> viagra price <a href="http://www.bitcapblog.com/">best place to buy viagra online</a>

70 nssFlers nssFlers | E-mail | Web | 26. června 2018 v 22:47 | Reagovat

cialis 10mg <a href="http://hitcialisosn.com/">cialis price</a> cialis reviews <a href="http://hitcialisosn.com/">cialis professional</a>

71 fbfalkak fbfalkak | E-mail | Web | 4. července 2018 v 14:13 | Reagovat

what is tadalafil <a href="http://cialisserfher.com/">tadalafil online</a> online cialis <a href="http://cialisserfher.com/">tadalafil</a>

72 WWWormlExcic WWWormlExcic | E-mail | 5. července 2018 v 4:56 | Reagovat

Buy Legal Steroids
9 Best Legal Anabolic Steroids For Sale

<a href="https://buylegalsteroid.club/#">Legal Steroids</a>
<a href="https://buylegalsteroid.us/#">Buy Steroids Online</a>

73 WWWormlExcic WWWormlExcic | E-mail | 6. července 2018 v 15:31 | Reagovat

Anabolic Steroids For Sale
Buy Anabolic Steroids Onlines

<a href="https://buylegalsteroid.club/#">Buy Steroids</a>
<a href="https://buylegalsteroid.club/#">Buy Steroids Online</a>

74 bsdElugs bsdElugs | E-mail | Web | 9. července 2018 v 21:25 | Reagovat

natural viagra alternatives <a href="http://purseinstock.com/">generic viagra online</a> buy viagra now <a href=http://purseinstock.com/>buy generic viagra</a>

75 Markunuck Markunuck | E-mail | Web | 10. července 2018 v 13:02 | Reagovat

drugs like viagra for women
<a href="http://viagra-gg.com">viagra generic</a>
posso tomar meio comprimido de viagra without a doctor
<a href=http://viagra-gg.com#women+viagra>viagra 100 mg</a>

76 Markunuck Markunuck | E-mail | Web | 20. července 2018 v 12:13 | Reagovat

buy cialis cheap ukuleles
<a href="http://cialis-easy.com">tadalafil generic cialis 20mg</a>
hysingla generic cialis
<a href=http://cialis-easy.com#cialis+5+mg>cialis cost</a>

77 Markunuck Markunuck | E-mail | Web | 20. července 2018 v 17:13 | Reagovat

acquisto cialis generico pagamento in contrassegno gelato
<a href="http://cialis-easy.com">cialis coupons</a>
mezzo cialis da 200
<a href=http://cialis-easy.com#tadalafil+20mg>generic cialis tadalafil</a>

78 Markunuck Markunuck | E-mail | Web | 20. července 2018 v 22:58 | Reagovat

order cialis online greece
<a href="http://cialis-easy.com">buy cialis online</a>
cialis daily dose online
<a href=http://cialis-easy.com#cheap+cialis+20mg>generic cialis</a>

79 Markunuck Markunuck | E-mail | Web | 21. července 2018 v 9:31 | Reagovat

cialis for daily use order online
<a href="http://cialis-easy.com">cialis 20mg</a>
dimacol infantil generico de cialis
[URL=http://cialis-easy.com#cheap+generic+cialis ]buy generic cialis[/URL]

80 Markunuck Markunuck | E-mail | Web | 23. července 2018 v 2:31 | Reagovat

donepezil generico de cialis
<a href="http://cialis-easy.com">cialis for sale</a>
cialis de 10 o de 2088
<a href=http://cialis-easy.com#cheap+cialis+20mg>buy cialis online</a>

81 AaronWew AaronWew | E-mail | Web | 8. srpna 2018 v 11:49 | Reagovat

wh0cd3015378 <a href=http://bupropion.us.org/>bupropion</a>

82 Kennethzew Kennethzew | E-mail | Web | 8. srpna 2018 v 11:49 | Reagovat

wh0cd3015378 <a href=http://buytrazodone.us.org/>order trazodone online</a>

83 Markunuck Markunuck | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 20:19 | Reagovat

syngab 200mg viagra
<a href="http://viagra-nice.com">viagra over the counter</a>
glimepiride 2mg metformin 500mg in cipla viagra
<a href=http://viagra-nice.com#viagra+100mg>canadian viagra</a>

84 Markunuck Markunuck | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 20:20 | Reagovat

fenelzina nombre commercial y generico do viagra
<a href="http://viagra-nice.com">women viagra</a>
generico do viagra faz mal comer
<a href=http://viagra-nice.com#viagra+50+mg+prezzo>pink viagra online mail-order pharmacies</a>

85 Markunuck Markunuck | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 4:15 | Reagovat

urologica generic a viagra
<a href="http://viagra-nice.com">viagra samples</a>
real viagra online canada
<a href=http://viagra-nice.com#female+viagra+online+mail-order+pharmacies>buy viagra 100 mg</a>

86 Kennethzew Kennethzew | E-mail | Web | 31. srpna 2018 v 5:26 | Reagovat

wh0cd3015378 <a href=http://buylevaquin.us.org/>levaquin pill</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama